Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Xenomorph: To już wiadomo, nie potrzebnie powtórzyłeś.

 

Przeczytałem co nieco o nowych kartach do modułów: "niezwłocznie po uzyskaniu pewności, że wszyscy użytkownicy zaktualizowali oprogramowanie w module (co jest niezbędnym zabiegiem), nowe karty będą wysyłane do abonentów."

 

Bezsensu, pytanie brzmiało mniej więcej "kiedy zostaną przesłane nowe karty?", a odpowiedź jak widać jest dziwna... :/

 

A na temat modułów w APS'ach, że w kilkuset z prawie 1300 w Polsce są dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moduł ten "gryzie się" z Cyfrą w Technisacie Digicorder HD S2? Widziałem na tym forum posty twierdzące i zaprzeczające temu na temat wcześniejszej wersji modułu CP.

 

Dla nas niesprawdzalne - gryzienie się może występować tylko gdy na jednym module jest pełny pakiet, na drugim nie i kanał jest akurat w simulcrypcie i jednocześnie w module 1 jest opłacony, a w 2 nie. U nas zarówno C+ jak i Cyfrowy Polsat mamy full, więc nie możemy tego zbadać (przypuszczam, że się gryzą - to powszechny problem w różnych modelach odbiorników cyfrowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moduł ten "gryzie się" z Cyfrą w Technisacie Digicorder HD S2? Widziałem na tym forum posty twierdzące i zaprzeczające temu na temat wcześniejszej wersji modułu CP.

 

Dla nas niesprawdzalne - gryzienie się może występować tylko gdy na jednym module jest pełny pakiet, na drugim nie i kanał jest akurat w simulcrypcie i jednocześnie w module 1 jest opłacony, a w 2 nie. U nas zarówno C+ jak i Cyfrowy Polsat mamy full, więc nie możemy tego zbadać (przypuszczam, że się gryzą - to powszechny problem w różnych modelach odbiorników cyfrowych).

Dzięki za informacje. Jeszcze krótkie pytanie: czy jest szansa, że w kombinacji z innymi modułami np. z PowerCamPro + pełną Cyfrą moduł CP HD +Nagra3 Familijny nie będzie się gryzł, czy też zawsze będą się gryzły na kanałach w simulkrypcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem i kupiłem ten moduł Polsatu HD w wersji pre-paid. Wymagana jest rejestracja modułu i aktywacja karty. Powiedziano mi w TCOK, że aktywacja karty trwa do 3 godzin, ale aktywacja modułu do 48 godzin :cry: Czy ktoś może wie ile ta aktywacja modułu trwa w praktyce teraz? Dzisiejszy mecz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpieszę donieść, że jestem bardzo mile zaskoczony, bo moduł CP HD działa mi w Technisacie HD S2 ( od pół godziny) razem z modułem Aston 2.18 i Cyfrą+ bez żadnego problemu! Mam w Cyfrze pakiet prestiżowy, a w Polsacie pakiet familijny. Próbowałem specjalnie przełączać na kanały w Simulcrypcie, które mam opłacone w Cyfrze, a nie mam w Polsacie jak np. wszystkie AXNy, Cinemax 1 i 2 i nic się nie zawiesza, ani nic się nie gryzie. Wszystko działa tak jakby szło z jednego modułu. Polsat Sport HD również. Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy płatności kartą/przelewem - w momencie zaksięgowania środków u nas na koncie (o ile nastąpi to do godziny 14:00 - tego samego dnia, jeśli po 14:00 - następnego).

 

W środę wieczorem mieliście mój przelew na koncie z mBanku (zamówienie nr 9518), więc zgodnie z tym co piszesz - w czwartek powinniście wysłać mi moduł. Kurier powinien się zjawić dziś, ale go nie było :(

Coś mam pecha do tego modułu HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Consumer Cam pojawił się już kilka dni temu - w momencie, gdy pojawiła się możliwość aktualizacji modułów, czyli najwyraźniej doi tego służy ;)

 

@the_zerter

 

