Skocz do zawartości

No to jest PO


Shadowriver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja druga klęska wyborcza

2005- PPN

2007- Samoobrona

 

Gratulacje dla PO. Oby było lepiej i te hasła nie okazały się puste, żeby nie było tak że za 4 lata będą sie wstydzić ci co na PO głosowali. Tak jak teraz nie można znaleźć nikogo kto głosował na PiS w 2005 i SLD w 2001 (a mieli 41%).

 

Popieram PO ale nie głosowałem na nich bo i tak by wygrali i musiałem pomóc Lepperowi, no i w regionie są sami [beep]owi ludzie z platformy. Poza tym nienawidze iść za większością, źle się wtedy czuje.

 

Te wybory to jednocześnie zwycięstwo i tragedia. Zwycięstwo- odsunięcie PiSu

Tragedia - NIE MA SAMOOBRONY !!!! [beep]waa na miłość boską nie samą polityką człowiek żyje. Czy ludzie już za grosz nie lubią się pośmiać ?? To jest koniec epoki. Jak nudny był parlament przed 2001 zanim weszły Samoobrona i LPR.

Poprzedni parlament był jednocześnie żałosny i śmieszny - żałosny przez machlojki, krętactwa i ubeckie metody PiSu, ale śmieszny dzięki Samoobronie i LPR.

Teraz może już być tylko żałosny. Poprostu nie wyobrażam sobie sejmu bez Leppera, Beger, Łyżwińskiego, Filipka. Teraz zdaje sobie sprawę ze taka partia jest potrzebna, nawet za LPRem trochę tęsknie. Dziwnie będzie bez Romana w polityce. Jestem za tolerancją dla mniejszości, ale nie oszukujmy się, małe ziarenko homofobii jest potrzebne dla równowagi i trochę dla śmiechu. Przecież wiadomo że nie odrazu będzie eldorado bo PiS wciąż jakby nie było jest w tym sejmie i jest drugą siłą

 

Samoobronie i LPR właśnie najbardziej zaszkodziła koalicja z PiS. Można powiedziec ze to PiS praktycznie zniszczył te dwie partie. W sumie szkoda że Lepper zerwał tego LiSa, może wtedy mieliby jakieś szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiej nazwy w ogóle nie powinien zastosować nigdy z swoich wypowiedziach. Założę się, że nie raz w wielu szkołach była ta nazwa poruszana u mnie była na hiście i WOS'ie. Przecież to która RP była i kiedy ustara historia a nie jakiś marny człowieczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

james_b za bardzo sie przejales chyba ta IV RP wazne ze juz jej nie ma, choc byla tylko w glowach PiSowcow :lol: teraz zobaczymy jakim to Kaczynski jest partyjnym prezydentem, a co do weta to PO PSL I LiD moga to weto odrzucic razem chyab ze sie myle.

 

Żeby odrzucić veto Prezydenta jest potrzebna 2/3 posłów PO PSL i LID nie mają takiej ilości chyba a szkoda więc będziemy mieli koalicję PO-PSL. Dobre i to lepsze to niż PIS i coś tam w granicach błędu statystycznego. :D

 

To chyba PO chciało zlikwidować KRRiT. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia weta trzeba 3/5 czyli 277 głosów.

PO+LiD+PSL tyle będą mieć, ale chyba LiD nie będzie chciał popierać PO.

 

Gdyby PO+PSL+LiD miały 2/3 z 560 członków Zgromadzenia Narodowego, to można wtedy postawić prezydenta przed Trybunałem Stanu. Ale trochę im brakuje... :( Choć nie wiem, czy cokolwiek by to dało, bo (chyba) Kaczki w ten sposób nie zwolnią ze stanowiska :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek wieczorem w TVN24 mowil o tym Kalisz w rozmowie z Cymanskim i Schetyna.Jednak za pozno sie wlaczylem.Mowil tez o mozliwosci stwierdzenia choroby np psychicznej,na podstawie ciaglego wetowania wszelkich decyzji Sejmu.Tak wiec wyjscia sa dwa.Oba trudne do zrealizowania,ale jednak mozliwe i warte prob...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że LiD nie będzie popierało PiSu i pomoże odrzucić weto Kaczyńskiego, bo przecież o to walczyi o odsunięcie PiSu od władzy.Pozatym J.Kaczyński sam stwierdził, że wolałby żeby PO rzadziła sama, bo będzie lepiej ich rozliczyć, więc nie powinien wykorzystywać brata do weta(z tego co mówił nie powinien) ale oczywiście będzie to robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu smieszni jestescie. PO jeszcze nic nie zaproponowala a wy juz o tym ze Kaczynski bedzie wszystkie propozycje blokowal. Skad wyscie sie urwali? Rozumiem jakby temat byl podjety po jakiejs kontrowersyjnej decyzji prezydenta ale wy tak jak cale PO juz zrzucacie wine na PiS za przyszle niepowodzenia. Smiech na sali :wink:

 

Ps: Jak juz bylo pisane wczesniej:" Polacy zaczną wracać z Irlandii ale po reszte swoich rodzin" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrekjaw byc moze kiedys tam wyjade ale zeby ja zwiedzic :wink: Co do stalego pobytu to cie rozczaruje ale nie mam zamiaru sie tam udawac. Wyjezdzaja najslabsi, ty pewnie glosowales na PO wiec nie zdziwie sie jak za niedlugo tam smigniesz :wink:

 

@Fiant wybory pokazaly ze Polacy bardziej ufaja Ziobrze niz Gowinowi, chyba ze nie wiesz kto wygral w Krakowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty masz klapki na oczach i wzrok skierowany tylko na Kraków? :shock: Ziobro wygrał minimalnie, a nie widzisz bezapelacyjnej porażki Kaczyńsiego w Warszawie? Polaczka w Katowicach? Gilowskiej,Ujazdowskiego,Kurskiego i Cymańskiego? i długo by jeszcze wymieniać.

 

PS. zaznacze jeszcze, że w Krakowie wygrała Platforma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...