Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Canal +: Należy surowo karać za korupcję

 

- Kluby uwikłane w korupcję muszą zostać ukarane! Jeżeli wyroki nie zapadną szybko i nie będą surowe, zastanowimy się z prawnikami, co dalej z pieniędzmi, które przekazujemy ligowcom - ostrzega Arnaud de Villeneuve, szef Canal + w Polsce Przemysław Iwańczyk, Rafał Stec: Piłka nożna w Canal +...

 

Arnaud de Villeneuve:* Odwrotnie: Canal + to przede wszystkim piłka nożna. Piłka nożna i film to filary sukcesu naszej stacji zarówno we Francji, jak i nad Wisłą. Nasze wejście na polski rynek wiele zmieniło, jeśli chodzi o standardy pokazywania futbolu. Inwestycja w polską ligę była nieproporcjonalnie duża w stosunku do założeń, ale wynikało to z tego, że chcieliśmy nadać polskiej piłce odpowiedni image. Uznaliśmy, że warto.

 

Aż wszystko zniszczyła korupcyjna bomba...

 

Rzeczywiście, tego nie było w scenariuszu. Przeżyliśmy szok. Teraz jest ważne, by to, co się stało, wszystkich czegoś nauczyło.

 

Wiecej tu:

 

http://sport.gazeta.pl/sport/1,65026,3951226.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym teraz już chyba nkt się nie odważy ustawiać meczy

Żebyś sie nie zdziwił :D

 

W latach 80 i 90 w świetokrzyskiej A klasie kupowalo sie mecze za wino :D:D

Kto ci to powiedział? Naprawdę wierzysz w takie bujdy? Masz na to dowody? Jeśli nie to nie pisz bzdur bo przez takie plotki robi się bagno każdy doda coś do siebie i robi się nie wiadomo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezlei takie rzeczy zaszly an najwyzszym szczeblu to widac ze nasza liga jest ciezko skorumpowana i w nizszych ligach taki proceder takze musial sie odbywac tylko przewijaly sie nizsze kwoty. Ale niema co tu o ty dyskutowac bo juz za 3h inauguracja w TV na ul.Kaluzy Orange Ekstraklasy. o 19 juz mecz w Belchatowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ci to powiedział? Naprawdę wierzysz w takie bujdy? Masz na to dowody?

Na jakim Ty swiecie żyjesz. Wiadomo że takie rzeczy sie zdarzały.

A od dowodów jest wrocławska prokuratura 8)

Oczyszczą I i II lige ale poniżej okręgówki zawsze będa dzialy sie jakieś jaja. I to sie nigdy nie zmieni bo na prowincji to też ma swój urok :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale BOT pojechał 6:0 z Łęczną!!!Normalna masakra na murawie!!

No i co z tego Legia z trzema outsiderami( Wisła P. Łęczna , Odra) strzeliła 12 bramek tracąc zero u siebie. A dziś niestety to Legia straciła 2 punkty przez nieskuteczność bo była lepszym zespołem.

 

Na jakim Ty swiecie żyjesz. Wiadomo że takie rzeczy sie zdarzały.

A od dowodów jest wrocławska prokuratura

Jeżeli są takowe. Bo zamykają zamykają a czas ich goni. A ludzie tacy jak Gromek i inni na wolności czują się bezkarni tyle powiem. Od postawienia zarzutów do udowodnienia winy jest daleko a w Polsce obowiązuje zasada domniemania niewinności. To po co piszesz jakąś bzdurę na która nie masz dowodów. Chcesz czymś komuś zaimponować albo popisać się i zwrócić na siebie uwagę? Nie neguje korupcji ale wątpię aby miała taka skalę jak co poniektórym się wydaje bo wtedy to w pierwszej lidze wszytko byłoby załatwione przed sezonem i mistrz polski byłby ustawione.

Polecam film Piłkarski Poker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mad85 tak jak piszesz - straciliśmy 2 punkty przez nieskuteczność, szczególnie nieskuteczność Janczyka.... i oczywiście naszego "Nędzy" - taka setę niewykorzystać to wstyd. Mógł w tej sytuacji zrobic cokolwiek - a zrobił najgorszą rzecz jaką mógł... Panie Piotrze wstyd mi za Pana :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzym miał też fajna piłkę od Rogera. Zagrali dobry meczyk. Stworzyli sobie sytuacje które trzeba było wykorzystać. Skuteczność można poprawić najważniejsze, że forma jest przyzwoita. Przywoity mecz Hugo o młodego Bronka. No i dobrze, że to Szala a nie Balde grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mad85 zauważyłem że badzo się przejmujesz tym co inni piszą , ja uważam że nie jest to prawdopodobne że ktoś za wino kupił mecz ale nie reaguję na to tak jak ty i nie zakazuje tu nikomu wypisywać takich rzeczy.Po to jest forum żeby pisać i to jeszcze w HYDEPARKU! pytasz o dowody, a czy ty masz 100% pewność ,żetak nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzym miał też fajna piłkę od Rogera. Zagrali dobry meczyk. Stworzyli sobie sytuacje które trzeba było wykorzystać. Skuteczność można poprawić najważniejsze, że forma jest przyzwoita. Przywoity mecz Hugo o młodego Bronka. No i dobrze, że to Szala a nie Balde grał.

