Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia kolejka :

 

Widzew Łódź 2-1 Górnik Zabrze

Ruch Chorzów 4-0 Jagiellonia Białystok

Lech Poznań 1-2 ŁKS Łódź

Wisła Kraków 4-0 Zagłębie Sosnowiec

Legia Warszawa 3-1 Polonia Bytom

GKS Bełchatów 1-1 Cracovia

Zagłębie Lubin 1-0 Korona Kielce

Odra Wodzisław Śląski 2-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

 

I ostateczna tabela:

 

1. Wisła Kraków

2. Legia Warszawa

3. Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

4. Lech Poznań

5. Zagłębie Lubin

6. Korona Kielce

7. Cracovia

8. Górnik Zabrze

9. GKS Bełchatów

10. Ruch Chorzów

11. ŁKS Łódź

12. Odra Wodzisław Śląski

13. Polonia Bytom

14. Jagiellonia Białystok

15. Widzew Łódź

16. Zagłębie Sosnowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest, na 90minut.pl jest tak jak wstawiłem, podobnie na onecie i na sport.pl

Na WP jest odwrotnie ale nie wiem dlaczego.

Bezpośrednie mecze:

Górnik - Cracovia 1:0

Cracovia - Górnik 3:0

 

Jak widać jest to w sumie 3:1 dla Cracovi, więc powinna być wyżej od Górnika.

 

 

PS. A kibice Legii jak zwykle zero szacunku dla drużyny... Nawet przy odbiorze medali za wicemistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo złamana ambicja boli :mrgreen:

daleko jest dzisiejszej Legii do ówczesnej Wisły - i to boli Warszawiaków .....

Ciężko jest się przyznać do tego, wiem

Jak już Legia będzie miała stadion zmodernizowany ( planowany ) - z chęcią przejde się na mecz L ( wszak mieszkam w okolicach Wawy ) - ale mimo wszystko czapki z głów dla Wisły.

Mistrzostwo w wielkim stylu. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sposób Wisły na wejście do LM - sprzedaż Brożka, sprzedaż Dudki, sprzedaż Głowackiego (wczoraj w C+ Sport mówił że nie wie czy zostanie), Cantoro nie podoba się Skorży to też do sprzedaży, Paulista za dużo pyskuje więc również go sprzedać; w el. LM czeka Milan, Juventus, Liverpool, Arsenal, Barcelona, At. Madryt - to tylko kilka lepszych zespołów, a jest jeszcze kilka innych też poza zasięgiem Wisły; a nawet nie wiem czy ich stadion odpowiada normom UEFA odnośnie możliwości rozgrywania meczów LM; co świadczy za Wisłą - łut szczęścia, dyspozycja dnia (tylko niestety w el. jest mecz i rewanż), pomarzyć można, ale większe szanse daję reprezentacji na wyjście z grupy na Euro niż Wiśle na LM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A kibice Legii jak zwykle zero szacunku dla drużyny... Nawet przy odbiorze medali za wicemistrzostwo.

Nie no mamy cieszyć się z kompromitacji jaka jest wicemistrzostwo. Bo dla Legii liczy się tylko majster choć może dla tej słabej Legii to jest sukces.

 

Ale znowu o czym innym to co klub wymyslił sobie na zorganizowanie wyjazdu na finał PP to poprostu żałosne, na szczęście PZPN pokazał, że ma gdzieś chore akcje Waltera i przyznał pule biletów i porozumiał się z SKLW w dystrybucji ich.

 

I kolejne fajne info po sezonie zniknie z Estadion zapewne Stefan więc zostanie tylko 2 na czarnej liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie grał Śląsk. A co do Legii to nie dziwię się, że nie chcą grać finału u siebie. Ja na ich miejscu też bym wolał pojechać kilkaset kilometrów niż słuchać obelg :? . W sumie na jedno wyjdzie, bo ani tu nie będą mieli dopingu, ani tu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nawet nie wiem czy ich stadion odpowiada normom UEFA odnośnie możliwości rozgrywania meczów LM...

Jeśli Wisła awansuje do LM będzie grała w Chorzowie na Śląskim. Podobno i w lidze też mają sie tam przenieść bo przez cały okres następnych dwóch lat będą remontowane sektory A, B i C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - zarząd Legii zawalił jeśli chodzi o bilety na PP, zrobili kibiców w balona.

