Skocz do zawartości

peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Luki1680 napisał:

11 stycznia Universal Channel rozpoczyna emisję serialu Rodzina Soprano.

 

Już 5 stycznia kanał Universal Channel wyemituje dwa pierwsze odcinki "Rodzina Soprano". Pierwszy odcinek o 23:00, drugi o 00:00 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie ciesze ze niemam NKi . A moj szwagier mnie namawia na N . To ja mu zawsze mowie ze niejestem godzien NKI :D .Szceki 2 nowosc kinowa w universal :D A co mi tam po cinemaxaxh HBO jak universal ma najlepsze premiery filmy z lat 70 -80. Nidługo moze i casablanca kolejny supernowy film :D I Przemineło z wiatrem super nowy :D.

Poprawnej ortofrafii, składni i interpunckji Bozia też poskąpiła jak widzę.

 

Wracając do tematu. Już się cieszę na Futuramę. Nie rozumiem jak TV4 mogło zarzucić taki serial. Rodzine Soprano też może sobie przypomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki1680 napisał:
11 stycznia Universal Channel rozpoczyna emisję serialu Rodzina Soprano.

 

Już 5 stycznia kanał Universal Channel wyemituje dwa pierwsze odcinki "Rodzina Soprano". Pierwszy odcinek o 23:00, drugi o 00:00 :wink:

 

Według ramówki premiera Rodziny Soprano jest dopiero 11 stycznia, a Futuramy 14 stycznia o 21:00 (4 odcinki).

 

Widzę, że kilka ciekawych filmów przygotowali na SCI FI Channel w następnym tygodniu:

 

-Dziewczyna z komputera - komedia s.f., USA, 1985

-W oczekiwaniu na atak - horror, USA, 2005

-Zaduszki - horror, USA, 2005

-Hemoglobina - horror, Kanada/USA 1997

-Jaskinia diabła - horror, USA, 2006

-Kosmiczna apokalipsa - s.f., USA, 2005

-Głos w mózgu - s.f., USA, 2005

 

@pitrln - Universal Channel, to kanał głównie z serialami, filmy są tylko dodatkiem, myślę, że 3 hity na początek (Dexter, Braterstwo i Cane) to bardzo dobra oferta, zwłaszcza w połączeniu ze SCI FI Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki1680 napisał:
11 stycznia Universal Channel rozpoczyna emisję serialu Rodzina Soprano.

 

Już 5 stycznia kanał Universal Channel wyemituje dwa pierwsze odcinki "Rodzina Soprano". Pierwszy odcinek o 23:00, drugi o 00:00 :wink:

 

Według ramówki premiera Rodziny Soprano jest dopiero 11 stycznia, a Futuramy 14 stycznia o 21:00 (4 odcinki).

 

Widzę, że kilka ciekawych filmów przygotowali na SCI FI Channel w następnym tygodniu:

 

-Dziewczyna z komputera - komedia s.f., USA, 1985

-W oczekiwaniu na atak - horror, USA, 2005

-Zaduszki - horror, USA, 2005

-Hemoglobina - horror, Kanada/USA 1997

-Jaskinia diabła - horror, USA, 2006

-Kosmiczna apokalipsa - s.f., USA, 2005

-Głos w mózgu - s.f., USA, 2005

 

@pitrln - Universal Channel, to kanał głównie z serialami, filmy są tylko dodatkiem, myślę, że 3 hity na początek (Dexter, Braterstwo i Cane) to bardzo dobra oferta, zwłaszcza w połączeniu ze SCI FI Channel.

 

To jest to!

Uwielbiałem ten serial kiedy leciał na RTL 7 :) Szkoda ,że nie mam tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by sie postarać o np: "LOST: Zagubieni", "Prison Break (Skazany na śmierć)". :roll: Ale ciesze się, że puszczają "Detektywa Monka". :wink:

UC nie ma umowy z Disneyem i Foxem i narazie nie będzie tych seriali.

Jeżeli chodzi o ramówke UC, to narazie nie ma co się równać z AXN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wiem, że to trochę odległa przyszłość, ale 31 marca o 21:00 na Universal Channel pierwszy odcinek serialu "Rzym", na więcej nowości w postaci seriali, w marcu się nie nastawiać bo będą głównie maratony Dextera, Braterstwa i Cane, pojawią się jeszcze "Paryskie kroniki kryminalne" i oczywiście nowe filmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...