Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wywalczył awans lub się utrzymał po przez kupowanie nie ważne ile meczy leci w dół. Tak powinno być kluby kre sprzedawały i nic oprócz kasy nie miały wysokie kary tzn punkty i kasa. FIant za Lechem przemawia sama osoba fryzjera czyli gra na licencji Amici i Bodzio Baniak szybki awans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara, fakty, dowody....

Być może prokuratura nie ma dowodów a PZPN je ma (miał) i dlatego Wisła i Legia zostały ukarane.

Tym razem prokuratura wzięła się za korupcję porządnie i dlatego wyszło tyle afer. Wtedy prokuraturze nie zależało zbytnio na wyjaśnieniu tej sprawy więc jej nie wyjaśniła.

Ludzie, którzy widzieli ten mecz są przekonani o korupcji, ja również.

Szkoda, że nie możesz znieść tego, że Twoja Legia również nie zawsze czysto grała.

Bo Wisla pierwszych 5-6 kolejek nie miala czystych.Moze nie ze swej winy,ale zadnego z tych meczy nie powinni byli wygrac.Pomogli sedziowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buster ile osób to widziało? 7000 może 8000 czyli tylko ci co byli na stadionie + bramki z meczu. Ale tyle dziwnych bramek padało na całym świecie, że nie ma co się tym wzorować. Sorry ale wystarczy przeprowadzić sondę po każdym meczy byle jakiej drużyny przegranej i większość kibiców powie, że sędzia był przekupiony.

Cała Polska widział najbardziej mnie to śmieszy bo tak naprawdę ci co nie widzieli meczu mają najwięcej do powiedzenia.

Całą polska widziała Warszawa nie zapomniała. Prędzej czy później Legia dostanie mistrza ale dopiero wtedy kiedy ci działacze odejdą z PZPN to przyznać się do błędu to dla nich hańba. Zresztą jak pisze michał o tych błędach sędziego na korzyść Wisły na podstawie jego słów, moich czy innych co widzieli te błędy mamy zdegradować Wisły? A gdzie dowody na celowość tych błędów? To byłby absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrln to nazywa się kompleks Legii. Jeśli nie masz dowód to nie [beep] bzdur za przeproszeniem. Słyszą takiej ludzi jak ty to można odpaść. Porażki sportowej i kompleksy leczysz po przez szukania winy u innych. I nie ważne czy to są kibice Legii, Wisły, Znicza czy Barcelony. Tacy ludzie mnie dobijają i mowie to wprost im. Gdybym ja teraz rozpaczał tak jak ty, że Wisła ma 10 punktów więcej bo jej sędziowie pomagali a w meczach Wisły nie raz mylili się na jej korzyść od dziwnych karnych czy nie uznaniu bramki Świerczewskiego to chyba byłbym głupi. Wisła jest liderem bo jest lepsza w tym momencie. Zresztą miałem okazje nie tak dawno rozmawiać z Blaszką którego mailem okazje poznać jak pracował w Zniczu i oni zdają sobie sprawę, że są dojrzalszą drużyna od Legii i innych ekip i to wykorzystują na boisku i dlatego as liderem.

 

Ciekawe jakbyś się czuł jakby cie skazali za kradzież na 3 lata przesiadłbyś w więzieniu rok i potem by cie wypościli i umorzyli sprawę z braku dowodów ale uniewinnienia byś nie dostał. A całość podsumowując tym, że ty nic nie ukradłeś. Wine trzeba udowodnić bo obowiązuje u nas zasada domniemania niewinności. A największą bzdurą to sprzyjanie przez PZPN Legii bo czemu jak niby ja lubią ukradli jej mistrza? Czemu nie chcą oddać go mimo braku argumentów związku a prawa po stronie Legii i istotnych argumentach o bezpodstawnym przyznania majstra Lechowi przy zielonym stoliku? To niestety obala twoją teorie bo w 90% to są ci sami działacze.

 

Kolejna sprawa dlaczego nie potępiasz swoich piłkarzy o rzekome sprzedanie meczu? Jesteś nie konsekwentny. Zapewne nawet nie wiesz kto w wtedy w Wiśle grał nawet.

