Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już tyle razy było o tym pisane - tu chodzi tylko i wyłącznie o pozbycie się tunerów SD . Po co je utylizować jak można zarobić na naiwnych sporą forsę . To jest strategia ustawiona na czysty zysk , a nie dobro abonenta . Jak można sprzedać pakiet z kanałami HD na tuner SD ?. Kasa , kasa i jeszcze raz kasa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki dekoder Ci dali?

 

Wziąłem Echostar DSB 717 - jest najlepszy z tej grupy.

Do wyboru są jeszcze: Echostary 616 i 606 oraz Samsung 305. Samsungi padają jak muchy :!::!::!:

Dekoder używany i jest to nawet w warunkach promocyjnych. :read:

Pilot, kable i cała reszta - łącznie z kartonem - oczywiście nowe. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do nich w sprawie tej oferty i gościu powiedział że dają tuner SD. Więc kurcze po co pakiet MINI HD jak dają tuner SD. Jak odebrać np. TVP HD???

 

Właśnie na tym ten dowcip polega :lol2::lol2::lol2: .

 

W regulaminie promocji jest zapis, że dekdoer odbiera kanały SD, a w kolejnym zdaniu są wymienione kanały z pakietu MINI HD, m.in. TVP HD. :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2: Dlaczego? Pytanie dla autora tego genialnego Regulaminu.

 

buahahahahahahhahaa

 

p.s: w podpisie celowo nie dodałem dopisku "HD" do pakietu MINI :).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tyle razy było o tym pisane - tu chodzi tylko i wyłącznie o pozbycie się tunerów SD . Po co je utylizować jak można zarobić na naiwnych sporą forsę . To jest strategia ustawiona na czysty zysk , a nie dobro abonenta . Jak można sprzedać pakiet z kanałami HD na tuner SD ?. Kasa , kasa i jeszcze raz kasa .

 

super oferta - szczególnie dekoder SD ? Jeśli jest tak jak na zdjęciu powyżej czyli, że w zestawie jest kanał tvp historia - to jest jakaś bzdura dla naiwnych -dają takie urządzenie które nie jest w stanie odebrać kanału który jest w ofercie - chyba, że o czymś nie wiem. Może mi ktoś wytłumaczy w jaki sposób odbiorę kanał tvp historia z pakietu polsatu na dekoderze SD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie można odbierać TVP Historia na dekoderze SD, przecież to nie jest kanał HD. Skoro na TNK SD ten kanał działa to tu też może.

gdzieś ty to widział, że na tnk SD ten kanał działa ? kolega się nie zastanowi, a takie farmazony wypisuje, jak nie masz pojęcia o co chodzi, to przynajmniej nie wypisuj bzdur, bo na dekoderach dedykowanych do tnk SD na 100% kanał tvp historia nie działa chociażby z dwóch powodów:

1) kanał nadaje w dvb-s2

2) jest kodowany w conax/nagra i na karcie tnkSD nie ma na ten kanał uprawnień

 

Oczywiście żeby było jasne chodzi tutaj o satelitę hotbird 13E

 

Te karty są parowane z dekoderami ?

a co ma piernik do wiatraka ? czy parowane czy nie to i tak nie ważne, bo nie ma to wpływu na odbiór tvp historia :D

 

Wracając do sprawy nadal nie wiem dlaczego CP go oferuje na swojej ulotce reklamowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie można odbierać TVP Historia na dekoderze SD, przecież to nie jest kanał HD. Skoro na TNK SD ten kanał działa to tu też może.

gdzieś ty to widział, że na tnk SD ten kanał działa ? kolega się nie zastanowi, a takie farmazony wypisuje, jak nie masz pojęcia o co chodzi, to przynajmniej nie wypisuj bzdur, bo na dekoderach dedykowanych do tnk SD na 100% kanał tvp historia nie działa chociażby z dwóch powodów:

1) kanał nadaje w dvb-s2

2) jest kodowany w conax/nagra i na karcie tnkSD nie ma na ten kanał uprawnień

 

Oczywiście żeby było jasne chodzi tutaj o satelitę hotbird 13E

 

Te karty są parowane z dekoderami ?

a co ma piernik do wiatraka ? czy parowane czy nie to i tak nie ważne, bo nie ma to wpływu na odbiór tvp historia :D

 

Wracając do sprawy nadal nie wiem dlaczego CP go oferuje na swojej ulotce reklamowej...

