Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I raczej nie znajdziesz takiej opcji, bo trzeba podpisać umowę, aby od CP otrzymać jakikolwiek dekoder. Kiedyś w opcji pre-paid można było kupić moduł CI od CP, ale i teraz podobno trzeba podpisać umowę, aby go otrzymać, więc wychodzi na to, że z pre-paidu będzie można korzystać dopiero po wypowiedzeniu umowy :|

U mnie w mieście CAM dostępny. Choć tylko jedna sztuka bo przedostatnią wziąłem dla siebie. :D Ale rzeczywiście w pozostałych APS-ach braki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystrybucja zestawów prepaid został wstrzymana już jakiś czas temu. To co można jeszcze znaleźć to resztki leżące gdzieś na sklepach i hipermaketach (APSy poza pojedynczymi punktami dystrybucyjnymi nie prowadziły sprzedaży prepaid).

 

Proponuję poszukać zestawów prepaid w sprzedaży internetowej lub udać się do APSu i podpisać umowę na moduł CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj aktywowałem kupiony pod koniec grudnia moduł :smile:

 

czekam już dobę i ani w icoku na koncie nr karty sie nie pojawił, ani im na infolinii nie wyszukuje karty wogole w systemie, i mówią i mają czas na aktywacje 48h i pewnie jeszcze system nie zaktualizował, a ja mam moduł nadal zablokowany błąd 04, a poprzedni we wrzesniu aktywował się w 3h i był zaraz w icoku :?

 

Ps.

W zasadach aktywacji datowanych na 22 grudnia 09 napisali, że są w cenie pakiety: 4m Familijny 1m RM 4miesiace Discovery HD Eurosport HD Polsat Sport HD MTVN HD (Polsat HD pewnie zaliczaja do fam) czyli brakuje Eurosportu 2 HD, ale może będzie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Jak to jest w końcu z tą ofertą pre-paid ? Trzeba coś podpisywać ? Czy co ?

Znalazłem na allegro ofertę z aktywną karta pakiet familijny na 6 miesięcy za 100zł.

Dodatkowo "UŻYWANIE BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ". Czyli mam rozumieć kupuje ciesze się 6 miesięcy i potem mam spokój czy coś trzeba załatwiać ?

 

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.K kupiłem dekoder nieaktywny pre paid. Czy poprzedni właściciel musi dokonać cesji na mnie? (wydaje mi się, że jeśli pre paid jest bez zobowiązań to do n-ru karty nie jest przypisane żadne nazwisko i cesja jest zbędna) jeśli się mylę to sprostujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczasowy właściciel pisze prośbę o przerejestrowanie (listownie lub mailem) następnie dostaje on Umowę o Przeniesienie Praw i po odesłaniu jej (podpisanej przez cedenta i cesjonariusza) karta z dekoderem zostaje przepisana. Bez udziału starego abonenta nie da się przepisać dekodera i karty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ,że cedent i cesjonariusz mieszkają na 2 krańcach Polski. A jeśli dotychczasowy właściciel prześle mi wraz z dekoderem wypełnioną swoimi danymi i dekodera cesję, ja wypełnię ją swoimi danymi,dołączę ksero dowodu osob. i wyślę do CP, to sprawa będzie załatwiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem to prościej,czego to ludzie nie wymyślą.Pismo do CP z danymi i czytelnym podpisem zbywającego,tak samo z nabywcą.List polecony za potw.odbioru (w razie ponaglenia ich),acha xero Twojego dowodu.Tak potrwa krócej.U mnie trwało to 2mies.,list zwykły,kilka telefonów,aż poprosiłem o interwencję Biuro Rzecznika Pras. Zauważ,że robią to b.niechętnie,bo nie bieżesz dekodera od CP. Możesz zrobić jak pisze @torre24,ale takie kontakty z dwoma petentami to potrwają...ho..ho.Mimo błachej sprawy życzę szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan69 nie masz juz racji - kiedyś dało się przerejestrować sprzęt na podstawie oświadczenia zbywcy i nabywcy dekodera, teraz już nie. Ja właśnie zakończyłem drugie przepisanie i zrobiłem dokładnie tak:

1. sprzedałem moduł CAM na allegro (prepaid)

2. emailem wysłałem prośbę o przerejestrowanie z danymi moimi i nabywcy, skanem jego dowodu osobistego oraz numerami karty i modułu

3. CP przysłał do mnie porozumienie w sprawie przeniesienia praw do odbioru oferty programowaj (czy jak to się tam nazywa) - nie ma możliwości wysyłki tego porozumienia do nowego abonenta i jest konieczny podpis sprzedającego dekoder

