Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się to że moduł jest traktowany jako dekoder ale z kolei w Apsie dostałam informację że pomimo tego są dostępne tylko od pakietu familijnego. Tym bardziej nie pasuje mi to że ten moduł miałby być do zwrotu bo w tym wypadku nie zgadzało by się to że moduł jest traktowany jak dekoder . Przy pakiecie mini hd dekoder jest na własność przy umowie na 29 mc a nie na udostępnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.. i prosze Kolegow o info..mysle emigorwac z c+ do cp..i chce kupic modul polsatu bo mam dekoder technisata dygyyboxa obslugujacego CI i CI+ Prosze mi podpowiedziec czy mi zadziala w gniezdzie i ile kosztuje z gory dzieki..:)

 

U mnie nowy CI+ nie chce działać prawidłowo, wyskakuje komunikat błędu, z innego forum:

Mimo najnowszego softu urządzenie nie współpracuje poprawnie z nowym modułem Cyfrowego Polsatu ( bez dodatkowych kart w CA ). Oczywiście kontrola rodzicielska w module "nieaktywna". Po kilku przełączeniach kanałów wyskakuje komunikat "brak karty" i nie ma dekodowania programu. Pomaga restart w ustawieniach modułu CI, ale nie tędy droga. Pozostałe funkcje są dobre tzn. szybkość przełączania oraz jakość obrazu. Nawet układanie indywidualnej listy dla pakietów programowych CP jest do przeżycia. Przypadłość taka wystąpiła na dwóch dekoderach i dwóch różnych modułach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam i nie mogę znaleźć informacji dotyczącej działania modułu w Panasonikach serii V lub VT (lub innych z wbudowanym DVB-S) . Mam pytanie-czy używając modułu i wbudowanego tunera DVB-S macie w EPG polskie znaki? Ja od niedawna mam VT-50 i mam zamiar kupić moduł. Póki co antenę podłączyłem bezpośrednio i odbieram FTA te kilka polskich programów jako test. Mam też dekoder DSB-H370G. Okazuje się ,że EPG na tych polskich kanałach FTA jest pozbawione polskich znaków. Nie ma tego problemu przy odbiorze z dekodera Samsunga. Jak jest u was? Przypuszczam że moduł nie naprawi tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Też mam LG jak Ty tylko model 640S, kontrolę rodzicielską wyłączoną, moduł na samym początku po uruchomieniu szybciutko uwierzytelniło. Teraz czekam na aktywację.

 

Zastanawiam się czy na chwilę nie załadować modułu do tunera Ariva 200 i tam go spróbować aktywować. Może wtedy szybciej załapie uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw jeden z tych kanałów i zostaw na jakiś czas. Po kikunastu minutach powinno być, ewentualnie ponowienie uprawnień przez iCOK lub telefonicznie

 

Polsat Sport News

Polsat Food

CBS Europa

TV6

Superstacja

Travel

Polsat Jim Jam

Disney Junior

Boomerang

MTV Rocks

ATM Rozrywka TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie jestem abonentem N-ki, lecz po połaczeniu się z C+ postanowiłem zerwać umowę. Teraz patrzę w stronę CP. Jednak mam pewien problem. Jestem zainteresowany kupnem tunera HD z nagrywarką VU+ Ultimo . A od CP wziąść Moduł CAM CI+. I byłoby wszystko OK Gdyby nie jeden szkopół, amianowicie Wtunerze N TURBO mogłem oglądać jeden program jednocześnie nagrywając inny. Coprawda VU+ Ma dwie głowice ale problem jest w CI+ CP bo prawdopodobnie jest jednostrumieniowy. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! I tu utknąłem. Dzwoniłem dzisiaj w sprawie Tunera VU+ Ultimo do jednego z dystrybutorów i Ten zbił mnie z tropu muwiąc że CI Cyfrowego polsatu jest jednostrumieniowy i mój tuner nie będzie w pełni wykorzystany. a mianowicie chodzi o to że nie będę mógł jednocześnie oglądać i nagrywac dwóch różnych kanałów. Następnie dzwoniłem do Polsatu i tam powiedzieli mi znowu co innego czyli, że to jest możliwe... I komu teraz wierzyć?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...