Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem w Lechu rozbijają bank.
- Bednarek poszedł do Southampton za 6 milionów euro

 

W drodze są kolejne transfery:
- Kędziora do Dynama Kijów za 2,5 miliona euro
- Kownacki (prawdopodobnie Standard Liege) za 2-3 miliony euro

Razem w tym okienku do Poznania wpłynie więc około 11 milionów euro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że cały transfer VOO do Rosji zrobił Mariusz Piekarski i z tego co słyszałem nie wziął za to żadnej prowizji, zresztą nie po raz 1.  Tak naprawdę wszystkie najdroższe transfery Legii z klubu wiążą się z nim a do klubu też paru dobrych ściągnął i Stasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest supertalent, tylko głowa nie nadąża za resztą. Pierwszy to taki przypadek? Nie zdziwiłbym się, gdy za kilka lat o nim usłyszymy w o wiele mocniejszym klubie. Może jeszcze było za wcześnie na niego. Chociaż moim zdaniem szkoda, że nie dali mu doczekać do końca roku, no chyba że sam chciał wrócić.

Co można o nim powiedzieć jak gość zagrał łącznie 43 minuty. Transfery piłkarzy z zagranicy a tym bardziej młodych robi się z głową wiadomo ze pierwsze pól rok,u to co najwyżej rezerwy  w drugim ogony i dopiero 3 coś więcej. Może przypomnę ze Brlek nie grał prawie nic w pierwszym półroczu 8 meczy drugie grał ale nic wielkiego i dopiero wypalił wiosną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Arce Gdynia ciekawe rzeczy...

Nowym właścicielem został 20-latek, któremu tatuś kupił klub. :)

Ciekawe jak będzie wyglądało zarządzanie Arką, ciekawe jak będzie wyglądała sytuacja w nowej zupełnie innej Koronie - sezon może być pełen zaskoczeń. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do drugiego etapu przejęcia Śląska Wrocław przeszło dwóch inwestorów: Amerykanin Dean Johnson z Payne Oakland Sp.z.o.o oraz polak Grzegorz Ślak reprezentujący Konsorcjum Spółek z liderem Wratislavia-Biodesel S.A i mogą przejąć Śląsk już w tym tygodniu. Śląsk Wrocław będzie miał też 6 nowych piłkarzy:  Jakuba Koseckiego, Jakuba Słowika, Oktawiana Skrzecza, Michał Chrapka,Dorde Conta i Igor Tarasovs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można o nim powiedzieć jak gość zagrał łącznie 43 minuty. Transfery piłkarzy z zagranicy a tym bardziej młodych robi się z głową wiadomo ze pierwsze pól rok,u to co najwyżej rezerwy  w drugim ogony i dopiero 3 coś więcej. Może przypomnę ze Brlek nie grał prawie nic w pierwszym półroczu 8 meczy drugie grał ale nic wielkiego i dopiero wypalił wiosną

Nam niewiele można o nim powiedzieć. Może sam chciał wrócić i nie dał sobie czasu, młody wiek, zupełnie obcy kraj, liga ciężka fizycznie. Brlek to jednak inny przypadek, kulturowo nie tak odległy.

PS. Mączyńskiemu powinni odciąć twittera  :wink:

PS2. Brawo Junco za Wojtkowskiego  :wink:

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że bez Vadisa będzie trudno w pucharach, moim zdaniem błąd. A transferów porządnych do klubu jakoś na razie nie ma.

A co mieliśmy na siłę go trzymać czy dać mu 2-3 banki pensji ?  Bo tak szczerze to bez VOO awansowaliśmy do LM, że Sportingiem wygraliśmy jednak dyscypliną taktyczną a nie błyskiem jego. Oczywiście zachwycaliśmy się meczem z Realem czy pojedynczymi akcjami ale miało to niewielki wpływ wyniki. Paradoksalnie VOO miał bardzo duży wpływ ale w ESA. 

 

Teraz jest takie pytanie, czy trzeba szukać na siłę takiego piłkarza jak VOO bo na jego miejsce można wystawić Gui czy Rado, na skrzydło DCC i poszukać bardzo dobrego, skutecznego, silnego i szybkiego napastnika.   Bo powiedzmy sobie szczerze jeśli uda nam się awansować do LM to przykładem do naśladowania dla nas powinien być ten mecz ze Sportingiem bo będziemy grać z podwójnej gardy i piłkarz typu VOO wcale nie zbędny nie jest, bardziej przyda się szybki, silny, skuteczny napastnik który będzie umiał wykorzystać jedyną sytuację, zastawić się, wygrać pojedynek główkowy. 

 

 

VOO dał nam wiele radości i wielkie brawa za to ale nic nie trwa wiecznie więc trzeba iść do przodu i myśleć cod alej.

