Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018 - turniej finałowy


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żałowałbyś jakby został heh. To jest dobry zadanowiec co podkreśla mundial. Wcale nie jestem pewien, że on zostanie na posadzie co automatycznie otwiera spekulacje co do obsady naszego selekcjonera. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno doceniać drużynę, która ciągle zawodzi, a dwa lata temu nawet z Islandią odpadła z wielkiego turnieju.

Właśnie się obawiam o Chorwatów, bo grali zbyt ładnie w grupie, a przyjdzie gorszy dzień i mogą odpaść z każdym. Taka Dania jak już ktoś napisał bardzo męczyła oko w grupie, z tym Peru powinna przegrać, z Francją zagrali żenujący mecz na remis.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za gadka ? To jest faza pucharowa i tu taki frazes wystarczy jeden gorszy mecz dotyczy każdej ekipy. Podobny argumenty były wysuwane do Niemców, Argentyny , Hiszpanii ,że brzydko grają,ale to drużyna turniejowa , doświadczona, umie grać w takich zawodach. Warto troszkę odejść od statystyk i historii, a patrzeć na to jak obecnie prezentują się dane ekipy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wisok no właśnie że nie bo nie zawsze lepszy wygrywa, wiele drużyn umie wygrać mimo, to że grają źle, słabo, jak choćby Portugalia na Euro. A Chorwacja ma to do siebie, że oni grają bardzo dobrze każdy turniej, przytrafia im się słabszy mecz i ich nie ma, nie raz tak było, praktycznie co 2 lata. Sztuką jest jednak wygrać jak gra ci nie widzie a nie jak wszystko się udaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak już jest, Portugalia człapała całe Euro, miała świetną drabinkę i wygrała EURO. I widać po fazie grupowej, że drużyny topowe tak jak Francja mają gdzieś piękną grę i strzelanie goli ile wlezie. 1:0 i do widzenia... A chciałoby się jednak, żeby Mistrz Świata imponował cały turniej, a nie tylko w jednym-dwóch meczach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas meczu komentatorzy BBC mówili że jest zainteresowanie Czerczesowem przez PZPN dzięki temu że się wypromował w Legii. Ciekawe czy faktycznie wiedzą coś więcej niż my czy czytają jakieś polskie brukowce które wymieniają wszystkich jak leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak już jest, Portugalia człapała całe Euro, miała świetną drabinkę i wygrała EURO. I widać po fazie grupowej, że drużyny topowe tak jak Francja mają gdzieś piękną grę i strzelanie goli ile wlezie. 1:0 i do widzenia... A chciałoby się jednak, żeby Mistrz Świata imponował cały turniej, a nie tylko w jednym-dwóch meczach.

 

 

Dokładnie, tak naprawdę liczy się wynik a Chorwaci podobnie jak Maksyk mają coś takiego w głowie, że muszą grać dobrze aby wygrać inaczej to się źle kończy.

 

Ja wcale tak pewny tego bym nie był, bo Chorwacja czującą się zbyt pewnie może nieźle się przeliczyć, Dania to niewygodny rywal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi mi finałem Francja - Hiszpania  :wink:

Taki typ był zaskakujacy i szybko okazal sie niewypalem. Hiszpania od poczatku turnieju nie zachwycala, zamieszanie z trenerem tez nie sprzyjalo temu by wrozyc im sukces na tym Mundialu.

 

Chorwacja, ktora niektorzy widzieli juz w polfinale albo nawet w finale poki co rozczarowuje z Dania i sie nie zdziwie jak juz dzis zakoncza swoja przygode z rosyjskim turniejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz na styku, może rzeczywiście dogrywka i karne - Rosjanie by się cieszyli.

Widać jaka jest różnica między nami, a Duńczykami. Zaraz po Euro2016 z nimi wygraliśmy. Nasi grzali ławy, zmieniali kluby, a Duńczycy w większości grali w klubach i kilku z nich mocno się rozwinęło. Efekt - 4:0, a na turnieju również nie dorastamy im do pięt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Dlaczego, to ty się pomyliłeś  mad85   :crazy:   Wygrali   :mrgreen:  Ale takiej końcówki to w życiu nie widziałem .

Edytowane przez breaking
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego, to ty się pomyliłeś  mad85   :crazy:   Wygrali   :mrgreen:  Ale takiej końcówki to w życiu nie widziałem .

Nie pomyliłem, był remis.  Karne to karne, Dania strasznie je zepsuła, Eriksen tym 1 pudłem dał nadzieje Chorwatom.  Ale patrząc jak obie drużyny strzelały te karne to za głowę człowiek się łapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...