Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet o tym nie myśl bo te problemy z NICK HD oraz NICK JR na cam CI z CP są ''przemyślane'' bo chodzi o to aby nakłonić właścicieli i posiadaczy starych cam CI do wymiany na cam CI+ tym bardziej ze na CI+ nie ma problemu ;-) Czyli jaki morał ''przypadkowo specjalnie'' ;-) Kto wie o co chodzi zgodzi się ze mną ;-) A bez tych dwóch programów chyba przeżyjesz no chyba ze dzieciaki Ci ''głowę suszą'' ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet o tym nie myśl bo te problemy z NICK HD oraz NICK JR na cam CI z CP są ''przemyślane'' bo chodzi o to aby nakłonić właścicieli i posiadaczy starych cam CI do wymiany na cam CI+

Kolejna teoria spiskowa :> za problemy z tymi dwoma kanałami odpowiedzialny jest operator transpondera na którym są one nadawane czyli Satlink :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet o tym nie myśl bo te problemy z NICK HD oraz NICK JR na cam CI z CP są ''przemyślane'' bo chodzi o to aby nakłonić właścicieli i posiadaczy starych cam CI do wymiany na cam CI+ tym bardziej ze na CI+ nie ma problemu

 

Zabawne są wpisy ludzików, którzy wszędzie widzą podstępy, spiski, macki i są przeświadczeni, że są zdrowi. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiedzcie mi obaj moi przedmówcy dlaczego ''oczywistej oczywistości'' operator świadczący usługę z tego tp. nie może tego naprawić ;-) (pewnie słabo sie znam i jestem nie nauczony albo inaczej jestem fanem PiS-u i moim mentorem jest DJ ANTOINE). Kiedyś już Cyfra+ HD ''wykiwała'' użytkowników cam-ów z wersjami oprogramowania bodaj że 4 i 11 ale widzę ze pamięć Was zawodzi a argumenty sa tak banalne w tym co Wy piszecie ze ze ''śmiać i zarazem płakać mi sie chce'' ;-)

 

To może jasniej Wam to napuisze

 

Jak operator CP ma przymusić uzytkownika/właściciela cam-a CI na którym można ogladać nieautoryzowanie full pakiet CP po odpowiedniej przeróbce ;-) nie mówiac o tym ze można z takiego cam-a CI wyciągnąc odpowiednie dane BK i RSA

 

Jeżeli to Was nie przekonuje to nawet Antoni M. Was nie przekona ;-) Nie ma innej opcji jak nienaprawienie czegoś i sugerowanie wymiany cam-a na nowy CI+ bo ten cudownie jest skonstruowany tak ażeby tylko legal ogladac na nim i nic nie nagrac na zewnetrzną pamiec z VOD CP ;-)

 

Mam nadzieję ze dośc dosadnie Wam to wytłumaczyłem ;-) A jesli nie rozumiecie to nie mojej głowy problem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne. W takim razie są jeszcze dwie sprawy. Po pierwsze muszę poczekać aż się pojawi nowa wersja oprogramowania do mojego tunera, bo na chwilę obecną to on się nie lubi z CAMem Polsatu. A druga sprawa to taka czy po dodaniu tego sekretnego składnika wszystko działa płynnie i bez zacięć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego jest tak, że przy dwóch modułach czyli Polsat i Cyfra tuner TechniSat zawsze nagrywa w pierwszej kolejności z modułu Cyfry ? Chodzi o to, że jeśli np. TVN HD jest w ofercie Cyfry i CP, to i tak TechniSat będzie nagrywał z modułu Cyfry. Mam wrażenie, że tunery TechniSata nie widzą w pewnych sytuacjach modułu CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego jest tak, że przy dwóch modułach czyli Polsat i Cyfra tuner TechniSat zawsze nagrywa w pierwszej kolejności z modułu Cyfry ? Chodzi o to, że jeśli np. TVN HD jest w ofercie Cyfry i CP, to i tak TechniSat będzie nagrywał z modułu Cyfry. Mam wrażenie, że tunery TechniSata nie widzą w pewnych sytuacjach modułu CP.

