Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Była już o tym kiedyś dyskusja w tym temacie ale chciałbym tą kwestię odświeżyć nieco i uzyskać garść aktualnych informacji.

Sygnał został mi wyłączony zdaje się w czerwcu i od tej pory nie doładowywałem konta. Teraz zastanawiam się nad podpisaniem umowy i chciałbym zapytać czy możliwe jest przejście z wersji pre-paid do wersji abonamentowej podpisując umowę na najniższy możliwy pakiet, Mini zdaje się? I jeszcze jedna kwestia - czy w pakiecie Mini jest Polsat HD, a jeśli nie, to od którego pakietu ów kanał jest dostępny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Teraz zastanawiam się nad podpisaniem umowy i chciałbym zapytać czy możliwe jest przejście z wersji pre-paid do wersji abonamentowej podpisując umowę na najniższy możliwy pakiet, Mini zdaje się?

Obecnie, jeśli podpisujesz umowę, to na 3 miesiące dostaniesz pakiet Familijny i w tym czasie musisz zadeklarować, że chcesz zejść do pakietu MiniMax za 14,90 zł - co najważniejsze nie można już do pakietu Mini; jest on nieosiągalny dla nowych abonentów. Więcej do poczytania :arrow:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=7&t=2152&start=8505 - posty od 21 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe pamietam numeru , ale uprawnienia sa w opcji Dekodery ( opcje techniczne) i tam po wpisaniu numeru karty wysyla sie uprawniea , lub poprzez www jak juz masz trudnosci z obsluga automatycznego biura TEL.. ( z konsultantem nie ma co sie laczyc bo odkladaja to na pozniej) ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - mam pytanie do obeznanych w temacie. Otóż do 12 października mam promocję "Wakacje z CP" i postanowiłem włączyć sobie na ostatni miesiąc fikołki w postaci pakietu Rozrywka. Zapłaciłem, napisałem maila aby włączyli i otrzymałem odpowiedź, w której stoi:

"(...) Uprzejmie informuję, że ma Pan aktywną promocję "Wakacje z Cyfrowym Polsatem". W związku z powyższym, zgodnie ze złożoną deklaracją, może Pan korzystać wyłącznie z Pakietu Familijnego. W przypadku woli korzystania z pakietu dodatkowego należy złożyć stosowną deklarację dotyczącą woli comiesięcznej aktywacji usługi. Wiąże się to z wyłączeniem ww. promocji. (...)"

Wygrzebałem regulamin tej promocji i nic tam nie ma o braku możliwości dołączania pakietów zgodnie z cennikiem dla użytkowników. Jak więc jest? Da się czy nie da się? Muszę podpisywać zobowiązanie na "comiesięczną aktywację usługi"?? Pytam bo ostatnio trafiam na tragicznych konsultantów - nieuków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem na allegro dekoder echostar 717 z kartą pre-paid

i zapytałem się sprzedawcy czy poda mi numer konta na który mam wpłacać pieniądze a on mi odpowiedział następująco:

 

Witam. Po zakonczeniu okresu pre-paid, ktory działa obecnie, nalezy

skontaktowac sie z Polsatem, oni podadza numer konta.

 

czyli wystarczy zadzwonić jak się skończy okres doładowania i cyfrowy Polsat poda numer konta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety do momentu zakończenia promocji nie możesz wybierać dodatkowych opcji. W czerwcu trzeba było się zdecydować albo na familijny za 10zł lub pakiet super film za 40zł. Promocja się niestety za niedługo kończy , a szkoda bo to był hit :(

Potwierdzasz info z partyline. Ale gdzie o tym jest w regulaminie promocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre paid w promocji CP na wakacje- zapłaciłem już w czerwcu na 4 miesiące. Od lipca problemy- okazało się że nie taki kod promocji, ok kanały świecą, sierpień, zakodowan- telefon, nie poprawili kodu promocji- już będzie ok do końca promocji. Dzisiaj kanały znów zablokowane, dzwoniłem dzisiaj już czwarty raz- oczywiście czekam jak każą na kanale 21, po 3 godz. i co i nic. Promocja fajna ale na te telefony co miesiąc wydam tyle że praktycznie cena wyjdzie jak w "zwykłym " pre-paidzie.

Teraz jakaś awaria, mam zadzwonić za 2 godz.- to będzie juz piąty raz dzisiejszej doby :mrgreen: Idzie z nimi zwariować :crazy:

Normalnie bomba, niezłe bordello :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...