Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez urazy, ale życzę Jadze jak najgorzej po jej "popisie" w pucharach.

 

Haha.. a podobno nie jesteś taki anty jak niektórzy na tym forum  :wink:

 

W Wiśle ciekawie. Towarzystwo Sportowe podaje że oferta nie jest poprawna i wypowiedzieli pełnomocnictwo Tele-foniki. Tele-fonika podaje że oferta jest prawidłowa i TS musi sprzedać akcje po pozytywnych audytach, a jak nie to czekają ich kary.

 

W czwartek ma być prezes Niemców w Krakowie i rozmawiać z zarządami, a do tego jakiś dziennikarz umówił sie z nim na spotkanie.

Na rozruch Wisły mają przeznaczyć 80 milionów złotych (40 kupno, 20 długi, 20 bieżąca działalność).

Raczej w Wiśle nieciekawie. I pewnie znowu odbije się to na formie sportowej, co będzie się za nami ciągnąć do końca sezonu. TS-owi nie w smak oddawać teraz klub nie wiadomo komu, w dodatku przez ręce Telefoniki. Telefonika nie odpuści 24 baniek i chyba ma to gdzieś co to za inwestor, byle kasa była. A TS stoi (niestety) na straconej pozycji, bo rok temu podpisał taką a nie inną umowę z klauzulą pełnomocnictwa i teraz ma 60 dni na oddanie klubu.

PS. Ten niemiecki inwestor na moje oko wygląda bardzo mocno tak sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś uważnie co napisałem? Jaga nie grała. Gabala 2 razy pod rząd w 2 ostatnich latach więc napisałem, że Jagi nie można się czepiać bo nie wstyd, że słabszy przegrał z silniejszym.

Absolutnie można się czepiać. Zwłaszcza w meczu w Białymstoku Gabala prawie nic nie pokazywała a Jagielonia niby coś próbowała ale tak na prawdę jakby jej tak na 100% nie zależało. Wstyd odpaść w takim stylu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle byście nie dołączyli do tego grona . Jak się sprzedaje najlepszego zawodnika przed pucharami to tak może być. Życzyć Wam tego czy nie? Nie, nie jestem taki złośliwy zajdzcie jak najwyżej w grupowych rozgrywkach LM. Będę w miał przy .

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj każdy miał swój Karabach, Żalgiris czy Vetrę Wilno  :wink:

Ale akurat warszawiakom przyda się trochę lodu na rozgrzane głowy, może zrozumieją że awans rok temu wylosował im łysy i że z taką grą i takim składem nie mają co liczyć na LM.

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle byście nie dołączyli do tego grona . Jak się sprzedaje najlepszego zawodnika przed pucharami to tak może być. Życzyć Wam tego czy nie? Nie, nie jestem taki złośliwy zajdzcie jak najwyżej w grupowych rozgrywkach LM. Będę w miał przy .

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Przecież ten zawodnik nie chciał grać w Legii, bo wolał Olympiakos i ligę grecką... To już natomiast problem nie tylko Legii, a całej ligi, że nie jesteśmy w stanie utrzymać finansowo takich graczy, bo już w Grecji, czy na Cyprze znajdą więcej mamony.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę stron wcześniej czytałem śmiechy z transferów w Twoim wykonaniu i pamiętam ostatnią wymianę zdań z Tb podczas rubdy finałowej ESA 2016/17

No śmieszy bo kibiców Jagi zżera zazdrość,że Legia od paru lat gra w Europie nie raz nawet z sukcesami ale mają ciag a Jaga ciagle druga runda..że o innych popisach kibiców Jagi nie wspomnę..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle byście nie dołączyli do tego grona . Jak się sprzedaje najlepszego zawodnika przed pucharami to tak może być. Życzyć Wam tego czy nie? Nie, nie jestem taki złośliwy zajdzcie jak najwyżej w grupowych rozgrywkach LM. Będę w miał przy .

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Ja tylko przypominam, że także tam graliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...