Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakas masakra z tym uruchomieniem pre paid pakiet mini hd. 1 telefon wczoraj.Złożyłem deklaracje na mini hd. 2 tel dziś -miałem mieć kanały po 3 godz i jak zwykle nic. 3 tel po upływie tych 3 godz -mam mieć włączony pakiet w ciągu 48 godz. Już ręce opadają.A w icok nadal nie ma żadnych zmain w związku z moją deklaracją.Rozumie coś ktoś z tego.Kiedy pojawią się jakieś zmiany w icok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie za 4 telefonem udało się uruchomić pakiet mini HD. takie pytanie na przyszłość - gdy już mam zadeklarowany pakiet,który chcę oglądać,to w przyszłości dzwonić na infolinie,żeby mi załączyli,czy od razu prosić,aby połączyli mnie z działem nadawania uprawnień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to mam, bo w icok mam napisane w następujący sposób:

Pakiet Mini HD opłacony do 2012-03-09

Kwota następnej płatności 19,90

Termin następnej płatności 2012-03-09

 

O to chodzi z tym automatycznym włączaniem pakietu w przypadku wpłynięcia pieniędzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś włączyć sam pakiet dodatkowy taki jak np. Bajeczka ? Wysłałem 8,90 i dzwoniłem do polsatu w tej sprawie babka mi powiedziała że po przelaniu kasy kanały zaświecą czy to prawda czy może rozmawiałem z kolejną niedoinformowaną??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Witam chciałem się dowiedzieć jak wygląda Pakiet Familijny w prepaid czy są wszystkie kanały w tym pakiecie jakie są do tej chwili. dzięki za odp

W poście nad Twoim postem kolego jest link do cennika pakietów w pre-paid. Jest tam też podany skład poszczególnych pakietów, w tym pakietu Familijnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy program Polsat Sport News jest dostępny dla wszystkich użytkowników pre-paid, nawet tych, którzy nie dokonali przedpłaty?

 

Pytam ponieważ mam złożoną deklarację na pakiet Mini HD, ale nie opłacałem jeszcze tego pakietu. Do tej pory miałem odkodowany w/w program chyba od września, tylko raz zniknęły uprawnienia, ale po krótkim telefonie na Infolinię Cyfrowego Polsatu konsultant ponowił uprawnienia i Polsat Sport News działał ponownie. Tymczasem w czwartek zauważyłem znów brak uprawnień do odbioru więc zadzwoniłem do CP w celu ich ponowienia, a tam koleś bardzo arogancko powiedział mi, że nie ponowi uprawnień bo ja nie mam prawa oglądać tego programu gdyż pomimo tego, że mam aktywną deklarację na Mini HD to nie opłaciłem tego pakietu. Nie dał sobie wytłumaczyć, że do tej pory miałem ten program za darmo bo mają do niego dostęp wszyscy abonenci i użytkownicy więc już sam nie wiem jak to jest z tym PSN. Pomoże ktoś?

 

ps.Moja deklaracja jest aktywna dopiero od 25 lutego bo do tej pory oglądałem FTA bez deklarowania i opłacania wybranego pakietu i Polsat Sport News działał.

 

Może to mieć coś do rzeczy, że włączyłem tą deklarację? A może dzwonić jeszcze raz na infolinię CP i spróbować załatwić ponowienie uprawnień u innego konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Polsat Sport News działa na dekoderach bez umowy w tzw. pre-paid i na tych nieopłaconych pre-paid. Jak będziesz dzwonił na infolinię to nie mów, że chcesz oglądać za DARMO Polsat Sport News, tylko poproś o ponowienie uprawnień bo ci nie działają kanały FTA na dekoderze CP a muszą działać. Gość ponowi i będziesz się nadal cieszył Polsatem Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet Familijny w prepaid, który muszę doładować raz na miesiąc pytanie do znawców tej usługi jak nie doładuje na czas karty po upływie ważności pakietu to karta od razu staje się nieaktywna (nie chodzi mi o pakiet tylko o samą kartę) czy jest jakiś czas na ponowne doładowanie np. po miesiącu od daty ostatniej ważności pakietu karty już nie można doładować bo będzie nieaktywna. Podsumowując jak nie doładuje karty po upływie ważności pakietu to czy jeszcze będę miał taką możliwość, a jak tak to ile mam czasu na ponowne doładowanie karty tak aby nie stała się ona nieaktywną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz ja doładować, nawet po 2 miesiacach. karta pozostanie aktywna. Jeżeli nie jest wtedy dekoder używany i nie jest podłączony do prądu, to warto co jakiś czas go podłaczyć do instalacji antenowej i podpiąć pod prąd. Moze bowiem się zdarzyć, ze nie przejdą wtedy uprawnienia nawet na odbiór kanałów FTA i potrzebny będzie telefon na infolinię. Ale jeżeli jest dekoder stale używany, to nie powinno być tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...