Skocz do zawartości

Milionerzy w TVN


A&G
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teleturniej jak każdy inny. Pięć lat temu robił furorę bo to była inna telewizja. TVN24 nie był tak popularny, nie było tylu kanałów tematycznych, nie było aż tylu innych teleturniejów. Po jakimś czasie się przeje. Ileż może Urbański wymyślać tych swoich "trzymaczy" napięcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN zaskoczył mnie że SMS z pytaniem które Urbański zadał podczas teleturnieju kosztuje tylko 3,66 :D Mogli od razu dać z 5-6 zł. Ale pewnie po odpowiedzi na jedno pytanie przysyłają następne i następne. :D

Ktoś wysłał SMS-a?

 

Jest tylko 1 za 3,66zł ,ale można wygrać tylko 5000 zł.

Żeby się zgłosić trzeba wysłać 1 za 2,44zł.No i tak zrobiłem.Potem przyszły 2 pytania odpowiedziałem na nie i powiedzieli mi ,że konsultant zadzwoni do 100 osób :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Nie wydaje się Wam że dziś koleś w Milionerach źle oodpowiedział na pytanie, a pomimo to wygrał 10 000? Pytanie dotyczyło pisowni skrótów, i były jak zwykle :-) 4 możliwości, wśród których były między innymi pułkownik, docent, magister i coś jeszcze, ale koleś miał wskazać który skrót możemy napisać bez kropki, koleś podał doc. i wygrał 10 000. Dobrze widziałem, czy mi się coś pokręciło (włączyłem TVN dopiero w momencie tego pytania dlatego mogłem coś ominąć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem następną ciekawostkę z tym kolesiem :D Ktoś wie kiedy były nagrywane pierwsze odcinki? Cytat z innego forum (tvnfakty.pl)

Aha, a ja mam znajomego, który się zgłosił, i powiedzieli mu, że to w Krakowie, przynajmniej na początku. Możliwe więc, że z czasem przeniosą studio do Warszawy, choć rzeczywiście może to dziwić. Z drugiej jednak strony, wszyscy wiemy, jak ogromne są możliwości telewizji współcześnie, więc i 'przewiezienie' studia może się okazać nie takie znów karkołomne.

Albo się krył z tym że ten znajomy to on albo w czasie kiedy inni dostawali zaproszenia na nagranie on takowego nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...