Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem, że sobie nie poradzi to mnie nazwałeś zawistnikiem :D Fizycznie za słaby był i po roku nadal jest (na konsoli grał zamiast przybrać masy?!).

Kownacki może być następcą Lewego...

Bo ja wierzę w chłopaków młodych z Polski i chciałbym, aby się wszystkim udoło, a to niemożliwe. :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho.. w Koronie idzie nowe http://www.90minut.pl/news/278/news2789654-Nowi-zawodnicy-w-Koronie.html

A to co ostatnio wyprawia makatsw.. tzn maka052987 to się w głowie nie mieści. 30-letni facet a głowa nastolatka. Taki Krzyś Mączyński. Idealny przykład jak w kilka dni zburzyć cały autorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę pościągali jakiś szrot z trzeciej ligi niemieckiej, albo z rezerw klubów Bundesligi. Oczywiście po znajomościach, ale właściciele chyba nie doceniają siły Lotto Ekstraklasy i mam nadzieję, że za rok Korona się zamelduje w I Lidze.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho.. w Koronie idzie nowe http://www.90minut.pl/news/278/news2789654-Nowi-zawodnicy-w-Koronie.html

A to co ostatnio wyprawia makatsw.. tzn maka052987 to się w głowie nie mieści. 30-letni facet a głowa nastolatka. Taki Krzyś Mączyński. Idealny przykład jak w kilka dni zburzyć cały autorytet.

Autorytet ? Nie wiem ale jak dla mnie to szacunek ja tam nigdy piłkarzy za autorytety nie uważam . Ale  przypomina się pewna podoba sytuacja ze Szczęsnym, po transferze do Widzewa władze Legii trochę podkręciły pewne fakty,że sprzedał się dla kasy i zaczęły się wyzwiska jego, jego rodziny, Janek to chyba nawet w szkole w łeb dostał, Maciek przyszedł na jakiś mecz na Żyletę, i nastała cisza, wszystko się skończyło, nikt nie wstał. Miałem 11-12 lat i widziałem tą historię na żywo i nigdy później nie widziałem czegoś takiego i żadnego piłkarza tak nie szanowałem. Dziś ludzie mojego pokolenia i starsi złego słowa na niego nie powiedzą a grał on prawie wszędzie.

 

A to też pokazuje, że ta nasza miłość kibiców do piłkarzy jest bardzo zmienna i ulotna a na szacunek taki prawdziwy zasłużyli tylko nie licznie i wcale ani grą, ani stażem w klubie, ani tym że gdzieś odeszli do rywala tylko jakimi są ludźmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś ale o swoich domysłach, ja pisałem o tym co zostało przedstawione radnym. Oczywiście miałeś racje, że to tak się potoczy ale to co było przedstawiane w momencie negocjacji wyglądało zupełnie inaczej, wyglądało logicznie i dobrze ale widać życie to zweryfikowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Korony robi się z nich zespół na odpady z ligi niemieckiej :)

Odpady z Niemiec serio?  Ja widzę Bośniaka, Chorwata, Amerykanina i Gruzina świetny napastnik. A Ci z niskich lig niemieckich tak samo jak z niskich lig hiszpańskich (Wisła), po U21 i PK masz jeszcze jakieś wątpliwości ze Niemcy nie potrafią szkolić?

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpady z Niemiec serio?  Ja widzę Bośniaka, Chorwata, Amerykanina i Gruzina świetny napastnik. A Ci z niskich lig niemieckich tak samo jak z niskich lig hiszpańskich (Wisła), po U21 i PK masz jeszcze jakieś wątpliwości ze Niemcy nie potrafią szkolić?

