Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z zespołem jest już trochę lepiej w końcu zaczęli grać lepiej. Z Wisłą szczególnie od 20 do 45 minuty zagrali na wysokim poziomie. Szczególnie zaskoczył mnie Burkhardt, zaczął grać na miarę oczekiwań to go sprzedają do ...szwedzkiego klubu :lol2: Potem było bardzo ostro m.in. zakrwawiona twarz Cantoro i oplucie Ekwueme przez Cantoro. Kibice też się nie popisali ,gdy schodzili z boiska Sobol i Matusiak to wygwizdali ich. Jeden tekst mi się podobał "Mariusz Walter - spier*alaj" :D

W rewanżu to My będziemy górą i będą trzaskać kości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym postem przelaś wszystko i utwierdziłęś, że nie masz pojęcia co to być kibicem i mieć szacunek do jego barw, herbu, legend czy innych symboli. I raz ci przyznam racje nie mamy o czym rozmawiac bo ja o niebie ty o glebie. Bycie kibicem z przed telewizora to zupełnie co innego. Każdy wytyka najgorsze rzeczy tym czasem zapominając o działniu SKLW takich jak promocja w szkołach, domach dziecka, coroczne obchody powestania i wiele wieli innych akcji a to wszystko przez tych złych bandytów. Legia to my prędzej czy później ITI zniknie z Legii a my zostaniemy na zawsze.

 

Jesteś śmieszny. Wyobraź sobie, że mam szacunek do barw, herbu, legend, symboli Legii. Dla mnie zbrodnią jest rzeczywiście jeśli ktoś szarga dobre imię klubu, jeśli z niego szydzi, niszczy jego symbole, ośmiesza go. Zaskoczony?

Ale co ma piernik do wiatraka?

Jaki związek ma z tym wystawienie na krótki czas tej kartonowej ściany z napisem Polonia. Przecież to było tylko na potrzeby filmu, nie zostało tam na stałe, potem to zdjęli. Jak kręcą gdzieś film o drugiej wojnie światowej to wywieszają flagi ze sfastykami i nikomu to nie przeszkadza, bo to TYLKO do filmu.

A jeśli to twoje SKLW ukochane jest takie wspaniałe i tak im ogromnie zależy na tradycji klubu to czemu go nie dopingują w czasie meczu? Czemu w ramach protestu przeciwko ITI nie wywieszą po prostu odpowiednich transparentów tylko wykrzykują niecenzuralne teksty obrażające wielu ludzi, jak jakieś wieśniaki?

Dlaczego tolerują na trybunach ludzi, których tam nie powinno być - sprzedających prochy, rzucających niedopałkami od papierosów na tych stojących niżej, palących trawę? - i nie zaprzeczaj, że takich ludzi tam nie ma bo byłem na żylecie i widziałem ich osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta racja Kosa - cieszę się, że jest ktoś kto uważa podobnie jak ja.

 

A co do meczu - remis z Wisłą to dla mnie pozytywne zaskoczenie. Mam nadzieję, że teraz drużyna powoli odbuduje formę. Aczkolwiek negatywnym zaskoczeniem dla mnie jest to, że jednak sprzedają Burego - akurat teraz jak zaczął dobrze grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spraw kibicowski z tobą nie będę gadał, A co do meczu ? Odbył sie i tyle można powiedzieć. Odbudują formę dobre stwierdzenie, kto ma ja odbudować jak to banda przeciętniaków dla których gra w Legii to za wysokie progi. Z tym składem 3-4 miejsce to maxa i nie ma co się łudzić. Jak drużyna walcząca niby o MP może mieć jedego napastnika bo drugi to wiecznie połamany Grzelak a trzecie zagubiony junior. A co najgorsze dzis wyjasniły się losy Gizy. Bo transfer Burego oznacza jego wykupienie. Tym bardziej, że Bury w formie to owiele lepszy gracz od niego a widać było, że powoli łapie forme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85, ja z tą Legią w tym sezonie nie wytrzymam. Bury odchodzi w momencie jak łapie dobrą formę. Drużyna, delikatnie mówiąc, gra słabo. Ale nie ma co się martwić, oprócz Wisły i Groclinu (w pożegnalnym sezonie) wszyscy zawiedli. Legia, Lech i Korona. W tej właśnie kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odmłodzanie Legii miało im wyjść. Ale jak narazie właśnie przez to grają tak słabo. Brakuje doświadczonych piłkarzy w Legii. A jak są to baaaaardzo słabo grają. Jeśli w następnym sezonie chcą zdobyć mistrzostwo to muszą: Zrobić Świetne transfery i zażegnąć konflikt z kibicami. No i Bury dobrze grał i oczywiście musiał odejść. Wogóle nie rozumiem polityki transferowej Legii :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? :shock::woot:

