Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Witam, czy karty w modułach cp były wymieniane czy są dalej dobre? Jak najlepiej opłacić dany pakiet żeby szybko świeciły kanały? Jaką kwotę wpłacić na kanały sportowe?

- Jeśli karta ma numer rozpoczynający się nie mniej niż 0734... to jest dobra.

- Wcześniej.

- Sport bez umowy 16,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam, dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem samsunga d6500 i ... padłem ofiarą modułu CI polsatu. Zakodowane tvn, tvn siedem itd itd...

 

Jako że najwyraźniej Polsat olewa sprawę i nie ma zamiaru nic poprawić a i tak kończy mi się umowa to mam pytanie jak na tym telewizorze wygląda sprawa z pakietem optimum cyfry+ ?

odkodowuje wszystko czy też są takie niemiłe niespodzianki jak z CP? Kolega "swojadroga" pisał dwie strony wczesniej że tvn-y działają - a jak reszta? opłaca się zmienić dostawcę czy trafię z deszczu pod rynne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wildtom Z modułami z C+ i innymi jest problem na kanałach HD z 1 tp ( z którego teraz będą kanały HD ) nawet diablo Cam nie reaguje a moduły C+ też

 

Pozostaje ci pisać do proucenta szajsunga bo wina jest po jego stronie a nie modułu .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że to raczej Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma! przegiął pałkę z kodowaniem i tv nie wyrabia;)

 

 

@Telewidz, ja też do tej pory nie miałem problemów z ci Polsatu - w Fergusonie. Ale ponieważ tv ma tuner i czytnik ci - chciałbym zrezygnować z arivy, ot i cały problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung się wypina na problem (pisałem i dzwoniłem), Panasonic wysyła serwisanta do domu klienta i wgrywa soft do TV Panasonic umożliwiający poprawną współpracę TV z modułem CP. Z TV Sharp i Toshiba nie zauważyłem problemów z działaniem modułu CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

panowie wynalazłem ciekawy myk z problemem nieodkodowywania TVN-ów z cam przez Samsunga. Otóż, jeśli przechodzę na kanał tvn turbo(kanał67) z np tvn meteo(kanał68) -turbo się nie odkodowuje, znany problem. Za to jeśli włączę najpierw np Travel (kanał69), czy rmfmaxx (kanał65) i z jednego z tych kanałów wskakuję (korzystając z P+/-) bezpośrednio na turbo - odkodowuje się. Nie wiem jak z resztą bo tvn i tvn7 mam już ustawiony hd, a one się od początku bez problemu odkodowywał

Co ciekawe, myk działa tylko jeśli korzystam z klawisza P+/-. Jeżeli wklepuję z numerów najpierw 69 a później 67, czy najpierw 65 a później 67 - nie odkodowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...