Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cracovia ponoć przetrzebiona grypą.

Starczyło im sił na 25min.

 

Wisła K. raczej ma stracony juz sezon, z tyloma remisami to mogą powalczyc ale o 5-7 miejsce. Rozbawił mnie Nawałka próbując naśladować Leo B. i na siłe ustawia Dudke na środku pomocy. W dodatku najlepszego stopera w Polsce chce przestawiac na lewą strone. Kokoszka z Głowackim powinni mu buty czyscić.

 

Zobaczymy jak dziś zagra GKS B. ze słabo spisującą sie w tym sezonie Legią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła K. i Legia jeszcze nie muszą składać broni. Najbliższe kolejki wiele wyjaśnią. GKS i Zagłębie a nawet Korona to tylko takie chwilowe zauroczenie. Z tej trójki, to GKS może jeszcze nutę pociągnąć, ale jak jeszcze długo - dziś jest pierwszy sprawdzian "kozaka". Oby to tylko nie był remis. :twisted:

 

Edycja:

 

GKS - rządzi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie jeszcze 12 spotkań i 36 pkt do zdobycia ale z taka grą to wątpie zeby GKS B. dał sobie wyrwac Mistrza.

Widocznie raz na 10 lat nawet na wiosce mają dzien dziecka.

 

Szkoda tylko ze znowu bedzie wstyd jak z Amiką Wronki w PUEFA.

 

Wolałbym zeby to w duzym miescie, duzy klub zdobył Mistrza. Który ma wielu sympatyków a najlepiej do tego duzy i ładny stadion.

Żeby nie było obciachu w Europie jak przyjedzie zagraniczna ekipa jak to było z Groclinem czy Amiką.

Co były opisy anglików jak dotrzeć do Grodziska, ze trzeba wyskoczyć w biegu gdzies pod Poznaniem.

 

Z tego co wiem to jest tam chyba wąskotorówka ale mniejsza z tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego twierdzisz ze bedzie obciach? a co z legia nie ma obciachu? jak ktos nie zasluzyl to nie bedzie gral w pucharach legia za to ze jest klubem z miasta i ma lepszy stadion nie bedzie grala w el.lm ani el.pu. Zapewne z GKS-u przed LM poodchodzi wiekszosc zawodbnikow ale zawsze tak jest w POlsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o duzyne GKS. ale o całą otoczke tego klubu. Dla mnie obciach niesamowity. Bo ani kibice ani infrastruktura ani... ech szkoda sie denerwować.

Po prostu wioska.

 

wolałbym juz zeby zdobył mistrza tak nie lubiany przeze mnie Lech czy nawet Legia, bo chodz ich nie lubie szacunek do nich posiadam a do takiego GKS B - to nawet szacunku nie mam -no bo niby za co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tez swiadczy takich klubach jak Legia, Wisła ze nie potrafia wygrac z takim zespolem, a gks ma bogatego sponsora moze cos tam zrobia fajnego,ale na 95% poodchodza zawodnicy i bedzie koniec.Taka juz jest nasza liga.

 

Lecha lubie, lega tez mi ne pzreszkadza ale nie zsluzyly na mistrza co widac po tabeli, Korona byla by dobrym kandydatem bo maja wszystko co potzreba i mam andzieje ze prynajmniej w UEFA zagraja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, podejrzewam za za poł roku to bedzie tylko wspomnienie. Mistrz moze sie nawet bronic przed spadkiem.

*oczywiscie jesli zdobędą mistrza bo gra sie do konca.

 

Chodzi o to że Leńczyk dostał troche czasu na zbudowanie drużyny, którego by nie dostał alni w Legii ani w Wiśle. Bo pewnie po 3 miechach by go wywalili. W tych klubach jest większa presja. Trzeba wygrywać od zaraz. Najlepiej wiecznie.

 

Wisła ma pewne braki w składzie ale i tak uważam ze z tym składem powinni wygrać lige i to zdecydowanie.

5 reprezentatów kraju, 2 rep. australii, 1 rep. młodz.Rumunii, 2 dobrych brazylijczyków. Wystarczy zeby dobry trener to poukładał.

 

W LEgii jest inna sytuacja. Wdowczyka uwazam za dobrego fachowca.

no ale cóż... Dobrze żarło a zdechło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie zakończył karierę w maju. Cezary Kucharski miał zostać piłkarskim menedżerem, a tymczasem po kilku miesiącach rozważa powrót do zawodowej piłki. Mówi się, że chce go do siebie ściągnąć łódzki beniaminek - ŁKS.

- Pomysł o powrocie na boisko chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu - przyznaje Kucharski. - Gdybym się na to zdecydował, to na pewno bym sobie poradził - zapewnia.

Były napastnik m.in. Siarki Tarnobrzeg, FC Aarau, Legii Warszawa, Stomilu Olsztyn, Górnika Łęczna, Iraklisu Saloniki i Sportingu Gijon, który ma dziś 35 lat, przekonuje, że wiek nie jest dla niego przeszkodą. - Proszę spojrzeć na mojego rówieśnika, Piotra Reissa. Gdzie Lech byłby bez niego? - pyta retorycznie Kucharski.

 

 

zródło ligapolska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny biletów na mecze ŁKS i Widzewa będą wyższe - poinformowały w poniedziałek władze obu klubów. Podniesienie cen wejściówek argumentują nagannym zachowaniem kibiców podczas ostatnich meczów, za co kluby będą musiały ponieść kary finansowe.