Witam.

Może jest to spowodowane tym że masz moduł CI+ od Cyfry i on ma jakiś priorytet.

Ja używam starego modułu CP i modułu ncam hd z ofertą mix (w górnej kieszeni jest moduł CP) i czasami jak przełanczam kanały to moduły się potrafią zresetować i następuje ponowna autoryzacja modułu CI+, samodzielnie moduły pracują o wiele stabilniej.

A z tymnagrywaniem to sprawdzę jak jest u mnie i napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego jest tak, że przy dwóch modułach czyli Polsat i Cyfra tuner TechniSat zawsze nagrywa w pierwszej kolejności z modułu Cyfry ? Chodzi o to, że jeśli np. TVN HD jest w ofercie Cyfry i CP, to i tak TechniSat będzie nagrywał z modułu Cyfry. Mam wrażenie, że tunery TechniSata nie widzą w pewnych sytuacjach modułu CP.

Hmm, taka sytuacja jest może dlatego, że ten Technisat Digyboxx (rozumiem, że chodzi ci o ten właśnie tuner?) jest swego rodzaju "miksem" dekodera niezależnego z dekoderem dedykowanym właśnie pod CYFRĘ+ (już nie tak bardzo nawet pod nc+, co właśnie pod dawną CYFRĘ+), z większym "naciskiem" na to ostatnie... :?:roll: I stąd zapewne "priorytet" w obsłudze modułu CAM CYFRY+ przed modułem CAM Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, czy problem współpracy modułu CAM CI+ dotyczy również tunera Technisat DigiCorder HD S2X Plus, bo obecnie nie dekodują mi się Nick Jr. i Nickelodeon HD. Jeżeli tak ma być nadal, to wymieniłbym mojego CAM-a CI na CI+, ale nie wiem czy warto, skoro są problemy na linii ich współpracy z tunerami Technisata. Pytanie, czy dotyczy to wszystkich modeli Technisata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że także tego modelu dotyczy. Mogę w przeciągu paru dni sprawdzić czy na moim HDS2 bez iksa jest ten problem. Na pewno jest problem na Technicorderze ISIO i na Digyboxx-ie.

 

edycja:

Maris sprawdziłem na swoim HDS2 i Nick jr. i Nickelodeon HD tak samo jak na innych Technisatach nie chcą prawidłowo działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego jest tak, że przy dwóch modułach czyli Polsat i Cyfra tuner TechniSat zawsze nagrywa w pierwszej kolejności z modułu Cyfry ? Chodzi o to, że jeśli np. TVN HD jest w ofercie Cyfry i CP, to i tak TechniSat będzie nagrywał z modułu Cyfry. Mam wrażenie, że tunery TechniSata nie widzą w pewnych sytuacjach modułu CP.

Hmm, taka sytuacja jest może dlatego, że ten Technisat Digyboxx (rozumiem, że chodzi ci o ten właśnie tuner?) jest swego rodzaju "miksem" dekodera niezależnego z dekoderem dedykowanym właśnie pod CYFRĘ+ (już nie tak bardzo nawet pod nc+, co właśnie pod dawną CYFRĘ+), z większym "naciskiem" na to ostatnie... :?:roll: I stąd zapewne "priorytet" w obsłudze modułu CAM CYFRY+ przed modułem CAM Cyfrowego Polsatu.

Witam, Arczi-[beep] raczej nie chodziło o Digyboxxa a o Technisat Digit ISIO z dwoma modułami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WilkuTVSAT, czy sprawdzałeś z modułem CAM CI czy z CI+, bo moje pytanie dotyczyło poprawnej współpracy DigiCordera HD S2X Plus z modułem CAM CI+. Ja mam obecnie moduł CAM CI i tych dwóch kanałów nie mam. Skusiłbym się na wymianę z CI na CI+, ale skoro są problemy, to nie wiem, czy warto. Tylko pytanie, czy w przypadku posiadanego przeze mnie modelu Technisata występują problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...