Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
26-letni pomocnik Polonii Bytom Rafał Grzyb podpisał dwu i pół letni kontrakt z Jagiellonią - poinformował odpowiedzialny z transfery w naszym klubie wiceprezes Cezary Kulesza.

 

Początek obowiązywania kontraktu uzależniony jest od rezultatu rozmów naszego klubu z Polonią. Jeżeli nie dojdzie do porozumienia między klubami w przerwie zimowej zawodnik żółto-czerwone barwy będzie reprezentował od 1 lipca br. (...)

Źródło: jagiellonia.pl

 

:brawo: Mam tylko nadzieję, że będzie porozumienie w przerwie zimowej i Rafał Grzyb nie będzie musiał czekać aż do 1 lipca. :brawo: Jaga !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tomasz Brzyski i Janusz Gancarczyk zostali nowymi piłkarzami Polonii Warszawa, obaj piłkarze podpisali w poniedziałek kontrakt ze stołecznym klubem, Mauro Cantoro po odejściu z Wisły Kraków podpisał kontrakt z Odrą Wodzisław, na razie kontrakt ma obowiązywać do końca sezonu, jeżeli Odra się utrzyma to może być przedłużony na kolejny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku graja kaszane i co roku sie utrzymuja.Zastanawia mnie jak to sie dzieje, ale odpowiedzi znalezc nie moge.Pewnie i w tym sezonie sie utrzymaja, bo tyle farta co oni maja to nie ma zaden zespol w naszej lidze.A w razie spadku to chyba bylby koniec tego klubu.Pieniadze od TV to pewnie z 50% budzetu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zgrupowaniu w Mijas w Hiszpanii Legia będzie testowała Chińczyka Donga Fangzhuo - informuje oficjalna strona klubu. 25-letni napastnik ostatnio grał w chińskim Dalian Shide. Wcześniej był w kadrze Manchesteru United. Przez dwa lata zagrał w MU trzy mecze. W reprezentacji zagrał 13 meczów i strzelił dwa gole

Brawo! W koncu zaczyna sie cos dziac i testowani sa konkretni pilkarze, ktorzy cos tam kiedys osiagneli i moga sie okazac realnymi wzmocnieniami.Co prawda Dong w Manchesterze zagral tylko 3 mecze, ale do takiego klubu nawet na lawke leszczy nie biora.Jak go sprowadza to jeszcze moga zrobic na nim niezly interes w przyszlosci.Zagadka jest jego obecna forma, bo ostatni rok spedzil w Chinach.Do tego jest jeszcze testowany MŚ U-20 Ghandy Kassenu, a wiec jakis potencjal musi w nim byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wawrzyniak chce pozwać Legię do sądu bo ta nie płaci mu pensji od tego czasu kiedy jest zawieszony (a właściwie już był, bo dziś Trybunał Arbitrażowy w Lozannie odwołał karę nałożoną przez grecki związek) i nie może występować w jej barwach. Wg prawa-ma rację, w kontrakcie nie ma zapisu ,że nie mają mu nie płacić gdy jest zawieszony. Wg mnie-Nie ma chłop honoru. Po c...j ćpał? Za co klub mu ma płacić? Za to, że jest tępy? To nie kontuzja czy choroba tylko przez swoją głupotę nie gra. Do tego Legia pozwoliła mu trenować ,pomimo groźby kary za to na klub. Ehh nasze czasy tylko kasa, kasa, kasa......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urban o testowanym Chinczyku w Legii:

"U Donga przede wszystkim widzę brak szybkości, a to dla napastnika podstawowa rzecz, jaką powinien mieć..

To w takim razie powinien sie pozegnac z paralitykiem Grzelakiem...

"...inaczej trudno myśleć o sytuacjach bramkowych i strzelaniu goli."

Bramke akurat sie mu udalo strzelic jako jedynemu podczas obozu Legii.No, ale niestety nie pasuje do koncepcji Yasia, wg ktorego napastnik nie powinien miec szybkosc niz "nosa do strzelania bramek...

"Wiem, że treningi mogły go troszeczkę dobić, ale zawodnik, który przyjeżdża na testy, powinien być w odpowiedniej formie fizycznej"

A w jakiej ma byc zawodnik, ktory nie ma klubu i trenuje sam przez 3 miesiace? Za zawodnika przygotowanego trzeba zaplacic, no ale w klubie prowadza polityke: sprzedac jak najdrozej-kupic jak najtaniej lub wprowadzic juniora.

A tak poza tym to myslalem, ze wlasnie forme fizyczna wytrenowuje sie na obozach, wiec nie wiem o co pretensje do Chinczyka.

 

Do domu maja tez odeslac podobno tego MŚJ Ghanczyka Kassenu.Wg Urbana za duzo biega...brak slow po prostu.A oblanie testow w Legii jest dobra wrozba dla zawodnika, bo oznacza, ze moze zrobic kariere.(Parker-Twente, Osei-Twente, Andreev-Almeria itd.)

 

I nie wiem teraz.Smiac sie z tego czy plakac? To co on gada to sie kupy nie trzyma! I pozniej sie dziwimy, ze odpadamy z pucharow w eliminacjach eliminacji...A dzisiaj Legia pokazala jaka jest mocna.Przegrala z Gruzinami 1:3.Wiem, ze to tylko sparingi, ale zdaje mi sie, ze wlasnie siegnelismy dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to co robi Legia, to już po prostu nie jest śmieszne. Testują Chińczyka, który kiedyś występował w Manchesterze United i mówią, że jest zły. Jakby był zły, to by go chyba MU nie wziął, racja? To samo z tym Ghańczykiem. Skoro gra w młodzieżowej reprezentacji, która odniosła sukces, to chyba coś potrafi. Owszem, zgadzam się, że mogą być teraz w słabej dyspozycji, ale przecież jeszcze do rozpoczęcia rundy wiosennej trochę czasu zostało, więc dało by się poprawić formę tych graczy. No, ale jeżeli Legia woli wcale nie robić transferów, no to powodzenia w pucharach nie będzie (bo oczywiście na pewno w lidze zajmie miejsce, gwarantujące grę w europejskich pucharach

). Dziwi mnie tylko, że ten początkowy zaciąg Hiszpanów, którzy tylko kasę potrafili brać, bo z gry, to byli gorsi niż większość piłkarzy Legii w ME, uznanie w oczach trenera Urbana i włodarzy klubu zyskali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Bożok dołączył do Arkowców w Turcji (na zgrupowanie). W meczu sparingowym z ostatnim klubem ligi rumuńskiej (2-2) zaliczył 2 asysty. Zapomniałem o tym napisać, dosyć dawno temu to było: Grzegorz Niciński opuścił Arkę i będzie występował w Orkanie Rumia. Jest wychowankiem Arki, wrócił do niej w 2005 roku po awansie do Ekstraklasy. Przez pewien czas (w 2008) był asystentem "trenera" Stawowego wraz z Ulanowskim. Jesienią 07 strzelił gola na wagę zwycięstwa w derbach Trójmiasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...