Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 kolejka rozpoczęta zwycięstwem Zagłębia Lubin nad Piastem Gliwice. Zagłębie więc już jedną niemal pewne utrzymania, a Piast jeszcze będzie musiał się napocić w kolejnych meczach.

Trwa mecz na  śmierć i życie między Arką, a Łęczną, na razie prowadzi zespół z Gdyni, co mnie cieszy.

Kibice i piłkarze Ekstraklasy mogą już się szykować na wycieczkę do Nowego Sącza w przyszłym sezonie. Sandecja odjechała zdecydowanie całej stawce w pierwszej lidze. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają grać na stadionie w Mielcu- paranoja! Ekstraklasa powinna liczyć 10-12 drużyn- poziom byłby wyższy i mam nadzieję nie byłoby takich kwiatków jak Łęczna grająca w Lublinie czy Sandecja w Mielcu. Jak kibice mają się identyfikować ze swoją drużyną mając na stadion 120 km? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ma, ale ostatnio gdzieś czytałem że ma być jednak Kraków do czasu remontu ale to bez znaczenia. To inna sytuacja niż z Łęczną a też dobre układy kibiców pomogą lepiej zapełnić trybuny.  A po 2 Wisła przecież grała w Sosnowcu kiedyś, Cracovia chyba też jak budowały obiekty. To sytuacja przejściowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mad

Tu jest napisane, że mają grać w Mielcu http://weszlo.com/2017/05/12/witamy-sandecje-nowy-sacz-ekstraklasie/

Tak a propos kibiców. Może ja za stary jestem, ale nie podoba mi się jak kibice dopingują teraz na Legii. Jednostajne śpiewy nie mające nic wspólnego z toczącą się akcją. Często tęsknię za dopingiem starej 'Żylety".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie widzisz jak różni się obecny doping od tego sprzed lat? Mówię oczywiście o starym stadionie Legii, gdzie Żyleta była na samym środku i doping nie był tak zorganizowany, ale bardziej żywiołowy i związany z wydarzeniami na boisku. Teraz często akcja sobie, a doping zupełnie nie nadąża. Mnie się to nie podoba, a i Legii niespecjalnie pomaga, a jej przeciwnikom nie szkodzi. Tak być nie powinno. Nawet ostatnio na Legia.net była o tym dyskusja wśród kibiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był zorganizowany prowadził go Alchim, choć jeśli pytasz o różnicę to widzę ją ale inaczej to określam. Alchim był po prostu najlepszym gniazdowym jakiego ja pamiętam na Legii ale nie oceniam to w tej kwestii podążania za akcją. Po prostu miał lepsze wyczucie intonowania piosenek. Choć Piotrek  też jest ok, bywały gorsze czasy. To też nie jest prosta sprawa.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest okej, choć jak napisałem wyżej  też oceniam, że kiedyś było lepiej tylko z innej perspektywy to oceniam. Choć też pamiętam jak nie tak dawno jak nie było Piotrka to jednak było znacznie słabiej niż dziś. Jeśli ktoś mnie się pyta o najlepszego gniazdowego zawsze pierwszy będzie Alchmin, potem Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1 lidze się potrafią takie cuda dziać, że nie zdziwiłbym się gdyby Sandecja teraz 4 porażki zanotowała. Ale mam nadzieje że tak nie będzie i w przyszłym sezonie zobaczę 4 drużyny z Małopolski w Ekstraklasie, bo nie sądzę że Cracovia spadnie. W Mielcu już grała Termalica i problemu z przyznaniem licencji nie miała.

 

Zaraz Wisła gra i mam nadzieje że wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za szybko Wisła przedłużyła kontrakt z Ramirezem. Niby awansował do górnej 8-ki, ale wydaje mi się, że nie potrafi teraz zmotywować swoich piłkarzy do walki. Awansowali i stanęli. Myslę, że wisła w tym sezonie z nikim już nie wygra. Brakuje mi ambicji w ich grze. Zrealizowali swój główny cel - górna ósemka, co i tak jest sukcesem, jak na ich obecne możliwości.

Edytowane przez miś1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wina systemu rozgrywek. Szans na puchary za bardzo to oni nie mieli, zremisowali z Legią, szanse poszły do zera i wkradł się luz. Czy zajmą 5 czy 8 to mała różnica, finansowo skoki są bardzo małe.

 

Co tak mało ludzi w Białymstoku na meczu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za szybko Wisła przedłużyła kontrakt z Ramirezem. Niby awansował do górnej 8-ki, ale wydaje mi się, że nie potrafi teraz zmotywować swoich piłkarzy do walki. Awansowali i stanęli. Myslę, że wisła w tym sezonie z nikim już nie wygra. Brakuje mi ambicji w ich grze. Zrealizowali swój główny cel - górna ósemka, co i tak jest sukcesem, jak na ich obecne możliwości.

Z Niecieczą wygrają, bo ci grają jeszcze gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...