Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat z portalu CP, podstrony dotyczącej pakietu MINI HD:

"* Kanały dostępne promocyjnie (nie wchodzą w skład jakiegokolwiek Pakietu) dla Abonentów: od Pakietu Mini HD - Polsat Sport News, Religia TV, TTV, ATM Rozrywka, VIVA Polska, Polsat Biznes, TVP Historia; od Pakietu Familijnego HD - TVN CNBC; Pakietu Sport HD - Orange Sport. TVP Rozrywka dostępny jest promocyjnie (nie wchodzi w skład Pakietu) dla Abonentów Pakietu Mini HD i Familijnego HD. TVP Rozrywka wchodzi w skład Pakietu Familijny Max HD.".

 

Dla mnie, to dosyć mętne jest i mało czytelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. TV powinien działać. Kupując MiniHD przez pierwsze 3 m-ce nie płacisz nic. Dopiero od 4 m-ca decydujesz czy MiniHD za 14.90 lub Rodzinny HD( MiniHD plus te 10 kanałów) za 24.90PLN. Jeśli nie masz anteny to tanim kosztem będziesz ją kupić od Polsatu bo za 28PLN za 70cm z konwerterem single.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki za info, coś pięknego :). Poczekam jeszcze naturalnie, bo chciałem się w tej chwili tylko zorientować. Najważniejsze, abym miał dostęp do PS i PSE najtańszym kosztem (iplaSPORT mnie nie zadowala i wychodzi zbyt drogo), do podstawowych kanałów HD oraz przy okazji zyskać dostęp do wielu nowych kanałów, w tym FTA jak Stars.TV. Jeszcze mnie tylko interesuje ta kwestia nagrywania, bo wiem, że tv i dekodery od platform szyfrują nagrania i nie można ich odczytać w kompie. Czy wspomniany przeze mnie Ferguson z modułem umożliwiłby swobodne przenoszenie, edytowanie i odtwarzanie nagrań w komputerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolbol

Tak, w przypadku zastosowania modułu CAM CI+ Cyfrowego Polsatu w tunerze Ferguson Ariva 202E (lub pokrewnym), zapisane na podłączonym do tunera dysku nagrania z kanałów kodowanych nie są szyfrowane i dają się odtwarzać na komputerze. :) Przetestowane przeze mnie osobiście. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Boogeyman -tak pytałeś, ale odpowiedź dostałeś na temat 250 combo, a ja również pytałem o 202e i tu kolega Barti potwierdził również co do 202e.Bardziej mnie interesuje 202e w konfiguracji jak ma kolega Barti i tu mam jeszcze pytanie,a jak wyglądają nagrania przez kartę w czytniku np.Smart HD+ którą masz,też są nie szyfrowane?

Jeszcze jedno co do modułu,to chcę go mieć na własność więc najniższy pakiet i płacę 49zł, a czy w trakcie tej umowy mogę przejść później na wyższy pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak, że właśnie w tych nowych Arivach typu 102E, 202E i Opticumach po zmianie oprogramowania na jakieś nowsze, dochodzi do szyfrowania nagrań dekodowanych przy użyciu karty włożonej bezpośrednio do czytnika? A nagrania zarejestrowane podczas dekodowania przez moduł normalnie zapisują się na pendrive bez szyfrowania? Mam wrażenie, że ktoś o tym już pisał. W tym wypadku (np. Ariva 202E) nagrania z modułu CI zapisane na pendrive nie będą zaszyfrowane, a nagrania z karty Smart HD+ włożonej bezpośrednio do czytnika UCAS już tak.

 

Chyba jednak trochę zjeżdżamy z tematu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jaki by to nie był dekoder z nieważne jakim modułem to nagrania nie będą szyfrowane. Szyfrowane są chyba tylko nagrania z telewizorów i dekoderów od platform.

a mój Golden Media Uni-Box 2 może nagrywać audycje w formie zakodowanej lub zdekodowanej - to zależy od tego, jaką opcję wybiorę w menu - nie ważne, czy jest to moduł CP, czy karta Smart HD+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że dostęp do PS HD i PSE HD masz przez tymczasową obecność strzępków pakietu premium:

viewtopic.php?f=7&t=432&p=864893#p864893

 

Jak mówił kolega Burito, potrzymaj dekoder na kanałach (przede wszystkim TV6, Polsat Sport News czy TVP 2 HD) + ponów uprawnienia przez ICOK. Staraj się nie pstrykać między kanałami i po prostu zostaw TV na danym programie na godzinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...