Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jeszcze jest możliwe co widać po grze Wisły i Legii. Jeszcze niedawno te zespoły zajmowały dolne części ligowej tabeli a teraz widać, że walczą o mistrzostwo więc i Lech może jeszcze powalczyć o miejsce w pierwszej trójce. Trzeba pamiętać, że rozgrywki mają trzydzieści kolejek ligowych i w rundzie wiosennej czołówka może dostać zadyszki a Lech pokazać lepszą grę.

Dziś w Krakowie świetne widowisko i aż cztery gole. Jutro Lech zagra z Lechią i musi to spotkanie wygrać i myślę, że tu też będziemy świadkami dobrego widowiska no i niedziela, jeśli Korona wygra z Jagiellonią znowu będzie ciekawie w tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Górnik Zabrze pokonal Koronę Kielce 2:1. Legia natomiast wygrała z Arką Gdynia 3:0. Mecz ten prowadzil sędzia z Japonii i po tym co wywinął w 40 minucie, to stwierdzam, że nasi arbitrzy są dużo lepsi. Kto nie widział niech sobie obejrzy tę sytuację. Koniecznie! To był jeden z największych błędów sędziowskich jakie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie sędzia człowiek może sie pomylic tak jak w meczu wisła-legia tak i w tym meczu. Ale przynajmniej bilans strat w legii przez sedziego wychodzi na 0. Pozatym pewna wygrana 3-0 piękny mecz w wykonaniu legii :brawo: Liczymy na mistrza to może w końcu zakwalifikujemy sie do LM bo zespół ma potencjał olbrzymi.

 

 

L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kurde znów? Jak widzę takie komentarze to nie wiem co mam myśleć już po prostu.

Po raz pierwszy się coś tak poważnego zdarzyło w tym sezonie, ale ty oczywiście widzisz to w każdym meczu byle by tylko "usprawiedliwić" zwycięstwo Legii.

Gra Legii bardzo słaba, ale dzięki jeszcze słabszej Witkowskiego w bramce Arki zwycięstwo było łatwiejsze.

Przypominam, że Wisła w meczu z Legią też dostała karnego z kapelusza, nie wspominając o licznych prezentach w meczu z Lechią. Zresztą w meczach z Lechią większość drużyn dostawała prezenty. Błędy sędziowskie niestety zdarzają się w naszej lidze zbyt często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w Polskiej lidze jest wszystko możliwe,wkońcu Lech przez 3/4 rundy jesiennej był w strefie spadkowej a przed sezonem nikt by tak nie typował,ale prawda jest taka,że liga jest atrakcyjniesza gdy w pierwszej trójce jest Wisła,Legia i Lech największe firmy w Polsce to i chętniej się ogląda takie spotkanie nie mówie już o takich klasykach jak Wisła-Legia czy Legia-Lech bo niezależnie od tego na którym miejscu są te drużyny przyciągają większą widownie niż ostatnie "hity" typu Korona-Jagielonia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wygrali szmaciarze psim fartem. 87 minut nadziei poszło się....

Po tym poznaje się prawdziwy zespół, że z miernej gry potrafi wyciągnąć trzy punkty a Zagłębie też nic nie pokazało więc nie ma co się unosić. Chyba powoli wszystko wraca do normy Wisła zajmuje drugą pozycję a Legia trzecią. Myślę, że mistrza naszej Ekstraklasy trzeba upatrywać właśnie w tych zespołach jakoś nie wierzę, że Jagiellonia może zostać mistrzem.

Wracając jeszcze do meczu Wisły z Zagłębiem. Jeśli ktoś z was oglądał to spotkanie, zauważyliście jak Małecki wyklinał pod nosem jak zmieniał go Żurawski ?Mogę tylko domyślać się pod czyim adresem były te przekleństwa. Chciałoby się powiedzieć Panie Patryku więcej pokory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej kolejce Ekstraklasy Wisła i Legia tracą już tylko 3 punkty do lidera. Tak jak pisałem wcześniej Jaga nie będzie mistrzem chyba, że zdarzy się cud. Wisła tak strasznie gra w piłkę a jednak szczęście im sprzyja i mimo sporej przewagi Polonii i kilku okazji do zdobycia gola, Wisła wywozi z Warszawy 3 punkty. O grze Lecha nie ma co nawet pisać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piotr Giza powraca do drużyny Cracovii, zawodnik podpisał z klubem kontrakt na sześc miesięcy. Widzew Łódź powraca do swojej historycznej nazwy czyli RTS Widzew.

Lecz negocjuje z Widzewem na temat transferu Darvydasa Sernasa, Lecz oferuje łódzkiemu klubowi ok. milion euro za litewskiego napastnika. "Przegląd Sportowy" donosi jakoby już doszło do porozumienia między klubami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arboleda zostaje w Lechu. Jak podaje telewizja nSport zawodnik będzie zarabiał około 420 tysięcy euro za sezon i na chwilę obecną ma być najlepiej opłacanym zawodnikiem w Ekstraklasie. Jak widać w naszej Ekstraklasie są pieniądze na wysokie kontrakty miejmy nadzieje, że pójdą za tym wyniki w pucharach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...