Ceny biletów na mecze ŁKS na stadionie przy Al. Unii mają być wyższe co najmniej o pięć zł. "Podczas spotkania derbowego kibice wtargnęli na boisko i palili flagi na trybunach. Na pewno nie unikniemy kary. Kibice muszą ponieść konsekwencje, dlatego zdecydowaliśmy, że bilety będą droższe" - powiedział w rozmowie z PAP dyrektor ŁKS SSA Andrzej Pożarlik.

Dodał, że trwa sprawdzanie zapisu z monitoringu, mające na celu zidentyfikowanie osób, które doprowadziły do przerwania meczu derbowego. "Zapewniam, że osoby te poniosą konsekwencje" - mówił Pożarlik.

Bilety będą także droższe na mecze Widzewa. "W związku z powtarzającymi się zakłóceniami porządku przez kibiców naszego zespołu, na własnym stadionie, co w konsekwencji spowodowało nałożenie na klub kar finansowych o łącznej kwocie 26 tysięcy zł., zarząd Stowarzyszenia Widzew Łódź zmuszony jest podnieść ceny biletów dla kibiców z trybuny C oraz D" - tłumaczył w rozmowie z PAP rzecznik Widzewa Michał Kulesza. Jak poinformował, wejściówki będą droższe o trzy zł.

Jednocześnie zarząd klubu zwrócił się z apelem do wszystkich sympatyków Widzewa, aby wspólnie dbali o spokój na trybunach i zdecydowanie potępiali naganne zachowanie się pseudokibiców ,oraz nie przeszkadzali służbom ochrony w utrzymaniu porządku.

"Każda nałożona na klub kara jest znaczącym obciążeniem budżetu klubowego. Stowarzyszenia nie stać na ciągłe pokrywanie kar finansowych spowodowanych negatywnym zachowaniem kibiców. Od ich dalszego zachowania się na stadionie, będzie uzależniona cena biletów. W przypadku poprawy zachowania na meczach mistrzowskich oraz Pucharu Ekstraklasy, klub ponownie dostosuje ceny wejściówek dla kibiców z trybun C oraz D, do cen obowiązujących przed ich podniesieniem" - zapowiedział Kulesza

 

ja sie tam nie dziwie ze sie nawalali na takim meczu bo takich flaków z olejem dawno nie widziałem ja te derby ;/ i p takim meczu powinni za free puszczać a nie ceny biletów podnosić

 

zródło wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery i trzydzieści dni. :idea:

Już po 24 i 28 marca będziemy wiedzieli, czy w dalszym ciągu mamy coś do ugrania w eliminacjach do Euro 2008. Forma kadrowiczów i ich strzelcy nie napawają nas optymizmem. Zmartwieniem też jest, kto zagra.

Osiemnastego kwietnia poznamy organizatora Euro 2012 - czy to będzie dobry dzień :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiacie się o stratę punktów z Armenią i Azerbejdzanem ?? Bez przesady...

Co do Czarka, mądry gość, ale niech już nie wraca. On bardzo szybko postarzał się piłkarsko. Są tacy co nie mają dość jak Sheringham czy Maldini, ale Kucharski gdy mu stuknęła 30tka był już piłkarskim wrakiem i miał trudnosci z rozegraniem pełnego meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiacie się o stratę punktów z Armenią i Azerbejdzanem ?? Bez przesady...

Co do Czarka, mądry gość, ale niech już nie wraca. On bardzo szybko postarzał się piłkarsko. Są tacy co nie mają dość jak Sheringham czy Maldini, ale Kucharski gdy mu stuknęła 30tka był już piłkarskim wrakiem i miał trudnosci z rozegraniem pełnego meczu

 

Zapomniałeś o Piotrze Reisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba szybko strzelić gola!

Beenhakker mówi tak, jak mawiał pan Kazimierz Górski. Wierzę mu, że tak będzie. Najbliższe dni wiele wyjaśnią w naszej grupowej tabeli. Oprócz meczu Polaków z Azerbejdżanem w sobotę zagrają także Portugalia z Belgią i Kazachstan z Serbią. Liderem naszej grupy jest Finlandia (11 pkt), przed Serbią i Polską (po 10 pkt) i Portugalią (7 pkt). Azerowie w czterech meczach zdołali zaledwie raz zremisować.

Będzie awans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego ostatnio na temat Forbricha i Baniaka

Stefan#: Co wśród działaczy Lecha robi były menedżer Amiki Wronki, słynący z kupowania meczów, Ryszard Forbrich? Czy w Lechu zajmuje się tym, czym w Amice?

 

Nie ma takiego działacza w Lechu Poznań.

 

Ale jest moim przyjacielem, kolegą i jeżeli ten pasjonat chce być na stadionie Lecha, to i przecież dla niego są bramy tego stadionu otwarte.

Jest to zapis czata z 2001-05-28 roku z portalu Gazety.pl

http://czat.gazeta.pl/czat/1,48880,726017.html

 

Dobrze się Pan zna z Ryszardem F.? Wszyscy kojarzą Pana właśnie z nim.

 

W latach 90. pracowałem z nim w drugoligowej Amice Wronki. To właśnie on zwolnił mnie po rundzie jesiennej, mimo że byliśmy liderem. Do zwolnienia doszło podczas klubowej kolacji wigilijnej. Bałem się tego człowieka, bo był bardzo wpływowy i wiedziałem, że ma potężne układy. Dlatego uciekłem jak najdalej od niego i podjąłem pracę aż w Stali Rzeszów. Później spotkaliśmy się w Lechu Poznań, kiedy awansowałem z zespołem do I ligi. Ryszard F. był wtedy we władzach klubu.

A tutaj mamy słowa z tego tygodnia także z portalu Gazeta.pl . I są to 2 odmienne zdania i na temat przyjaźni i na temat działania Forbricha w Lechu, więc coś pan trener kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...