 

@wisl@k06 jak Wojtkowski nie zmądrzał to raczej nic z niego nie będzie. Pusto miał w głowie chłopak ale może w Niemczech utemperowali go na dobre tory.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to nie jest ogór, tylko że przyjeżdżał z problemami a nie było czasu jak DCC go odbudować.  Co do DCC po tym co widziałem w sparingach jestem pewien, że odpali bo już wygląda dobrze motorycznie i fizycznie a on na tym bazował ale Magiera widzi go docelowo na skrzydle. Tak szukamy napastnika, to jest cel transferowy nr 1 ale transfer będzie pod koniec okienka bo na liście mają zawodników którzy na dziś są zbyt drodzy m.i ten Kayode czy tacy dla których jesteśmy 3-4 wyborem. Na pewno ktoś dojdzie do ataku ale później. Na dziś możliwe ruchy to Moneta, Mączyński i pewnie będą próbować Wolskiego.

Jest temat aby bodajże Szwocha do Wisły oddać jako część rozliczenia ale nie wiem jak w Krakowie to się im widzi.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się nie widzi  :wink: . Osobiście z dwójki Brlek/Mączyński zdecydowanie chętniej sprzedałbym tego pierwszego. Przyszedł Hallilovic, jest Stilic, więcej opcji na pozycję Chorwata. Poza tym uważam, że Mąka ma ogromny wpływ na grę naszej drugiej linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się nie widzi  :wink: . Osobiście z dwójki Brlek/Mączyński zdecydowanie chętniej sprzedałbym tego pierwszego. Przyszedł Hallilovic, jest Stilic, więcej opcji na pozycję Chorwata. Poza tym uważam, że Mąka ma ogromny wpływ na grę naszej drugiej linii.

Właśnie na odwrót Brek powinien zostać ma kontrakt długi a Mączyński za rok mu się kończy odejść. na 6 gra Llonch, Brlek to bardziej 8 niż 10, przyszedł Velez (obrona lub 6)na 10 może grac Videmont. Halilovic póki co jest niewiadomą taki Brlek pół roku sie wkomponował w zespół, Stilić jest nie do końca w formie.  Lloch (Velez), Brlek (Halilović), Stilić (Wojtkowski, Videmont), 8 może tez być Cywka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem jakiś czas temu, że się wyjaśniło  :lol2: .

Ale jak widać pan Krzysztof lubi budować napięcie na twitterze. Myślałem, że z niego bardziej poważny człowiek.

 

Jeśli chodzi o kasę to nigdy niczego nie można być pewnym w końcu piłkarz to nie kibic i on patrzy na to zupełnie z innej perspektywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiałbym, gdyby miało dojść do transferu na linii Wisła - Cracovia.

Natomiast Wisła Kraków jest dzisiaj ligowym średniakiem i sportowym awansem dla piłkarza jest Legia. Prawie cała liga nie lubi Legii, więc ma jej nie sprzedawać zawodników, a gracze do Legii przychodzący, to zwykłe dno? :) Radziłbym niektórym dorosnąć. :)

I Sport.pl sugeruje, że dzisiaj Mączyński podpisze kontrakt z Legią.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na odwrót Brek powinien zostać ma kontrakt długi a Mączyński za rok mu się kończy odejść. na 6 gra Llonch, Brlek to bardziej 8 niż 10, przyszedł Velez (obrona lub 6)na 10 może grac Videmont. Halilovic póki co jest niewiadomą taki Brlek pół roku sie wkomponował w zespół, Stilić jest nie do końca w formie.  Lloch (Velez), Brlek (Halilović), Stilić (Wojtkowski, Videmont), 8 może tez być Cywka 

Mam na myśli przydatność do zespołu i wpływ na grę, Mączyński jest dla Wisły ważniejszym graczem niż Brlek. Oczywiście najlepiej by było jakby KM przedłużył z Wisła, ale to co się od wczoraj wyprawia to jakaś dziecinada.

Halilović przyszedł typowo za Brleka, Brlek ze Stiliciem grać nie potrafią a ja jakoś mam słabość do Bośniaka  :wink: . Reszta co powypisywałeś to jakieś nieporozumienia, Cywka w środku pomocy? Videmont, skoro sobie nawet na skrzydle nie radzi? Wojtkowski to też typowe skrzydło..

 

Rozumiałbym, gdyby miało dojść do transferu na linii Wisła - Cracovia.

A jednak coś czuję chłodne przyjęcie na Reymonta w październiku na Wisła-Legia, jeśli do transferu dojdzie. Za dużo było zapewnień, że do Warszawy nie pójdzie.. ludzie zapamiętają jak ktoś robi z gęby cholewkę.

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się nie widzi  :wink: . Osobiście z dwójki Brlek/Mączyński zdecydowanie chętniej sprzedałbym tego pierwszego. Przyszedł Hallilovic, jest Stilic, więcej opcji na pozycję Chorwata. Poza tym uważam, że Mąka ma ogromny wpływ na grę naszej drugiej linii.

 

Tylko nie jestem pewien na 100% że to chodzi o niego na pewno, być może chodzi o jakiego młodego.

Też myślałem jakiś czas temu, że się wyjaśniło  :lol2: .

Ale jak widać pan Krzysztof lubi budować napięcie na twitterze. Myślałem, że z niego bardziej poważny człowiek.

Poczytaj to co mówił o Wiśle jak grał w Górniku. Ten typ ma tak już chyba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...