Skocz do zawartości

No to jest PO


Shadowriver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie ja wcale nie uważam że PO dokona cudu ale PISOWI może wyjdzie na dobre ta porażka nauczą się że partia ma nie robić z posłów niewolników(marcinkiewicz)-każdy kto odejdzie jest zły

2. nauczą się że władzę można stracić a co za tym idzie trzeba więcej szacunku okazywać wyborcom a mniej ignorancji

3.i tak PO jakby nie wygrała-z PSL mają 240 posłów więc chcąc przełamać pisowskiego preydenta potrzebują LID a ten będzie grał na swoje konto a poza tym programowo w sprawach gospodarczych jest bardziej podobny do PISU więc nie liczcie że platformie uda się przeprowadzić jakieś duże zmiany-tylko to na co się zgodzi PIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po co dali tego Bartoszewskiego na jakiegoś tam rzecznika rządu ?? Ileż on jeszcze pożyje ? Miesiąc ??

A poza tym to pipa i żyd. Wyszedł z obozu bo jego siostra ożeniła się z oficerem niemieckiego lotnictwa i zalatwiła mu exit. A sam Władek jeżdzi se po niemieckich uniwersytetach i przeprasza niemców za "polskie zbrodnie" i inne wypędzenia.

Zresztą nic dziwnego że właśnie on odpowiada teraz za sprawy pojednania polsko-niemieckiego i polsko-izraelskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze bo to autorytet dla wielu polakow

po drugie bo to za[beep]isty ruch PR`owy

po trzecie bo jest wybitnym dyplomatom

po czwarte zeby pokazac srodkowy palec takim ignorantom jak ty :) (bez spiny)

 

pipa bo co? nie kumam. dla mnie [beep]a do kaczynski, ale jak powiem tylko to bez uzasadnienia to lekko sie osmieszam.

 

a ze zyd? mi nie przeszkadza. w ogole w [beep]ia mnie bardzo dzielenie na rasy i pochodzenie.

 

skad to info o tym jak wyszedl z obozu? ciekawa informacja podaj jakies zrodlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...