Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam moduł, działa na ariva 210 combo, tylko jest jeden mały problem. Gdy przełączam kanał z telewizji naziemnej na jakiś dowolny kodowany z pakietu cyfrowego polsatu, to kanał normalnie działa, jednak w druga stronę, kanał naziemny nie działa. Muszę przełączyć na jakiś inny dowolny z naziemnej i dopiero z powrotem na ten co nie działał i wtedy zaskoczy. Czy to wina odbiornika, czy moduł coś "zapycha"? Jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w końcu pojawił się obraz... ale moduł strasznie muli. Między przełączeniem z jednego kanału na drugi prawie zawsze na 3,4 sekundy pojawia się napis "zakodowane". Do tego kilka razy tak się zwiesił (stracił sygnał), że musiałem go wyciągać i restartować dekoder (Ariva 202E). Pomweekendzie wymieniam chyba na dedykowany dekoder (może być nawet Hd6000). Mam nadzieje, że będzie działał jako główny z HD3000 w multiroom?

Edit: Teraz zamiast błędu 09 komunikat "tego kanału nie ma w twoim abonamencie". Na HD3000 śmiga aż miło... a ten moduł to straszna lipa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U taty który ma moduł CI+ na Fergusonie 8800HD, w trybie legacy kanały działają OK. Widać z tego, że tylko stare modułu CI mają problem z tymi kanałami. A co tak naprawdę zmieniło się w parametrach nadawania Nickelodeon HD i Nick Jr.?

 

@WilkuTVSat - A od kiedy są problemy na karcie Cyfry - od dawna czy od kilku dni?

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to tak naprawdę nie są problemy z kartą Cyfry tylko z odbiornikiem który na tym kanale Nick jr niezależnie czy jest włożona karta cyfry czy jest używany moduł CP - odbiornik zamula się, przestaje reagować na pilota a po jakimś czasie resetuje się tzn. uruchamia się ponownie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze cztery dni temu i Nickoledeon HD i Nick Jr. działały normalnie, bez żadnego problemu.

 

Cezi

 

Przed chwilą dzwoniłem na infolinię CP, rozmawiałem z Działem Technicznymj i oni nie widzą problemu (spuścili mnie na drzewo). Dlatego prosiłbym, aby Ci wszyscy którzy mają stary moduł CI, sprawdzili czy mają Nickoledeon HD i Nick Jr i dali znac na forum. Kanały włączają się na około 10 sekund a potem obraz staje się "zamrożony" i wyskakuje komunikat "kanał zakodowany".

 

Pzdr,

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem ponad 15 minut i wszysko gra .Tych kanałów nie oglądam wiec dla mnie to bez znaczenia moge tylko tyle powiedzieć że sprawdzałem na około 15 minut i problemu u mnie nie ma. A może masz ferelny moduł? Teraz doczytałem ten problem ma więcej osób wiec to cos z modułem chyba jest nie tak .Nadmieniam ze u mnie przez 15 minut sprqawdzania jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...