Jump to content
A&G

Milionerzy w TVN

Recommended Posts

W związku z informacjami dotyczącymi powrotu na antenę TVN teleturnieju Milionerzy mam do was pytanie, czy jesteście za powrotem Huberta Urbańskiego i tego swego czasu flagowego teleturnieju TVN'u.

Nic dwa razy się nie zdarza. Po takiej długiej przerwie to już nie będzie to samo. "Telefon do przyjaciela" już nie będzie miał takiego samego wydźwięku jak kiedyś.

I pytanie gdzie wcisną ten teleturniej? O 20? W11 ma całkiem niezłe wyniki. To gdzie przesuną W11? Za Detektywów? Detektywi też mają niezłe wyniki.

Ten teleturniej zdjęto wtedy zbyt pochopnie. Był o niebo lepszy od innych na TVN (patrz najsłabsze ogniwo). Może to już nie będzie to samo, ale warto spróbować. Jestem za.

Jeżeli Milionerzy wrócą to upchną ten teleturniej w sobotę i niedziele. Raczej bez Huberta bo koleś za dużo będzie chciał za jeden odcinek.

I pytanie gdzie wcisną ten teleturniej? O 20? W11 ma całkiem niezłe wyniki. To gdzie przesuną W11? Za Detektywów? Detektywi też mają niezłe wyniki.

A to dziadostwo ma zamiar jeszcze dlugo leciec? :shock:

Mam nadzieje ze jak Milionerzy powroca to wypchna te wszystkie prymitywne serialiki typu W-11 czy Detektywi. Zreszta w tej obecnej ramowce TVN by sie przydala ogolna redukcja prawie wszystkich programow :P

Jak najbardziej jestem za powrotem tego teleturnieju. Ale mysle ze jak juz beda Milionerzy w TVN to emisje beda max 2, 3 razy w tygodniu i to pewnie jeszcze w weekendy :wink:

Jak najbardziej jestem za powrotem tego teleturnieju. Co by nie mowic gromadzil on przed telewizorami spora grupe odbiorcow i mysle ze teraz byloby podobnie :wink:

Milionerzy to najlepszy teleturniej jaki powstał. Trochę mi reklamy tylko przeszkadzają, więc żałuję, że nie będzie go w TVP :(

Powinna być jeszce opcja - nie mam zdania ( czyt. mam gdzieś infantylne teleturnieje :wink: )

Infantylne teleturnieje? Przecież oglądając taki teleturniej każdy z nas poszerza swoje horyzonty myślowe. Moim zdaniem powinien powrócić na antenę. Jeśli wróci to pewno na wiosnę, a wtedy ramówka TVN-u będzie zgoła inaczej ustawiona ;p

Jakby na złość 3 postów jednak Hubert będzie prowadził "Milionerów".

Ale cool. :wink::P

Witam

Ja takze jestem za jezeli chodzi o program Milonerzy pamietam jeszcze jak to bylo kiedys (jeszcze w analogu) to byly czasy :)

pozdrawiam

Popieram powrót Milionerów,czy już wiadomo od którego stycznia sie pojawi pierwszy nowy odcinek? Chciałbym zobaczyć także inne dawne programy TVN w nowych odcinkach :)

Milionerzy to jeden z lepszych teleturniejów jakie pojawiły sie w polskiej telewizji. Jestem jak najbardziej za. Oczywiście musi go prowadzić Hubert Urbański bo nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli.

Gdybym to ja decydowal to ten program by sie nie pojawil w TVN ponownie.Z drugiej strony nikt mnie nie zmusza do jego ogladania :D

Od 19 stycznia bedzie mozna fascynowac sie nowymi odcinkami teleturnieju Milionerzy. Emisja ma byc w kazda sobote i niedziele o 18:00.

Dla mnie super wiadomosc czekalem na powrot tego teleturnieju :P

Czyli od stycznia kolejne emocje na antenie TVN ; ciekawe czy jeszcze kiedys powroci Agent ?

Moja mama nie pamiętała co to był za teleturniej :? Ciekawe co się zmieni w porównaniu do tego co było wcześniej. Oj tak emocje będą i to jakie. Hm jestem ciekawy ile oni kasy zbijają na takim teleturnieju, a właściwie nie na samym teleturnieju co na reklamach, które są w przerwach...

Najlepszy teleturniej jaki kiedykolwiek powstał, więc oczywiście TAK :)

Dziś oglądałem pierwszy odcinek "Milionerzy" od bodajże 5 lat i jestem szczęśliwy, że ten teleturniej powrócił do TVNu.

Fakt. Studio bardzo podobne do dawniejszego, choć widać, że bardziej nowoczesne. Ramówka programu nieznacznie się zmieniła. Fonia lekko jakby przerobiona, ale dająca lepszy efekt i oddźwięk. Prowadzący na szczęście ten sam, choć widać było, że troszeczkę stremowany. Jeden minus to czas trwania reklam. Bardzo miło się oglądało...

Akurat dziś nie oglądałem pierwszego odcinka Milionerów. Ale jutro napewno będę oglądał - bo dla mnie jest to najlepszy teleturniej w polskiej TV. Cieszę się, że powrócił, oby jak najwięcej dawnych programów rozrywkowych powróciło na antenę TVN-u. Duży plus dla stacji za powrót Milionerów. :)