 

Wdowczyk mnie z reszta zadzwił tym, że Bronek P. wyszedł w podstawie... bardziej bym się spodziewał że Szala na prawej zagra a w srodku Balde z Hugo :D

Roger coś za dużo strat miał 9jakby policzyć jego starty do posiadania piłki to tych start było by chyba z 80% :!: ).

 

Miejmy nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mad85 zauważyłem że badzo się przejmujesz tym co inni piszą , ja uważam że nie jest to prawdopodobne że ktoś za wino kupił mecz ale nie reaguję na to tak jak ty i nie zakazuje tu nikomu wypisywać takich rzeczy.Po to jest forum żeby pisać i to jeszcze w HYDEPARKU! pytasz o dowody, a czy ty masz 100% pewność ,żetak nie było?

Nie lubię jak ktoś pisze bzdury i to na temat piłki. Piłka to nie tylko moja pasja ale coś więcej. A od takich bzdur zaczynając sie plotki które potem sa rozpowszechniane i robi sie nie wiadomo co.

 

 

A co do młodego Bronka to tez byłem zdziwiony tak samo jak z Wojtkiem. Ale jednak ta defensywa zaprezentowała sie dobrze dopiero Balde wprowadził zamieszanie. Hugo kilkoma zagraniami pokazał, że mogą byc z niego jeszcze ludzie i to on a nie Dick może grac koło Dixiego. Forma jest dobra a to napiewa optymizmem. Skuteczność należy do takich elementów które łatwo można poprawić. Szkoda trochę, że Młody Bronek był zmęczony i zszedł bo myślę, że warto było zmienić Rogera i wpuścić Smolińskiego który ma szansę odbudować formę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze 1 faworyt jest do mistrza

 

Co do BOT'u to primo: Łęczna gra w dziewiątke po 2 czerwonych kartkach. Secondo:

Piłkarze Górnika, którzy walczą o utrzymanie w ekstraklasie, chcą strajkować i mogą nie zagrać w pierwszym wiosennym meczu ligowym z GKS Bełchatów. Szefowie klubu obniżyli im zarobki blisko o połowę, a zawodnicy protestują.

 

Do końca tygodnia wszystko ma się wyjaśnić. Spotkaliśmy się z prezesem Bulakiem, ale mało z tego wynikło. Na razie czekamy. Niewykluczone, że nie wyjdziemy na boisko już w piątek, w meczu z GKS Bełchatów. Nasz protest może się przeciągnąć. Jesteśmy zdesperowani - grożą piłkarze Górnika.

 

 

 

W latach 80 i 90 w świetokrzyskiej A klasie kupowalo sie mecze za wino :D:D

Kto ci to powiedział? Naprawdę wierzysz w takie bujdy? Masz na to dowody? Jeśli nie to nie pisz bzdur bo przez takie plotki robi się bagno każdy doda coś do siebie i robi się nie wiadomo co.

Ja dobrze pamiętam te czasy co w B-klasie sie kupowało mecze za skrzynke oranżady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajemnicze 40 mln na koncie PZPN i znikające papiery.

Według naszych informacji - źródło: Dziennik - kontrolerzy wykryli brak części dokumentów dotyczących sprzedaży praw do transmisji telewizyjnych z rozgrywek naszej ekstraklasy. Poza tym audyt wykazał kompletny bałagan w dokumentacji finansowej związku i brak kontroli nad wydatkami piłkarskiej centrali. Na koncie znajduje się ponad 40 mln złotych. Tyle tylko, że nie wiadomo, w jaki sposób część tych pieniędzy na to konto trafiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak BOT zastąpił Matusiaka w pierwszym meczu już od razu 2 bramki,niezły debiut.A grał tylko 45 minut.

 

O czym Ty mówisz ?

To zdanie cieżko zrozumieć, ale po przeanalizowaniu go kilkakrotnie podejrzewam ze chodzi Ci o jakiego nowego piłkarza BOT-u ? BOT przeciez wygrał 6:0

Pomąciłeś nieźle, na początku myslałem ze Matusiak strzelił 2 bramy w Palermo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...