 

PS. A tak na osłodę zobacz kto w tym momencie rządzi Wisłą ? Oczywiście Warszawa. Blacha, Skorża, szlify zbierał u w Legii Janasa, Kazimierski były trener i zawodnik Legii czyli warszawscy trenerzy. Bednarz były zawodnik i działacz Legii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia kupowała mecze a wy kibole legii jestescie i niewolno nikomu zlego slowa na Legie powiedziec wg was Legia pany ok ale dajcie komus powiedziec cos na Legie ja niebronie Wisły Kraków choc wg mnie najbardziej fer grajacy klub OE obecnie. Górnik Zabrze tez stracił mistrza w meczu z Legia w dziwnych okolicznosciach 1:1 2 czerwone kartki dla górnika. NIech to wyjasni PZPN I WD nie wytjasnia bo to klub ze stolicy i takich nie wolno ruszac a patrzmy na Włochy tam nawet JUventus zdegradowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie kompromituj się bo robisz tylko błazna z siebie. Jak masz takie kompleksy Legii to może obejrzyj sobie wszystkie jej mecze do 1916 roku i powiedz które były kupione w końcu taki ekspert z ciebie. Dziwnych okolicznościach? Czerwone kartki po brutalnych faulach zresztą na tym polegała gra Górnika w tym meczu. Kosa i jeszcze raz kosa.

 

PS. Pamiętasz kto był prezesem PZPN i odebrał Legii mistrza? Mimo, że to zasłużona postać dla Legii i z nią związana odebrał majstra bezprawnie. Kolejna teza twoja obalona. A kto to był poszukaj sobie. Do dziś część osób ma lekki żal do tej wybitnej osobistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niebronie Wisły Kraków choc wg mnie najbardziej fer grajacy klub OE obecnie.

 

I twierdzisz tak tylko, że jesteś kibicem Wisły. Wszyscy kupowali a przede wszystkim Legia ale Wisła którą uwielbiam jest święta. To twoje zdanie. W skrócie żałosne.

 

Ja nie uważam, że ani Wisła anie Legia ani Górnik Zabrze ani Groclin ani Polonia Bytom kupowały mecze a dlatego to, że nie ma na te kluby rządnych dowód na dziś ani żadnego potwierdzenia.

 

Tak samo jest z Ruchem, ŁKS, Bełchatowem, Koroną, Lechem, Odrą, Cracovią także nie ma oficjalnego potwierdzenia więc przyjmujemy, że są czyste bo artykuły w gazetach to trochę za mało tym bardziej, że nie ma w nich żądnego dowodu przeciw klubom, tak jak np przeciw Jagiellonii aresztowanie jakiegoś działacz czy tym byłego działacza.

Nie popadajmy w paranoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem WD już nie będzie stosował takich surowych kar. Tomczak odchodzi to i kary się skończą. Gdyby zaś z ligi zaczęły wypadać kolejne kluby to OE ucierpiała by na kilka ładnych lat zanim weszli by do niej wszyscy zdegradowani, najwyżej będą jakieś punkty ujemne i pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Łukasz. Nic dodać nic ując.

piotrln, ja żałuje jednego, że żadne prezes Legii nie złożył pozwu do sądu cywilnego . Legia wywalczyła by ogromne odszkodowanie PZPN musiałby błagać na kolanach o wybaczenie ale miałoby to skutki uboczne jak wykluczenie naszej federacji ze struktur światowych ale mimo wszystko chyba war toby było zrobić po to tylko aby zamknąć buzie takich jak ty na kłódkę.

Po raz kolejny pisze, PZPN nie miał dowodów na to bo zeznania kibiców, że dla nich mecz był kupiony czy zapis wideo to nie dowody nikogo za rękę nie złapano, że zapłacił za wygraną.

 

Skoro dla ciebie taka wygląda sprawiedliwość to może ja , Łukasz i Michał złożymy zeznania w prokuraturze na to, że Wisła kupiła kilka meczów i na podstawie tych zeznań zdegradują Wisłę. No ale skoro tak dla ciebie wygląda sprawiedliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janiejestem Rzadnym kibolem ani Wisły ani Legii ja z Polskich kibicuje Górnikowi Zabrze . Ale jesli okaze sie ze POlonia kupila mistrza w 2001 co wtedy zostawic polonie w spokoju?? Jesli na Legie beda haki to tez spokoj dac a jesli inne to karac?? Jesli tak to nikogo niekarac a nawet dac nagrode za kupienie meczy Fryzjer cala lige ustawial ile lat?? 10 ?? wiecej?? :D Tomaszewski dobrze mowil nikt go niesluychal a teraz euro 2012 zagrozone przez kluby 1,2,3 ligi i nizszych klas gdzie gra fer to rzadkosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni szybko wyjaśnić całą sprawę korupcji, a nie przeciągaja w nieskończoność. GKS nie poczynił nic na rynku transwerowym bo czeka na ruch WD. jak narazie nikt nic nie przedstawił. Jak skonczy sie ta cała sprawa to PGE odpali swoja lokomotywę i zobaczycie świetną piłkę w Bełchatowie. pozdrawaiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dzielo" mad85:

 

Spokój to ty daj bo jesteś śmieszny i żałosny wypisując te swoje [beep]ny

 

To twoje zdanie. W skrócie żałosne.