4. podpisany egzemplarz wysłałem do nabywcy, on go także podpisał i odesłał do CP

Dopiero po spełnieniu ww warunków przepisano sprzęt. Za pierwszym razem trwało to ponad 2 miesiące, za drugim ok. 3 tyg. Z tego co wiem nie ma innej możliwości. Tak więc jeśli jest konieczność przerejestrowania należy dokładnie umówić się ze sprzedawcą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro robiłeś to ostatnio to zgoda,ja przepisywałem we wrześniu ub.roku.Pewnie zgodzisz się ze mną,że to celowa robota,jeszcze przy tak ich niskiej wydolności.Moduł/dekoder i tak wychodzi kilka zł.odliczając wartość tego co z nim oferują w cenie. Komu odpowiada taka forma nabycia,to proszę bardzo.

Sprzedający coś zyska,a kupujący moim zdaniem nic.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan69 nie masz juz racji - kiedyś dało się przerejestrować sprzęt na podstawie oświadczenia zbywcy i nabywcy dekodera, teraz już nie. Ja właśnie zakończyłem drugie przepisanie i zrobiłem dokładnie tak:

1. sprzedałem moduł CAM na allegro (prepaid)

2. emailem wysłałem prośbę o przerejestrowanie z danymi moimi i nabywcy, skanem jego dowodu osobistego oraz numerami karty i modułu

3. CP przysłał do mnie porozumienie w sprawie przeniesienia praw do odbioru oferty programowaj (czy jak to się tam nazywa) - nie ma możliwości wysyłki tego porozumienia do nowego abonenta i jest konieczny podpis sprzedającego dekoder

4. podpisany egzemplarz wysłałem do nabywcy, on go także podpisał i odesłał do CP

Dopiero po spełnieniu ww warunków przepisano sprzęt. Za pierwszym razem trwało to ponad 2 miesiące, za drugim ok. 3 tyg. Z tego co wiem nie ma innej możliwości. Tak więc jeśli jest konieczność przerejestrowania należy dokładnie umówić się ze sprzedawcą!

wreszcie konkretna odpowiedź :brawo: , dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro robiłeś to ostatnio to zgoda,ja przepisywałem we wrześniu ub.roku.Pewnie zgodzisz się ze mną,że to celowa robota,jeszcze przy tak ich niskiej wydolności.Moduł/dekoder i tak wychodzi kilka zł.odliczając wartość tego co z nim oferują w cenie. Komu odpowiada taka forma nabycia,to proszę bardzo.

Sprzedający coś zyska,a kupujący moim zdaniem nic.Pozdrawiam.

Pewnie procedurę zmieniono ze względu na wymogi prawne (zgody na przetwarzanie itp.) Poza tym uważam, że przepisanie sprzętu powinno być możliwe także w APS, od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro robiłeś to ostatnio to zgoda,ja przepisywałem we wrześniu ub.roku.Pewnie zgodzisz się ze mną,że to celowa robota,jeszcze przy tak ich niskiej wydolności.Moduł/dekoder i tak wychodzi kilka zł.odliczając wartość tego co z nim oferują w cenie. Komu odpowiada taka forma nabycia,to proszę bardzo.

Sprzedający coś zyska,a kupujący moim zdaniem nic.Pozdrawiam.

ale z tego co się orientuję obecnie dekodera HD nie można mieć na własność tylko na wynajem - chyba że się mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mojej umowy (par.3 pkt.9) w wypadku sprzedaży CAM po rozwiązaniu umowy (rozwiązałem umowe w grudniu 2009) i cesji uprawnień stary abonent ma obowiązek przekazać Cyfrowemu Polsatowi dane nabywcy i poinfomować nabywcę o tym że takie dane zostaną przekazane Polsatowi. Nie ma nic mowy o przesyłaniu umowy cesji. Czy wystarczy pismo typu: W związku ze sprzedażą CAM i cesją praw do odbioru telewizji cyfrowej informuję iż nowym użytkownikiem karty wraz z CAM-em będzie Pan XXX, adres, PESEL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procedura obowiązuje taka jak opisałem dwa posty wyżej. Porozumienie można przeczytać klikając na poniższe linki:

http://www.imagic.pl/files/1199/DSC06741.JPG

http://www.imagic.pl/files/1199/DSC06742.JPG

Taka treść jaką napisałeś jest ok i spowoduje przysłanie do Ciebie tego porozumienia. Konieczne jest jego odesłanie z podpisami sprzedawcy i nabywcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...