Skocz do zawartości

No to jest PO


Shadowriver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjezdzaja najslabsi

 

Właśnie przegiąłeś. Obraziłeś wielu moich znajomych. Próbuję to sobie jakoś wytłumaczyć. Może "najslabsi" to wg. Ciebie ci, którzy nie mieli siły na walkie z dewiancją polityczną PISu przez ostatnie lata? Może "najslabsi" bo wybrali łatwiejsze (lepsze) warunki i łatwiejsze (godne) pieniądze za prace? Nie mniej waż słowa. Chociaż PIS i jego przedstawicieli zasłyneli z obrazania ludzi. Jaka partia - taki wyborca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze rzeczywiscie jaja sobie robicie ale widze ze wy nic nie rozumiecie :? Czy ja napisalem ze nie bylo bezapelacyjnej wygranej PO?@piotrekjaw czy ja pisalem o Kaczynskim, Polaczku, Ujazdowskim, Gilowskiej? Wciskac ciemnote mozesz komus innemu a ja radzilbym ci uwaznie posty czytac. Stwierdzilem fakt ze Ziobro wygral w Krakowie i po prostu nie umiesz go zaakceptowac, przez to podajesz mi tu przyklady innych politykow ktorzy przegrali. Tak na marginesie jesli dla ciebie Kutz jest lepszym poslem od Polaczka to twoja wiedza polityczna jest bardzo marna.

 

@mateo takie jest moje zdanie. Czy aby na pewno twoi znajomi wyjechali ze wzgledu na rzady Pisu. A moze wyjechali tam ze wzgledu na kase ktora moga tam trzepac a u nas nigdy tego nie zarobia i to obojetnie za jakich rzadow SLD, PiSu, czy PO. Jesli ty myslisz ze dzieki PO twoi kumple zaczna wracac to gwarantuje ci ze jestes w olbrzymim bledzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rządach PO nie spodziewam się cudów - ba, nawet o to mi nie chodziło - niech robią cokolwiek, bo ostatnie dwa lata to było pasmo kurczowego trzymania się stołków, wymachiwania teczkami, straszenia hakami i generalnego ośmieszania się na arenie międzynarodowej. Na szczęście "przystawki" poszły w odstawkę - o dwie "barwne postaci" mniej. Czy ja kurcze dużo wymagam? Odrobinę stabilizacji do ... wafla :lol: I tak się obawiam, czy Tusk się nie zaraził chorobą "szukania haków i organizowania komisji śledczych" - jakby to nastąpiło, to kiepsko (ale i tak będzie pewnie nieco spokojniej).

 

W mojej ocenie PiS pogrążyła ostatecznie sprawa posłanki Sawickiej - to już było tak ewidentne i bezczelne zagranie wyborcze, że większość wyczuła i szybciutko sondaże PiS zaczęły spadać. Dodatkowo debaty zrobiły swoje i... "Panie Donaldzie, melduję wykonanie misji" :lol: (w TV taki cytat jakaś dziewczyna zapuściła)

 

BTW: Choć wtopa PiS jest ewidentna, to słyszeliście o głosach z zagranicy co w TV mówili? Jeśli nie dojdą w 24h - są nieważne, a nie zgadniecie kto za to odpowiada (podpowiedź: kto jest jeszcze Minister Spraw Zagranicznych?) Nie trudno się domyślić, że wyniki z zagranicy byłyby miażdzące dla PiS, więc znowu idą wałki.

 

http://fakty.interia.pl/raport/wybory_2 ... 98054,2943

 

Lepiej żeby zdążyli, bo jeszcze na zakończenie kolejna farsa - na miejscu tych, którzy włożyli dużo trudu, aby zagłosować z zagranicy i jeśli coś takiego jak unieważnienie głosów by nastąpiło - no to [ocenzurowano] :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to twoj post jest całkiem bez sensu :lol: ( ten o zwycięstwie Ziobry) nie rouzmiem go, chciałeś się pocieszyć, że w ogole ktoś z PiSu gdzieś wygrał? :lol: nie ma się z czego cieszyć to ztreba chociaż z wygranej Ziobry, i akceptuje to że wygrał niestety muszę to zrobić bo jest to fakt, co nie zmienia faktu że PiS przegrał w Krakowie. Co do Kutza to on się raczej zajmuje sprawami kultury itd, a Polaczek nie potrafi nawet pzreprowadzić pzretargu na drogi i przez to trzeba będzie zapłacic 2 x więcej.Na szczęście w Katowicach większość osób myśli normalnie, za rzadów PiSu śląsk zajmuje ostatnie miejsce w Polsce w przeliczeniu na jednego mieszkańca w przyznanych funduszach unijnych, pani minister sportu nagle pzred wyborami przypomniała sobie o Chorzowie i euro, obiecywała że nam to załatwi tyle że wcześniej stwierdziła że tam można rozgrywać co najwyżej rozgrywki 1 ligi. Jak juz mówiłem na szczęście zdecydowana większość ludzi nie daje sobie wciskać tego kitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Orbita co do pracy rzadu znacznie sie roznimy i pewnie kazdy pozostanie przy swoim zdaniu. 100% racji za to ze po rzadach PO nie mozna sie spodziewac zadnych cudow. To prawda ze bedzie spokojniej ale czy aby na pewno bedzie lepiej? Co do glosow z zagranicy prawdopodobnie 67% procent glosow z USA jest za PiSem wiec przewaga moze byc jedynie wsrod glosow z Wysp gdzie ludzie sa omamieni tym ze w ich ojczystym kraju bedzie druga Irlandia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@mateo takie jest moje zdanie. Czy aby na pewno twoi znajomi wyjechali ze wzgledu na rzady Pisu. A moze wyjechali tam ze wzgledu na kase ktora moga tam trzepac a u nas nigdy tego nie zarobia i to obojetnie za jakich rzadow SLD, PiSu, czy PO. Jesli ty myslisz ze dzieki PO twoi kumple zaczna wracac to gwarantuje ci ze jestes w olbrzymim bledzie :wink:

