Skocz do zawartości

Czy chcialbys powrotu Wizji TV?


thisis
 Udostępnij

Czy chcialbys powrotu Wizji TV?  

141 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcialbys powrotu Wizji TV?

    • TAK
      90
    • NIE
      33
    • Jest mi to obojętne
      23


Rekomendowane odpowiedzi

@mad85 dlaczego twierdzisz, że ta ankieta jest bezsensowna. Ona pokaże, czy ludzie mają jednak sentyment do starej platformy, która bądź co badź była w tamrych czasach uważanan za wzór do naśladowania. I po zniknięciu, której wiele osób mówiło, że jak już, to Wizja powinna połączyć się na zasadzie połączenia, a nie przejęcia przez Canal+. A poza tym dzięki temu będzie można zobaczyć jak bardzo Cyfra+ odbiega od WizjiTV (dla dużej części, między innymi i dla mnie, ideału w odniesieniu do tamtych czasów i ówczesych możliwości) i co powinna zmienić i poprawić. Jak powinna budować ofertę i reagować na posunięcia konkurencji. A wierz mi Cyfra+ wiele mogłaby się nauczyć od WizjiTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypisałeś stek bzdur i tyle w poście wyżej. Nic nie zobaczysz. Parę użytkowników coś napisze i masz wielki badania opinii społecznej.

Zejdź na ziemie.

Super ankieta ale do nabijania postów. Coś czego nie ma nie wróci, jest o tym jeden temat i starczy.

 

PS. Wizja to jest przykładem ale jak nie powinno się robić platformy w Polsce. I CP i N odrobiły lekcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj bo takie punkty istniej. Nie ma uniwersalnych punktów na stworzenie jakiegokolwiek biznesu. To nie te lata.

A firma która była na skraju zbankrutowania i działa zasadą zastaw się a postaw nie może być przykładem dla innych. Sposób zarządzania tej firmy nie był dostosowany na polskie realia i dlatego musiał ratować się fuzją. Po fuzji C+ obcieła te niepotrzebne koszty jak Wizje 1( ten kanał z punktu finansowego to porażka, dubbingowanie wszystkiego było idiotycznym pomysłem i bardzo kosztowym)

 

CP jest w stanie działać razem z C+ dłuższy okres a dlaczego? Bo walczy o trochę inny segment klientów klientów. N dopiero raczkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sposobu zarządzania. Był zbyt europejski, anie zaściankowy? Za dobry na polski rynek?

 

A co do podejścia do klienta - to on był najważniejszy, a nie ZYSK, ZYSK, ZYSK, ZYSK, tak jak w przypadku Cyfry+. Kasa, kasa, kasa, byle zedrzeć z klienta jak najwięcej! Nie wydaje ci się,że 145,- (155,-) za Prestiż to trochę za dużo. Jak na mój gust to 120,- by w zupełności wystarczyło. Nowej siedziby budować nie trzeba.

 

Dubbing - ja nie uważam, że to idiotyczny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w polskiej wypaczonej rzeczywistości coś normalnego wydaje się dziwne.

 

A jeszcze a propos poprzedniego postu. Cyfre+ można nękać i prosić o dołączenie jakiegoś kanału przez lata, a oni mają opinię klientów daleko w du..e!!!

 

A słynna już ankieta, którą ponoć dostali abonenci obydwu platform, dotycząca oferty połączonej platformy? Sorry, mając full pakiet nie widziałem takiej na oczy! Dzięki ci Cyfro+ za "poważne" traktowanie swoich klientów!

 

Masz rację nie ma niczego czego mogłaby się nauczyć Cyfra+ od WizjiTV!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale do ch...ry oni żyją dzięki nam i robią to dla nas!!! Dlatego wydaje mi się, że nie powinni mieć nas (naszej opinii) w du..e.

 

A skoro liczyła się tylko ekonomiczna strona i to kryterium było najważniejszym, to po co mydlenie oczu o jakiejś tam ankiecie, której ludzie bądź co bądź najwięcej im płacący i będący z nimi od samego początku nie widzieli na oczy.

 

Trzeba było wprost powiedzieć, że sami wybiorą kanały do wspólnej platformy, a nie ściemniać, że to abo wybiorą co chcą oglądać.

 

Lepiej było postawić przed faktem, to i to będzie na nowej platformie, a tego i tego nie będzie. Tak byłoby uczciwiej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sposobu zarządzania. Był zbyt europejski, anie zaściankowy? Za dobry na polski rynek?

 

A co do podejścia do klienta - to on był najważniejszy, a nie ZYSK, ZYSK, ZYSK, ZYSK, tak jak w przypadku Cyfry+. Kasa, kasa, kasa, byle zedrzeć z klienta jak najwięcej! Nie wydaje ci się,że 145,- (155,-) za Prestiż to trochę za dużo. Jak na mój gust to 120,- by w zupełności wystarczyło. Nowej siedziby budować nie trzeba..

 

Nie rozśmieszaj mnie :lol: Zawsze się liczy zysk, to nie jest caritas. Cena nie jest wygórowana, w Nce za ful zapłacisz ponad 120 i to bez kanałów premium.

Bardzo dobrze że budują nową siedzibe, nadają już tyle programów, że potrzebny jest nowy uplink i nowe studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...