Lech nie prowadzi dobrej polityki transferowej? Właśnie, że prowadzi! Po co ma kupować piłkarzy i wydawać kase skoro i tak będą siedzieć na ławie? Oni kupują zawodników, którzy będą uzupełnieniem drużyny. Zresztą Lech ma dobrą drużyne i zawodników np: Kotorowski, Reiss, Rengifo, Murawski, Queinteros, Bandrowski, Zając itd.

Zgadzam się z Fiantem. Tej drużynie Puchar Uefa napewno się należy

A co do Bełchatowa:

Co takiego da ta dymisja Lenczyka skoro nie mają zawodników dobrych. Jeszcze wogóle w tej rundzie nie strzelili gola nawet :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orest Lenczyk nie jest już trenerem piłkarzy PGE GKS Bełchatów. W piątek zarząd klubu rozwiązał umowę ze szkoleniowcem.

- Nazwisko następcy Lenczyka będzie znane po świętach. Sobotni trening poprowadzi Jan Złomańczuk, pełniący w klubie funkcję koordynatora ds. młodzieży - powiedział rzecznik prasowy PGE GKS Michał Antczak.

 

Lenczyk rozpoczął pracę w Bełchatowie 10 października 2005 roku. W sezonie 2006/2007 prowadzony przez niego zespół zdobył wicemistrzostwo Polski. Działacze PGE GKS chcieli, by w bieżących rozgrywkach drużyna ponownie włączyła się do walki o miejsce na podium, jednak seria pięciu kolejnych porażek zniweczyła plany powrotu do ligowej czołówki.

Czytaj dalej

REKLAMA

Piłkarze PGE GKS po raz ostatni wygrali w lidze 8 grudnia ubiegłego roku, gdy na własnym stadionie pokonali 3:1 Widzew Łódź. Później bełchatowianie przegrali kolejno z: Zagłębiem Lubin 0:1, Groclinem Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski 0:4, Wisłą Kraków 0:2, Odrą Wodzisław 0:1 i Lechem Poznań 0:3.

 

Po meczu z Groclinem doszło do poważnych zmian w strukturach organizacyjnych PGE GKS. Z funkcji prezesa zrezygnował Jerzy Ożóg, którego zastąpił Andrzej Zalejski. Miejsce Damiana Wrony w zarządzie klubu zajął Henryk Tomaszewski. Nowo stworzone stanowisko dyrektora sportowego powierzono byłemu prezesowi klubu Zdzisławowi Drobniewskiemu. Były senator i rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej Tomasz Jagodziński wszedł z kolei w skład rady nadzorczej.

 

Zmiany te nie wpłynęły na poprawę wyników zespołu i po czwartkowej porażce z Lechem szefowie klubu postanowili rozwiązać umowę z trenerem Lenczykiem.

 

Źródło: Onet.pl

 

Teraz będzie można snuć domysły kto będzie nowym trenerem Bełchatowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w sumie skończy się gadanie bzdur o niby wielkim trenerze który przez 30 lat kariery zdobył aż 1 tytuł. Problem jest taki, że w Bełchatowie tym jednym sezonem chyba poniktórym pokręciło się w głowie, że mogą co roku walczyć o mistrza. Rzeczywistość jest inna niestety. A na dowód teorii słabości Legii i Wisły w ubiegłym sezonie daje to, że z ubiegłorocznym dorobkiem punktowym po 21 kolejkach (42 punktów) zajmowałby 4 miejsce. W tym momencie Wisła ma 4 punkty mniej od Bełchatowa po 30 kolejkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...