Gdybyś odezwał się do mnie przed 18, jak jeszcze byłem w firmie, to mógłbym sprawdzić numer listu przewozowego GLS i nawet dałoby się podejrzeć na internecie gdzie jest paczka (GLS udostępnia w miarę przyzwoity tracking-system do paczek), a tak teraz to już za późno. Jutro nie pracujemy, dopiero w poniedziałek będę mógł podejrzeć co się dzieje, ale na poniedziałek paczka powinna już być. W każdym razie dla pewności sprawdzę sytuację w poniedziałek na wejściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogłaszam wszen i wobec, że u mnie moduł z zasadzonym nowym oprogramowaniem i starą kartą działa bez żadnych problemów, razem z modułem "Dragon" i w nim kartą "C+" (pakiet "konfortowy") w "Humaxie CI-5100" (w ogóle to może i stary tuner, ale od samego początku nie miał żadnych kłopotów z obsługą tych dwóch modułów jednocześnie !) :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł dostępne są raptem w około 300 APS'ach w całej Polsce z ponad 1300! To bardzo mało.

 

Te moduł to bezsens, tzn. że są parowane z kartą (albo karta z nimi :P ), powinno być tak jak w Cyfrze, że wszystko jest od siebie niezależne, od razu więcej ludzi by kupowało, założę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mój pierwszy post tutaj ponieważ nie mogę się doprosić od tygodnia o informację z Hollexu. Może pomozecie mi ?

Mam Topfielda HSCCI7700 + Aston 2.18 ( do tego C+ z kanałami HD ). Jestem zainteresowany modułem CP HD wraz z kartą N3 ale od tygodnia nie mogę się dowiedzieć od Hollexu ( zresztą wszystko było kupowane u nich - jestem więc klientem tego sklepu ) czy do mojego zestawu mogę spokojnie dokupić ten moduł i nie będę miał żadnych zwiech, zacięć, gryzienia się modułów, itp. Czy Hollexowi nie zależy na klientach i nie można zrobić testu na sprzęcie , który posiadają przecież w swojej ofercie ? A może coś jest nie tak w takiej konfiguracji i lepiej o tym nie wspominać ? Będzie tutaj , na tym forum ktoś miły i napisze jak taka kombinacja działa ? ( może ktoś z forumowiczów posiada taką ? ) a może ktoś z satkuriera lub hollexu zabierze głos i konkretnie napisze : działa wszystko ok lub są problemy i nie gwarantujemy prawidłowej współpracy ... Dzięki z góry za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny, ale moduły CP C+ "gryzą się", ale nie wiem czy w twoim dekoderze też się będą "gryzły". Możesz zaryzykować i kupisz najwyżej jak będziesz wkładał moduł C+ to wyjmiesz moduł CP i odwrotnie. Chociaż może Mr.Orbita jakiś mały test zrobi jutro w redakcji? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wstępną informację i naprowadzenie. Poczekam aż Mr.Orbita napisze - sądzę, że to będzie oficjalna odpowiedź. Najdziwniejsze jest to , że zrobienie takiego krótkiego testu może zająć 1 dzień max i jak do tej pory nie ma żadnej oficjalnej informacji w tym temacie. Dziwna sprawa ...tym bardziej, że wiem iż użytkowników Topfielda HSCI 7700 z modułem Aston 2.18 jest sporo i wielu z nich jest zainteresowanych również modułem CP(N3). Sądzę,że zasługujemy na konkretną , rzetelną informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy mogą występować, moduł nie jest nowy, ale jego soft został zaktualizowany i mogą być w nim błędy, a jak nie w nim to w dekoderze, dlatego wg mnie, jeśli jakieś błędy wystąpią to producenci zareagują i poprawią co trzeba, aby one nie występowały, albo przynajmniej nie często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz james_b znając CP i ich predkość aktualizacji modułów ( traktowanych jak mi sie wydaje po macoszemu ) to ja wolę miec teraz pewność jak to działa. Nie mam zamiaru biegać do tunera co kilka minut i resetować go albo tak jak laki napisał wyjmować jeden, wkładać drugi - chyba nie w tym sztuka. Chodzi mi konkretnie o takie zestawienie jak napisałem i nic poza tą informacją nie potrzebuję. Jeśli będą jakies problemy - to sobie poczekam aż je usuną ale nie będę kupował niedopracowanego sprzętu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...