 

 

Czytaj ze zrozumieniem a później się pultaj.

Co do kanału TVP Historia to rzeczywiście mój błąd, pomyliłem z TVP Kultura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam TNK SD i tuner Linbox 7817, TVP Historia na nim odbieram z Astry.

Moim zdaniem nie opłaca się kupować tej oferty, nie ma żadnej przyszłości (dekoder SD, parowanie karty) To już lepiej kupić sobie dekoder N- ki za 149 zł przynajmniej jest HD i więcej programów. No ale jak zwykle ludzie na hasło ''bez opłat'' się połaszczą, a Polsat się pozbędzie zbędnych dekoderów i kasę przy tym zarobi, czysty biznes :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończcie już temat TVP Historia i sposobów jego odbioru.

 

Do postu powyżej.

W "n" też jest parowana karta, a w cenie zamiast dwóch miesięcy opłaconych kanałów jest tych miesięcy sześć.

Sprzęt tak samo "wypasiony" w obu ofertach, tu i tu używane, odnowione, na wyczyszczenie magazynów.

Ilość kanałów - sprawa dyskusyjna, w CP możesz opłacić później wyższe pakiety.

Jeśli chodzi o "przyszłość" to jest zupełnie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończcie już temat TVP Historia i sposobów jego odbioru.

 

Do postu powyżej.

W "n" też jest parowana karta, a w cenie zamiast dwóch miesięcy opłaconych kanałów jest tych miesięcy sześć.

Sprzęt tak samo "wypasiony" w obu ofertach, tu i tu używane, odnowione, na wyczyszczenie magazynów.

Ilość kanałów - sprawa dyskusyjna, w CP możesz opłacić później wyższe pakiety.

Jeśli chodzi o "przyszłość" to jest zupełnie odwrotnie.

 

Piter skoro tak piszesz. Ty ''siedzisz'' w branży. Ja jestem amator, ty jesteś profesjonalista. Zawsze uważałem że ty i Bogdan jesteście na właściwym miejscu.

 

Można kupić nowe dekodery HD 199 zł z DVB -T, lub moduł i dekoder zakupić na wolnym rynku zależy od możliwości finansowych użytkownika , jest możliwość kupna używanego za 149 jeżeli ktoś nie może sobie pozwolić na nowy dekoder . Ja w dalszym ciągu uważam że oferta TNK – N na kartę jest dużo atrakcyjniejsza niż oferta Polsatu. Tak możesz opłacić wyższy pakiet HD z dekoderem SD ładna perspektywa.

 

Oczywiście z ''przyszłością'' masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy tuner od "n" z DVB-T to kwota 299zł. (cena z ichniej strony, może być taniej gdzie nie gdzie), a około 199 zł. będzie jak sobie kupisz "stick" do tego używanego pudła.

Gdyby "n" miała sprzęt SD to też pewnie by go wypychała z magazynów.

 

Nie jestem żaden specjalista z branży, zwykły hobbysta. Oferta programowa obu omawianych tu opcji jest dla mnie osobiście przeciętna, głównie patrzę tu pod kątem sprzętu, przy tunerze "platformowym" z ograniczonymi funkcjami nie ma znaczenia czy jest on HD, SD, czy co tam jeszcze. Oba dla mnie są tak samo "użyteczne".

 

Zakres kanałów "darmowych" przy nbox może być podobny co i w CP, o ile ktoś zainwestuje w stick DVB-T (także antenę i będzie w zasięgu).

 

Próbując spojrzeć oczyma podstawowego użytkownika, który nie ma pojęcia do czego te wszystkie przyciski na pilocie służą: 6 miesięcy zamiast dwóch (w tej samej cenie), a później nieograniczony czasowo dostęp do kilku "darmowych" może zrobić większe wrażenie. W ogóle CP to silniejsza marka niż "n". Przy odpowiedniej reklamie szybko posprzątają magazyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem jak ja to widzę: lubię czasem obejrzeć coś na TVP HD i jest to jeden z atutów pakietu Mini HD za 15/20zł (gdzie indziej za pakiet z tym programem trzeba dać 40zł). I generalnie tylko po to potrzebny mi dekoder HD (no i jeszcze po to żeby w ogóle coś zobaczyć bo mój monitor nie wyświetli sygnału z EURO). Poza tym małym zgrzytem, że nie jest to dekoder HD ani karty nie wsadzę do dekodera HD, to oferta jest całkiem w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...