 

Człowieku nie kompromituj się bo robisz tylko błazna z siebie.

 

Swietne masz argumenty. Skoro nie potrafisz uszanowac zdania innych, to moze lepiej daj sobie spokoj z dyskusja. Ja rozumiem, ze sie z czyims zdaniem nie zgadasz, ale zeby od razu kogos wyzywac?

 

A jak juz tak lubisz uzywac slowa "zalosny" to ja Ci napisze, ze zalosna to byla ta banda idiotow robioca rozrobe pol roku temu w Wilnie.

 

Swoja droga - czy jest tu jakis moderator...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to była obraza? Powycinałeś fragmenty postów. Dalej masz w nich konkretne argumenty i oblanie jego zdania więc sobie poszukaj. Więc jak cytujesz to cytuj z sensem. Kolejna sprawa piotrln_in zaproponował rozmowę na gadu i dziś chwile rozmawialiśmy i zapewne jutro ja rozwiniemy.

 

A co do Wilna jestem za ukaraniem tych co brali udział w tym ale nie wszystkich jak to robi ITI mieszając swoją wojnę z kibicami z Wilnem. Do żadnego zakazy stadionowego za Wilno nie mam żadnych sprzeciwu narozrabiali to muszą zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIbice w Wilnie sie niepopisali to fakt a wina lezy tylko po tych co tam rozrabiali nie karac klubu za to wogople ten stadion w Wilnie był niezabezpieczony mecz niepowinien tam sie odbywac UEFA ukarała Legie na jeden sezon czyli w 2008/09 moze zagrac o ile sie zakwalifikuje badz wygra puchar POlski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszego Przeglądu Sportowego: -"Z satelity ekstraklasa za 39 zł

Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

01.02.2008 | 05:45

Canal Plus Cyfrowy zakłada również dostępność meczów polskiej ligi piłkarskiej poprzez Multipakiet oferowany dla abonentów innych platform cyfrowych i sieci kablowych - tak brzmi zapis w zwycięskiej ofercie, jaka została przekazana klubom.

Z powyższego zapisu wynika, że Canal Plus będzie musiał udostępnić swój Multipakiet (w jego skład wchodzą m.in. dwa kanały sportowe, w którym są pokazywane wszystkie mecze polskiej ligi, w tym trzy na żywo z każdej kolejki) konkurencyjnym platformom - Polsatowi Cyfrowemu i platformie N.

 

W środę przedstawiciele Canal Plus, w którym będzie pokazywana liga przez kolejne trzy sezony, zaprzeczali takiej możliwości. Mogło to wynikać z nieporozumienia. Dlatego wczoraj Canal Plus wydał oświadczenie: - Nasz produkt dostępny jest nie tylko w ofercie platformy Cyfra Plus i ponad 50 sieci kablowych, ale także jako samodzielna oferta satelitarna Multipakiet Canal Plus - stwierdził szef platformy Arnaud de Villeneuve. Oznacza to, że konkurencyjni nadawcy będą mogli zaproponować swoim abonentom dokupienie Multipakietu, ale za konkretną opłatą: 39 złotych.

 

W toku negocjacji z Ekstraklasą SA Canal Plus musiał zaakcentować tę zaletę swojej oferty, bo podobną złożyło konsorcjum Polsatu i ITI Neovision. - Wybieraliśmy między tymi dwiema opcjami, przy czym władze Ekstraklasy SA rekomendowały nam propozycję Canalu i TP - mówi nam jeden z pierwszoligowych prezesów, który uczestniczył w środowym spotkaniu."- Może Multi Pakiet będzie nadawany w trzech systemach kodowania i to uniknie dokupywania dodatkowego dekodera? Ano zobaczy się jak to się rozwinie.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wkurzające jest to że przy tym całym oczyszczaniu korupcyjnym ciągle są równi, równiejsi i nietykalni. Jak wiadomo oprócz zdegradowanych Lubina, Widzewa i Sosnowca podejrzewają 8 innych klubów. Tak więc w OE mogłyby zostać tylko Legia, Wisła, Górnik, Groclin i Polonia B.

Co do Górnika i Bytomia to nie będe nic mówił bo po prostu nie wiem. Ale co ? że niby każdy jest be tylko legia, wisła i groklin są czyste ??!! Nigdy nic nie kupili ?? Przecież tych to mogliby wywalić w drugiej kolejności .

Ale gdzieee tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...