Skocz do zawartości

Praca a platforma CANAL+


Pawel1987
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W większości - na tego typu stanowiskach - przyjmuje się kogokolwiek, bo i rotacja jest spora. Jak 3 miesiące nie wyrobi się planu sprzedażowego to dotychczasowemu pracownikowi się dziękuje i zatrudnia się następnego. 

 

W tej pracy albo potrafi się sprzedawać albo nie. To jest najważniejsze, a nie papier ukończonej szkoły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LorDx oczywiście masz racje. Tutaj dochodzi jeszcze sam fakt, że z roku na rok coraz mniej ludzi będzie korzystać z tv satelitarnej na rzecz usług VOD. 

Znam sporo osób, gdzie tv naziemna + Netflix (oczywiście dzielony na 4 - bo jakże inaczej) im w zupełności wystarczy. Za 13zł mają wystarczającą ofertę.

 

Punkt, jako punkt sprzedaży stanie się zupełnie zbędny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
39 minut temu, kamil2505 napisał:

Znam sporo osób, gdzie tv naziemna + Netflix (oczywiście dzielony na 4 - bo jakże inaczej) im w zupełności wystarczy. Za 13zł mają wystarczającą ofertę.

Zabawa niedługo się skończy.

https://antyweb.pl/netflix-wspoldzielenie-kont-weryfikacja-testy-w-polsce/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LorDx napisał:

no i pech :) paru mniej

potencjalny janusz zrezygnuje z netflixa bo nie może się podzielić, wypowie c+ bo mu camela chcą mu zabrać, via play za drogo :D

to na co będzie ich stać ? :D

Naziemna im pozostanie.

Osobiście to sam płacę na Netflixa 52 zł od 2017 roku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, żyć bez telewizji ;-)

Przetestowane, ileś tam lat temu.

 

Ale mimo wszystko to właśnie obecnie  internet jest niezłym substytem tej rozrywki.

Osoby,  przyznają się że telewizji  nie oglądają bo niby  nie posiadają  telewizora, brak czasu, moda  itd, ale jednak  z serwisów internetowych chętnie korzystają. 

7 minut temu, czerstwy napisał:

Sa tacy co czasu i na naziemna nie maja bo  maja wiele innych obowiązków i zajęć.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Nie będzie dzielenia kont to nie będzie tylu abonentów a wielu zapewne całkiem zrezygnuje.Sam mam konto tylko dla siebie a nie mam czasu oglądać.Nie wiem czy nie skończy się tym że będę abonował głownie jesień zima jak bedzie wiecej czasu.

Ja np. w tym miesiącu nie zobaczyłem nic na Netflixie, a 43zł zapłaciłem. Czasu za bardzo nie było. 

 

Ale większość jednak konta współdzieli. Znajoma, stanowisko kierownicze. Na wieść o mozliwości zakończenia współdzielenia konta w Netflix otwarcie powiedziała, że "43zł bym za to nie dała, bo i tak nie mam czasu oglądać". Od razu pomyślałem - ale za 13zł już masz czas? 🤣

 

Inny koleś przeszedł na CDA Premium, bo 19,90zł. A osoba z którą współdzielił konto na pół na Netflix zrezygnowała z dalszego abonowania - no i 43zł już mu było szkoda wydać. 

 

Taka smutna prawda. 😉

Chyba nie "kontent" najważniejszy, a cena. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamil2505 napisał:

Znajoma, stanowisko kierownicze. Na wieść o mozliwości zakończenia współdzielenia konta w Netflix otwarcie powiedziała, że "43zł bym za to nie dała, bo i tak nie mam czasu oglądać". Od razu pomyślałem - ale za 13zł już masz czas? 

 

 

Dobre,  to takie Januszowe.

Znajoma zapewne jest Grażyną ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth imię ma inne, ale zachowanie idealnie pasuje do "przysłowiowego" imienia (by żadnej Grażyny nie obrażać). 😉

 

Wydaje mi się po prostu, że to typ osoby, której obojętne jest to czy mając chwilę wolnego czasu zobaczy przypadkowy film na jakimś kanale w naziemnej czy jakiś odcinek serialu na Netflix. 

I takich osób wbrew pozorom jest sporo.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kamil2505 napisał:

Ja np. w tym miesiącu nie zobaczyłem nic na Netflixie, a 43zł zapłaciłem. Czasu za bardzo nie było. 

 

 

 

 

.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...