 

jasne ze nie wroca z dnia na dzien. ale nie beda

 

- sie wstydzic

- utwierdzac w przekonaniu ze polska to [beep]o

- wstydzic za metke "polak"

 

no i najwazniejsze. tendencja bedzie co raz bardziej in plus. a za kilka lat...

 

pis to windujaca w dol tendencja szans na zatrzymanie emigracji zarobokowej. teraz gwaltownie sie zatrzyma i powolutku pojdzie w gore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jarinho - zauważ, że głosy z USA cudownie dotarły na czas - właśnie tam, gdzie nie dotarły PiS miał spore szanse na przegraną - jakoś nie wierzę w przypadki (po ostatnich dwóch latach to już szczególnie :P ).

 

Oby dotarły, bo:

 

http://fakty.interia.pl/raport/wybory_2 ... 98258,2943

 

EDIT:

 

Ufff :P

 

http://fakty.interia.pl/raport/wybory_2 ... 98260,2943

 

Hihihihihi

 

Interia za szybko podaje te informacje - nie nadążam - no to jest git :P Sprawę uznaję za niebyłą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Orbita rowniez zagalopowalem sie w dyskusji i nie zauwazylem tej informacji takze sprawa juz jest nieaktualna :wink:

 

@mateo po tym co napisales widac ze wierzysz w cud ktory kupila wiekszosc wyborcow PO :wink:

 

@piotrekjaw nie mam juz sil na dyskusje z toba. To ze nie zrozumiales mojego posta ktory podpowiem ci ze nawiazywal do jednego z wczesniej napisanych to piszesz na dodatek ze jest bez sensu. Moze twoj poziom rozumowania jest "bez sensu" i proponuje ci zanim cos napiszesz to przemysl to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś się ruszyło w sprawie KRRiT oraz TVP:

 

Telewizja Polska i KRRiT bez polityków

 

 

Do tej pory politycy po wygranych wyborach bardzo chętnie zajmowali stanowiska w Telewizji Polskiej oraz Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji. Czy teraz będzie inaczej? Platforma Obywatelska zapowiada odpolitycznienie tych dwóch instytucji. Partia ma już przygotowane rozwiązania.

Platforma Obywatelska ma już przygotowany projekt nowelizacji ustawy medialnej zmieniającej rolę Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. PO chce likwidacji KRRiT, ale do tego trzeba zmiany konstytucji. Dlatego na razie PO chce przekształcić KRRiT w coś w rodzaju rady programowej z fachowcami, a kompetencje KRRiT przekazać do Urzędu Komunikacji Elektronicznej (sprawy koncesji i częstotliwości) – pisze Gazeta Wyborcza.

 

To nie są jedyne plany PO wobec mediów. Zwycięska partia zapowiada wyzwolenie spod wpływu partii politycznych mediów publicznych oraz pracujących tam dziennikarzy, co można było zobaczyć podczas ostatnich dni (np. kilkakrotne łamanie ramówki TVP, by pokazać konferencję CBA czy specjalny program "Autografy" z Zytą Gilowską wyemitowany tuż przed ciszą wyborczą). PO ma nadzieje, że do końca roku uda się jej przeprowadzić przez Sejm medialną nowelę, a zmiany wejdą w życie w pierwszej połowie 2008 roku.

 

Żródło: Gazeta Wyborcza & Media2.pl

 

http://media2.pl/media/29386-telewizja- ... tykow.html

 

Trzymajmy kciuki Panowie.Oby się Platformie Obywatelskiej udało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO jest dla mnie gwarancją, że teraz w Polsce będzie liczyć się przyszłość, a nie przeszłość. Mam już dość historii w postaci pojęć: SB, agentów, UB, IPN, II wojna światowa i nienawiść do Niemców i Rosjan.

Co nie włączysz telewizora, to ciągle o tym, że ten ma teczki, ten był agentem, że na szczyt UE jedziemy by blokować Niemców, a nie samemu coś załatwić itp.

Kaczyński wypominał Kwaśniewskiemu tzw. "politykę na kolanach wobec Rosji". Ciekawe jaką sam prowadził wobec USA... F16 nie latają, misję w Iraku przedłużamy i nic z tego nie mamy, wiz Polakom nie dali itp.

Mam nadzieję, że PO zacznie w końcu rozmawiać z Niemcami i Rosjaninami i nie będzie się patrzeć tak jak Kaczyński na 1939 rok. Kaczor nie może zrozumieć, że to 4 pokolenia temu było... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...