Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na króla strzelców Ekstraklasy Roberta Demjana ma już chrapkę Legia ,gratulacje za walkę i ambicję dla Podbeskidzia ,wieli wstyd na zakończenie sezonu przyniósł Śląsk Wrocław, no i dzięki anty biznesmenowi Panu Królowi (oby jak najmniej takich ludzi w piłce) Polonia W- wa spada ale gdzie to jeszcze nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu, że na nazwisko mam "GÓRAL" , to bardzo jestem z utrzymania w ekstraklasie Podbeskidzia. Trener Michniewicz, który sam jeszcze na jesieni mówił o tym, że dla Podbeskidzia i GKS Bełchatów potrzebny jest już tylko ksiądz i woda święcona dokonał cudu przemienił wodę w wino :D. Trzeba przyznać, że chłopcy do końca walczyli z sercem o to pozostanie w lidze. Dali z siebie wszystko, teraz tego oby nie zmarnowali. Życzę im 7 miejsca w następnym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mistrzostwo Legii czekałem długie 7 lat. Cieszę się, że spadł Bełchatów, ale jestem zaniepokojony, że ten kto awansuje z I ligi będzie w końcówce tabeli w przyszłym roku. Mam wrażenie, że z I ligi do ekstraklasy nikt nie chcę awansować. Mam nadzieje, że awansuję Zawisza (żeby w Bydgoszczy nie wywyższali się kibice żużlowi) i Cracovia (dla ,,Świętej wojny").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa zmieniła godziny w jakich rozgrywane będą spotkania. Znika ten nieszczęsny mecz w sobotę o 13:30 w porze obiadowej, mamy za to mecz o 20:30. Bardzo dobra decyzja, takie mecze będzie się lepiej oglądało przy sztucznym świetle.

http://www.90minut.pl/news/214/news2141 ... lasie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 2013/2014 w TV:

19 lipca (piątek)

- godz. 18.00: KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (Canal+ Sport HD / nSport HD / Polsat

Sport HD lub Polsat Sport Extra HD)

- godz. 20.30: Wisła Kraków - Górnik Zabrze (Canal+ Family HD)

20 lipca (sobota):

- godz. 15.30: Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok (Canal+ Family HD / nSport HD /

Polsat Sport HD lub Polsat Sport Extra HD)

- godz. 18.00: Legia Warszawa - Widzew Łódź (Canal+ Family HD)

21 lipca (niedziela):

- godz. 15.30: Korona Kielce - Śląsk Wrocław (Canal+ Family HD / Polsat Sport HD lub Polsat

Sport Extra HD)

- godz. 18.00: Cracovia - Piast Gliwice (Canal+ Family HD / Polsat Sport HD lub Polsat Sport

Extra HD)

- godz. 20.30: Ruch Chorzów - Lech Poznań (Canal+ Family HD)

22 lipca (poniedziałek):

- godz. do potwierdzenia: Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Canal+ Family HD /

Eurosport 2 HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...