Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mówi sie o tym nieoficjalnie, że Baniak współpracuje z prokuraturą i to od dość dawana choć on osobiście temu zaprzecza. Nie wiem na ile jest to potwierdzone info ale bynajmniej wypływa z coraz większej ilości źródeł więc coś na rzeczy musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje "Fakt" piłkarz Sturmu Graz i były reprezentant Polski Adam Ledwoń żąda przeprosin od Dariusza Szpakowskiego, którego gafa podczas komentowania meczu Polska -Azerbejdżan wywołała spore zamieszanie w rodzinie piłkarza.

"W tamtym spotkaniu gole strzelali (...) Krzyszof Nowak, nieżyjący już niestety Adam Ledwoń" powiedział Szpakowski na antenie przypominając jeden z meczów kadry z udziałem Ledwonia.

 

Szpakowskiemu chodziło oczywiście o to, że zmarł Krzysztof Nowak. Niestety komentator TVP niewłaściwie postawił przecinek i wywołał spore zamieszanie wśród najbliższych Ledwonia.

Ja pamiętam tę wypowiedź z meczu inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się przypomina jak się pomylili przy przepisywaniu jednego z przepisów kodeksu karnego co dość znacznie zmieniło sens. I tak poszło do druku. I Sąd Najwyższy musiał wydać wyrok.

 

 

Ronaldo najszybszym piłkarzem w klubie (na dystansie 30 metrów)

Może biegli do McDonalda?

 

Jaki czas miałby Rasiak?

On nie biega w maratonach... (z onetu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w tym tygodniu o jedną kolejkę mniej, a w następnej o dwie, a później...... :roll: W ten oto prosty sposób, szybko poleci i jakby ten "mistrz", bez tych meczy, lichy przybędzie.

Legia cieniasy :roll: - coś tu się pokreciło - daj Boże zdrowia, aby wszyscy tak grali, jak gra Legia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne poglądy powodem kasowania postów? Ja wiem że nie były ściśle na temat, ale jak inaczej rozumieć twój post???

Tego to ja całkiem nie rozumiem.

 

Wracając do Legii - to Grupa ITI, okazała się być cienista. Potrafili w tak krótkim czasie, tylko wszystko popsuć. Miała to być drużyna na LM - a co wyszło - miała to być drużyna, dla której zakupiono LM, by pokazywać Legię w nsport. I co z tego wyszło - wyszło jak wyszło - ledwo starczyło na "platformę" - i wcale nieobywatelską oraz niekolejową. Takim właścicielom :roll: , już dziekujemy. :twisted:

Odra - GKS 1:0 - fajne......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Legii - to Grupa ITI, okazała się być cienista. ..... Takim właścicielom :roll: , już dziekujemy. :twisted:

No cóż ja też jestem tego zdania, że akurat ITI do piłki się nie nadaje :wink: ...ale pomijając już właściciela, piłkarze tego klubu też nie lepsi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wydaje ci się, że było by to nudne i mało ciekawe gdyby zawsze faworty wygrywał? nie tylko w polskiej lidze tak jest jakbyś nie zauważył, pozatym w tym sezonie jest bardziej wyrównana liga i to jest dobre! nie ma już tylko wisły i legi walczacych o mistrza i jest dużo ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Legia zdobywała mistrzowstwo, to było wszystko ok. Teraz jest słabszy sezon i sie zaczyna. Ja rozumiem krytyka, ale konstruktywna, a nie takie pitolenie, że cieniasy, że ITI sie nie nadaje itp. Nawet najlepszym europejskim drużynom zdarzają się słabsze sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Legia zdobywała mistrzowstwo, to było wszystko ok. Teraz jest słabszy sezon i sie zaczyna. Ja rozumiem krytyka, ale konstruktywna, a nie takie pitolenie, że cieniasy, że ITI sie nie nadaje itp. Nawet najlepszym europejskim drużynom zdarzają się słabsze sezony.

 

no jak jest słąby sezon to jak mówic? Przeciez nie, że "Legia jest świetna" :P A co Twoim zdaniem znaczy konstruktywna krytyka?

Może to że bez potrzeby kupe kasy wywalili z przeciętniaka Burkharda, Juniora, itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Juniora to poczekajmy trochę. Ma dobry przegląd pola i bardzo dobry wachlarz podań. przypomnijmy sobie aklimatyzacje Choto w Polsce. Gdzie w Górniku czy Pogoni był słabym graczem a w Legii stał się jednym z najlepszych środkowych obrońców w Polsce. Junior ma predyspozycje ale czy ja pokaże to zobaczymy. Legia jest specyficznym klubem. Dlatego nie każdy piłkarz umie sie w niej odnaleźć będąc gwiazda w innym klubie polskim. oczekiwania co roku są te same niezmiennie od bardzo wielu lat. I ktoś kto nie ma mocnego charakteru i zaparcia nie ma szans na powodzenie w tym klubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...