Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może Stępiński chce spróbować po raz kolejny sił na zachodzie i nie chciał grać w Legii i tej marnej lidze gdzie kopią się po czołach. Będzie miał ciężko bo we Francji przygotowanie fizyczne trzeba mieć na najwyższym poziomie.

PS. Wczoraj oglądałem mecz Korona-Wisła, a potem oba spotkania z hiszpańskiej (wiem, podchodzi pod uzależnienie :D). Jak patrzę jak polscy "piłkarze" kaleczą ten sport to serio miałbym ochotę żeby z LaLiga grało więcej drużyn w LM kosztem naszej rodzimej Legii czy innych potęg polskiej bądź albańskiej myśli szkoleniowej. Beniaminek Leganes, klub ze środka Las Palmas i przyjmowanie piłki jakby się im przyklejała do stopy. Tempo gry na poziomie nieosiągalnym w naszej Lotto (całkiem trafny ten sponsor tytularny) Ekstraklasie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten transfer Gruzina może być rzeczywiście zaskakujący, był jednym z najlepszych graczy Vitesse, a przychodzi do polskiej ligi. To tylko potwierdza jak dołuje Eredivisie w ostatnich latach. 

Z Radovicia myślę, że wielkiego pożytku nie będzie... ale zobaczymy, może jeszcze pokaże, że o emeryturze nie myśli - swoją grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca bo od dawna penetrują te rynki Belgia/Holandia a prawda jest taka, że Legia płaci więcej. W Belgii, Holandii czy nawet Portugalia poza 3 maksymalnie 4 klubami  z każdego z tych krajów zarobki są niższe a mimo to ci dobrzy zawodnicy do nas nie trafiali a jak już to tacy jak Guilherme który nawet w rezerwach Bragi nie grał. Teraz ta LM pozwoli złamać tą granice i będzie przyciągać coraz lepszych, którzy mogą nie tylko zarobić więcej ale zagrać w lepszym klubie i co przede wszystkim w LM co sprawia, że znacznie łatwiej będzie wypromować się z Legii niż z takiego Vitesse czy Bragi. 

 

A grajek faktycznie fajny, widziałem go po raz pierwszy 2-3 lata temu i było widać potencjał, a teraz że z sezonu na sezon robi postęp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Leśnodorski zapowiada aktywne uczestnictwo Legii w ostatnim dniu okienka. Ponoć jest szansa na dwóch ofensywnych graczy w wieku do 25 lat. Mimo wszystko szkoda, że nie udało się i chyba nie uda ściągnąć ponownie do Legii Jędrzejczyka. Poza tym pozostaje pytanie czy nie będzie za dużo graczy ofensywnych i co zrobią z takim Hamalainenem czy Aleksandrowem, którzy już rzadko są nawet na ławce rezerwowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruzin przychodzi na wypożyczenie z prawem pierwokupu także pewnie nie zostanie w Warszawie na długo. Czy się sprawdzi to dopiero się okaże. Liga holenderska ma to do siebie, że tam się gra ofensywnie i nawet przeciętniacy z linii pomocy czy ataku mogą mieć bardzo dobre statystyki, a jego są raczej średnie. W polskiej lidze może dostać kilka razy po nogach i facet pomyśli, że to nie miejsce dla niego. Za słaby fizycznie na tą kopaninę na naszych boiskach, ale zobaczymy. Według mnie pierwsze mecze mogą być bardzo dobre, a potem zjazd. 

Radovic to taki transferowy żart :D Chyba, że chcą zrobić jakiś obóz dla piłkarzy grubasów i potrzebują zebrać ekipę  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...