Trochę myślenia polecam. Włosi słyną z produkcji Ferrari. Jak kupisz włoskiego Fiata 500 to będziesz liczył na przyspieszenie 4,5 s do setki? :D 

Kopacze sobie w 3 lidze niemieckiej nie radzą, a u nas o mistrza będą się bić... To, że mają różne narodowości nie zmienia faktu, że są odpadami niemieckiego rynku piłkarskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpady z Niemiec serio?  Ja widzę Bośniaka, Chorwata, Amerykanina i Gruzina świetny napastnik. A Ci z niskich lig niemieckich tak samo jak z niskich lig hiszpańskich (Wisła), po U21 i PK masz jeszcze jakieś wątpliwości ze Niemcy nie potrafią szkolić?

Ty to na serio piszesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpady z Niemiec serio?  Ja widzę Bośniaka, Chorwata, Amerykanina i Gruzina świetny napastnik. A Ci z niskich lig niemieckich tak samo jak z niskich lig hiszpańskich (Wisła), po U21 i PK masz jeszcze jakieś wątpliwości ze Niemcy nie potrafią szkolić?

No normalnie świetni zawodnicy..ten Bośniak to podobno nowy Dżeko amerykanin to Donovan a Chorwat to Prso hahaha zobaczymy po początku sezonu,ale każdy normalny potwierdzi moje słowa,że to odpad atomowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę myślenia polecam. Włosi słyną z produkcji Ferrari. Jak kupisz włoskiego Fiata 500 to będziesz liczył na przyspieszenie 4,5 s do setki? :D

Kopacze sobie w 3 lidze niemieckiej nie radzą, a u nas o mistrza będą się bić... To, że mają różne narodowości nie zmienia faktu, że są odpadami niemieckiego rynku piłkarskiego.

Najpierw sprawdź potem pisz wymienieni przez mnie nie są odpadami z Niemiec, Szkielet drużyny się nie zmienił przyszedł napastnik i dwóch obrońców żaden nie odpad z Niemiec. Kovacević i Jukić nigdy nie grał w Niemczech jest Kosakiewicz z Chojniczanki którym interesowała się Jagiellonia i Wisła K.  

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zweryfikuje boisko, piłkarz o nazwisku Burdeński w składzie wygląda śmiesznie. Nie wydaje mi się, żeby to wypaliło.

Ogólnie problemem polskiej ligi jest sprowadzanie zbyt wielu obcokrajowców - szczególnie takich nie najmłodszych, na dodatek ze słabymi statystykami w swoim dotychczasowym dorobku.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpady z Niemiec serio?  Ja widzę Bośniaka, Chorwata, Amerykanina i Gruzina świetny napastnik. A Ci z niskich lig niemieckich tak samo jak z niskich lig hiszpańskich (Wisła), po U21 i PK masz jeszcze jakieś wątpliwości ze Niemcy nie potrafią szkolić?

Najpierw sprawdź potem pisz wymienieni przez mnie nie są odpadami z Niemiec, Szkielet drużyny się nie zmienił przyszedł napastnik i dwóch obrońców żaden nie odpad z Niemiec. Kovacević i Jukić nigdy nie grał w Niemczech jest Kosakiewicz z Chojniczanki którym interesowała się Jagiellonia i Wisła K.  

Sam sobie zaprzeczasz w takim razie. Jak dla mnie spadek Korony dawno nie był tak mocno przewidywany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, uważałbym z tym przewidywaniem spadków, bo wiele się może w sezonie wydarzyć, a z tego co mi się przypomina to spadek Korony jest przewidywany od jakiegoś czasu średnio raz w roku, na początku rozgrywek  :wink: . Fakt, że teraz są ku temu mocne podstawy bo trio Burdenski-Lettieri-Burdenski wróży degradacją..

na szacunek taki prawdziwy zasłużyli tylko nie licznie i wcale ani grą, ani stażem w klubie, ani tym że gdzieś odeszli do rywala tylko jakimi są ludźmi.

O to to.. A to co wygłasza w ostatnich dniach KM budzi we mnie obrzydzenie. Słuchając pierwszego wywiadu po przyjściu do Legii nie wierzyłem, o co chodzi, co on wygaduje.

@golbi_84 Porównujesz transfery Korony to transferów Wisły?! Ty się z choinki urwałeś?  :lol2:

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...