Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Rok temu kupiłem dekoder SD za 1zł (przedłużanie umowy) u dystrybutora Cyfry. Gwarancja na ten dekoder wynosiła rok. Parę dni temu minął mi okres gwarancji i tu moje pytanie, czy w związku z tym mogę kupić kolejny dekoder za 1zł np. Thomsona?

 

Mam jeszcze jedno pytanie: gdy mam gwarancję 1 rok na dekoder SD i w okresie gwarancji wymieniam tuner wadliwy na sprawny, to gwarancja się wydłuża?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Rok temu kupiłem dekoder SD za 1zł (przedłużanie umowy) u dystrybutora Cyfry. Gwarancja na ten dekoder wynosiła rok. Parę dni temu minął mi okres gwarancji i tu moje pytanie, czy w związku z tym mogę kupić kolejny dekoder za 1zł np. Thomsona?

 

Mam jeszcze jedno pytanie: gdy mam gwarancję 1 rok na dekoder SD i w okresie gwarancji wymieniam tuner wadliwy na sprawny, to gwarancja się wydłuża?

Gwarancja się wydłuża. Nowy możesz zakupić za 1zł, ale nie będzie to thomson. SAGEM owszem. Thomson za 99zł jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W październiku br. podpisałem umowę w promocji z konsolą PS3 na pakiet CANAL+ HBO SUPER PREMIUM. Przymierzam się do wykupienia dodatkowo do w/w pakietu opcji CINEMAX i FILMBOX. Pytanie czy jeśli zlecę włączenie tych opcji 2 stycznia to czy w miesiącu styczniu 2012 będę oglądał te opcje za darmo??? Mógłby mi to ktoś wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o rozjaśnienie, z rodziny zakupili cyfrę+ w lutym 2011 raczej to przejście z Polsatu, ostatnio bo w październiku jak dobrze pamiętam dostaliśmy wszyscy użytkownicy cyfry+ nowy regulamin który wchodzi z dniem 01.01.12, mimo że do tej umowy nie mogą dołączyć żadnego pakietu HD,postanowili rozwiązać,i zadzwonili i dostali odpowiedz że mieli na rozwiązanie umowy co do nowego regulaminu tylko 14dni od otrzymania....kto ma racje? czy na pewno 14dni od otrzymania nowego regulaminy czy faktycznie można od 01.01.12?

 

proszę o jasność..z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym, dziś chciałem podpisać umowę z Cyfrą, na pakiet za 19zł na 18 mcy. Są tam według reklamy kanały HD. Pani jednak powiedziała mi, że w standardzie dają dekoder SD. Więc mówię, że to ściema, że robią w bambuko, ale czy to prawda? Czy może pani była niedoinformowana? Ktoś miał podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...