 

Ale nie zmienię mojej opinii, że kibice z żylety to dno i wodorosty, żeby przy dekoracji i wręczaniu medali wrzeszczeć "ITI spi..." ? To jest chore. Ale ok, róbcie dalej pośmiewisko z Legii jeśli uważacie, że w ten sposób jej pomożecie. W meczach UEFA też będziecie się zachowywać jak stado baranów? Jeśli tak to nie zdziwię się jeśli wielu piłkarzy przez was stwierdzi, że ma dość i nie będzie chciało już grać w drużynie, która na własnym stadionie zamiast dopingu słyszy obelgi, bo ile można takie coś wytrzymywać.

 

A wicemistrzostwo to bądź co bądź sukces, jakby nie patrzył to lepszy wynik niż w zeszłym sezonie. Z taki składem na lepsze miejsce nie było co liczyć i to było wiadome już od października co najmniej. Dlatego cieszę się z drugiego miejsca i liczę na mistrza w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://e-gks.info/?url=news&id=1102

 

To co wczoraj robiła ochrona na sportowej przechodzi ludzkie pojęcie. Najpierw zaatakowli zwykłego kibica, potem,,,, ahh. Mam nadzieje, że to był ostatni mecz wuliganów z Zubrzyckiego, którzy de facto nazywają się ochroną. Paranoja. Zobaczcie tekst na e-gks.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomo21 znowu gadasz bzdury. Nie zrobił balona tylko skompromitował się ofertą dla SKLW. Tzn tym co zaoferowali. Ale o tym niestety to nie wiesz. Jednoznacznie pokazując tak naprawdę o co im chodzić. My nie będziemy udawać, że nic się nie dzieje skoro w Legii na stołkach pełno [beep]ów.

 

A co wyniku sportowego z tego punktu widzenia dla Legii inne miejsce niż majster jest kompromtacją. Legia to Legia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompromitacją to jest wasze żenujące zachowanie na meczach. A pisząc o zarządzie i biletach miałem na myśli to, że nie kupili biletów w ogóle dla kibiców Legii.

 

A popatrz sobie na Wisłę - czy z racji tego, że zajęli w zeszłym sezonie 8 miejsce kibice zamiast dopingu darli [beep] na Cupiała i wyzywali go od najgorszych? NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nawet nie wiem czy ich stadion odpowiada normom UEFA odnośnie możliwości rozgrywania meczów LM...

Jeśli Wisła awansuje do LM będzie grała w Chorzowie na Śląskim. Podobno i w lidze też mają sie tam przenieść bo przez cały okres następnych dwóch lat będą remontowane sektory A, B i C.

 

Stadion Wisły ma być wyłączony z użytku od kwietnia do września 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompromitacją to jest wasze żenujące zachowanie na meczach. A pisząc o zarządzie i biletach miałem na myśli to, że nie kupili biletów w ogóle dla kibiców Legii.

 

A popatrz sobie na Wisłę - czy z racji tego, że zajęli w zeszłym sezonie 8 miejsce kibice zamiast dopingu darli [beep] na Cupiała i wyzywali go od najgorszych? NIE.

No własnie. A ja miałem na myśli idotyczna propozcje. Wiesz problem w tym, że nie oprawy sportowe nam chodzi. A co do Cupiał to nie jednago h dostał w Krakowie tak a propo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZPN wczoraj pokazał ze rzadzi liga C+ , koniec karania klubów w 2009 roku . Orange sie wycofał ze sponsorowania ligi . Zagłebie Lubin , Korona Kielce nie/beda karane , ale Widzew Zagłebie S tak . Niesprawiedliwie zrobił PZPN. Mogł juz nikogo nie/karac , albo wszystkie kluby albo żaden .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może trochę zejdę z tematu, ale polska ekstraklasa i problemy z tym, kto spadnie i czy spadnie, przypominają mi matury (po raz kolejny błędy w zadaniach maturalnych) - i tu i tam bałagan, i tu i tam nie ma winnych, i tu i tam ciągłe zmiany, które do niczego nie prowadzą, a tylko zaciemniają sytuację; taki kamienny krąg - króluje bylejakość, brak kompetencji, nie widać światełka w tunelu, a jak sie takowe pokazuje to jest to niechybnie nadjeżdżający pociąg; mimo wszystko psioczymy na te "porządki', a jak znam i siebie i życie, to zaraz po ME będziemy z niecierpliwością czekać na rozpoczęcie nowego sezonu, i znów emocje, i pewnie narzekania - karuzela musi sie kręcić aż do kolejnego maja, w którym się dowiemy (albo i nie dowiemy) kto spada; no i oczywiście po raz kolejny tematy maturalne będą ułożone z błędami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...