Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kupuje moduł pre-paid CP i załóżmy ze minęło te 3 miesiące promocji mogę przejść wtedy na pakiet mini-max bo słyszałem już tyle wersji od konsultantów ze głowa mała a wy co wiecie na ten temat

Jako prepaid możesz kontynuować korzystanie z cam, ale tylko pakietem z którym był kupiony lub wyższym, zazwyczaj familijny i wszystko powyżej. W prepaid po okresie promocyjnym nie ma możliwości podpisania porozumienia na kanały HD.

Wyjątek stanowi Polsat HD, który jest w familijnym z automatu.Możliwość obniżenia pakietu jest tylko przy podpisaniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jest możliwość podpisania umowy na pakiet mini-max po upływie okresu promocyjnego w pre-paid,bo po rozmowach z BOK CP oni mieli inne zdanie na ten temat ze moduł CAM nie bedzie działał z pakietem niższym niż ten co był wcześniej,a może już ktoś miał taka opcję?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dziś do obsługi klienta bo moja płatność za czerwiec wisi od 2 dni. Pani poinformowała mnie, że płatność za familijny wynosi 42,90. Nie wiem czy to pomyłka Pani z infolinii czy jakieś zmiany zaszły. Może ktoś potwierdzić jak wygląda sytuacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie prepaid nastąpiły zmiany (od 1.06.2010, więc posty napisane po tej dacie w tym temacie należy zweryfikować):

Cennik dla Użytkowników:

 

Pakiet - cena w ofercie przedpłaconej bez stałego obowiązku abonamentowego.

 

Pakiet Mini - 14,90zł

Pakiet Mini Max - 24,90zł

 

Pakiet Familijny - 42,90zł

 

Pakiet Relax Mix - 24,90zł

Pakiet Relax Mix + HBO - 44,00zł

Pakiet HBO - 24,90zł

Pakiet Super Film - 54,00zł

Pakiet Cinemax - 17,00zł

Pakiet Film - 18,90zł

Pakiet Sport - 16,90zł

Pakiet Bajeczka - 8,90zł

Pakiet Muzyka - 7,90zł

Pakiet HD - 30,00zł

Pakiet HBO HD - 29,90zł

Program Blue Hustler - 12,00zł

Program XXX Xtreme - 22,00zł

Pakiet Rozrywka - 22,00zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie prepaid nastąpiły zmiany (od 1.06.2010, więc posty napisane po tej dacie w tym temacie należy zweryfikować):

Cennik dla Użytkowników:

 

Pakiet - cena w ofercie przedpłaconej bez stałego obowiązku abonamentowego.

 

Pakiet Mini - 14,90zł

Pakiet Mini Max - 24,90zł

 

Pakiet Familijny - 42,90zł

 

Pakiet Relax Mix - 24,90zł

Pakiet Relax Mix + HBO - 44,00zł

Pakiet HBO - 24,90zł

Pakiet Super Film - 54,00zł

Pakiet Cinemax - 17,00zł

Pakiet Film - 18,90zł

Pakiet Sport - 16,90zł

Pakiet Bajeczka - 8,90zł

Pakiet Muzyka - 7,90zł

Pakiet HD - 30,00zł

Pakiet HBO HD - 29,90zł

Program Blue Hustler - 12,00zł

Program XXX Xtreme - 22,00zł

Pakiet Rozrywka - 22,00zł

 

Na infolinii zaprzeczają temu, potwierdzają tylko podwyżkę familijnego z 42,80 na 42,90. Pakiety dodatkowe bez zmian, Mini i MiniMax nie możliwe. W ICOK też nie ma ! Komu wierzyć ??? :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini za 14,90? Toż to drożej o 50% od i tak drogiego jak na dzisiejsze czasy pakietu z umową. Dla tak naprawdę jednego kanału nie opłaca się brać więc CAM na razie poleży w szafie chyba że dołączą TVP HD do familijnego to na mundial zapłacę :-)

 

Zauważyliście, że w tabeli III.Pakiety kanałów nigdzie nie wyszczególniono Polsatu HD? Czy więc nie ma go wogóle w prepaidzie czy może np. dołączył do niższych pakietów? (od mini do familijnego - tylko "Polsat").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...