Skocz do zawartości

Czy chcialbys powrotu Wizji TV?


thisis
 Udostępnij

Czy chcialbys powrotu Wizji TV?  

141 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcialbys powrotu Wizji TV?

    • TAK
      90
    • NIE
      33
    • Jest mi to obojętne
      23


Rekomendowane odpowiedzi

wiesz jak na tamte czasy to oferta była dobra, wiadomo my teraz jesteśmy wymagającymi klientami i chcemy jak najwięcej za jak najmniej, ale wtedy, gdy wchodziła TV cyfrowa na satelicie a właściwie w Polsce to jednak ta platforma to było COŚ, mieli NGC z tego co mapiętam a Cyfra nie miała, np. był Jetix i CN a w Cyfrze był tylko już nie istniejący MiniMax różnica była, wiadomo było kilka kanałów, które też były w Cyfrze w nie w Wizji w każdym razie ich oferta była dobra.

 

Nie pisz dwóch postów, moze to było przez przypadek, ale mogłeś przynajmniej napisać prośbę o usunięcie jednego. Aby to zrobić mogłeś użyć opcji "Zmień" i napisać sorry, albo coś, no ale nie ważne :wink:

 

Pozdro 4 all 8):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na tak, ponieważ w Wizji były sławne kanały: HBO, HBO2, MTV Polska, VH1, Jetix. Przed połączeniem Wizji TV, Cyfra+ nie miała tych kanałów. Pamiętam nieznane na polskim rynku kanały Wizji TV: Knowlegde TV, Quest TV, ale też dobrze znany kanał E! Entertainment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wizja tv była swego czasu duuużo lepsza od cyfry, w której był tylko c+ na dobra sprawę. Pamiętam jeszcze starą i moim zdaniem dużo lepszą nazwę dla kanału jetix a mianowicie Fox Kids, a także bardzo ciekawy kanał dla mężczyzn Avante, E! nigdy nie oglądałem i dalej mimo że mam to nie oglądam, ale za to NGC to było coś. Takiej jakości nadawana jak w wizji nie ma obecnie nikt, oni nadawali max 8 kanałów na TP, Dzisiaj z takim bitrate nadawane są tylko flagowe kanały jak C+, Polsaty sport czy tvn. Uplink platformy był pod Londynem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satmax jedno ale piszesz o ilości kanałów na transponderze. Nie ma co się dziwi skoro było wtedy mniej kanałów niż teraz. Teraz jest więcej kanałów a transponderów niewiele więcej w posiadaniu C+ i CP zresztą N powoli zaczyna to też odczuwać. Dlatego kanały są tak upychane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem za powrotem pod warunkiem,że oferta muzyczna bedzie taka sama,czyli będzie: MTV Base,BET i VH1 Classic.

Moim zdaniem to właśnie Wizja TV ze wszystkich platform miała najlepszą ofertę muzyczną ze względu na w/w kanały.Do dziś nasze 3 platformy nie są w stanie Jej (Wizji TV) dorównać pod względem oferty muzycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nigdy nie mów nigdy, tak mi zawsze powtarzano :wink: Kto wie co się zdarzy i może BET powróci, choć mimo iż wielu chce powrotu WizjiTV, to myślę, że to tylko pobożne marzenia i życzenia. Nic z tego już nie wyjdzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BET jest już tylko w Ameryce więc nie będzie go u nas, a szkoda...

Taka mała ciekawostka...

 

Na tp. 12.597 V SR=27500 FEC=3/4 satelity HotBird, tunery znajdują "pusty" kanał o nazwie "BET". Rozjaśnię teraz wszystkie wątpliwości. Panowie technicy z GlobeCast zapomnieli wykasować ten "kanał". Kiedyś BET nadawał ze wspomnianego transpondera na satelicie HB 13E.

 

I tym pięknym akcentem proponuję przejść do tematu :arrow:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=1555&start=0 , bo w tej chwili wszyscy offtopujemy :lol: To jest ankieta, a tutaj tylko głosujemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale BET na polskim rynku był znany właśnie dzięki platformie Wizja TV, więc nie będę widział żadnego offtopu we wskazanym temacie. Przeczytaj podany wątek, tam sporo się mówiło o pakiecie WizjiTV i jej kanałach, niekoniecznie produkcji własnej.

 

A temat Ankiety brzmi: Czy chciałbyś powrotu WizjiTV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...