Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no niestety odebrala nawet dosyc miła pani i stwierdzila to samo-pierw 10 zl musi byc na koncie dopiero załaczą kanały.przelew przed chwila wykonalem,także bede czekał.jak wpłynie kasa do niech to powiedzieli ze sami załaczą i ze nie musze juz do nich dzwonić ,aby mi wlączyli sygnał

A do mnie konsultantka sama zadzwoniła z propozycją.W "prezencie" od CP włączyli mi pakiet familijny na okres 7 dni.Jeżeli chcę dalej kontynuować ten pakiet bez wyłączania sygnału muszę wpłacić 10 zł na ich konto,numer konta wysłany smsem na tel.komórkowy.Pakiet Familijny miałem już odkodowany po 30 minutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem regulamin tej promocji i mam prośbę. Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w tym punkcie:

"4. Użytkownik, który w trakcie trwania Promocji korzysta z opłaconej wcześniej Promowanej Usługi, bez względu na fakt, czy okres za który uiścił opłatę upłynie jeszcze w miesiącu czerwcu 2010 roku, czy w miesiącu lipcu 2010 roku, może skorzystać z Promocji jeżeli spełni warunki określone w pkt. 3 powyżej. Wówczas promocyjne warunki świadczenia Promowanych Usług rozpoczną się od zakończenia miesiąca opłaconego uprzednio z tytułu korzystania z Promowanych Usług. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jeżeli masz w tej chwili opłacony jakieś pakiet pre-paid, to (oczywiście o ile spełnisz warunki z pkt. 3 - zgłosisz chęć skorzystania z promocji i opłacisz minimum pierwszy miesiąc do końca czerwca) pakiet promocyjny najwcześniej może zostać świadczony po zakończeniu okresu rozliczeniowego pakietu który już masz opłacony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem ponad 3 miesiące temu. Dzwoniłem, powiedzieli że doszło. Potem oni zadzwonili do mnie z ofertą dla mnie, powiedziałem że muszę skonsultować z żoną i gościu miał oddzwonić dzień później, ale już nie oddzwonił.

Więc dla mnie na dzień dzisiejszy to 24 czerwca powinni mi wyłączyć sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEKODER MINI PREPAJD TOTALNA KATASTROFA-SPRZEDAJOM Z NIEAKTUALNYM OPROGRAMOWANIEM/ ZAWIESZA SIE/NIEMOŻNA WYMIENIĆ W SERWISIE KAŻOM ODSYŁAĆ DO W-WY A PRZECIEŻ GWARANCJA OBOWIĄZUJE NA TERENIE CAŁEJ POLSKI, -DODATKOWE KOSZTY . CENTRUM OBSŁUGI KLIJENTA PODAJE BŁĘDNE I MYLNE INFORMACJE. OGÓLNIE DO DANIPRZESZEDŁEM NA DEKODER T ELEWIZJI NA NA KARTE ZA TE SAME PIENIĄDZE LEPSZE PROGRAMY A DEKODER FUL WYPAS TYLKO POLSATU NIEMA ALE PO PRZEJŚĆIACH Z CP NIE DĘDĘ ŻAŁOWAŁ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą promocją "Wakacje z CP"?

Uruchomiłem jeden dekoder - powiedzieli mi, że mam za free do końca miesiąca i mam tylko wpłacić kasę do 30 czerwca.

Dzisiaj uruchamiałem promocję na inny dekoderze i inna wersja - owszem uruchamiają za free na 7 dni ale mam w ciągu tych 7 dni zapłacić, a jak nie to wyłączą.

To jak w końcu jest z tą promocją? Regulamin w ogóle nie wspomina o uruchamianiu na jakikolwiek okres za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ianus@ Ja tez dzisiaj zamawialem usluge Wakacje z CP i facet mi powiedzial ze wlaczy mi sygnal na 7 dni i w tych dniach musze zaplacic 10zl a jak nie zaplace to mi odlacza. Jeszcze dodatkowo pytalem sie czy mozna zaplacic za jeden miesiac i facet odpowiedzial ze tak, jak dla mnie nawet fajana usluga. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...