Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądalność wczorajszego meczu:

 

Polsat - 6 881 346 widzów (41.07% udziałów) w 4+,  

             3 278 530 (45,74% udziałów) w 16-49

 

Polsat Sport - 857 338 (5.12% udziałów) w 4+,

                       361 831 (5.05% udziałów) w 16-49.

 

źródło: wirtualnemedia_pl

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja "Curvy Supermodel" będzie nosić nazwę "Supermodelka Plus Size", start programu jest wstępnie planowany na jesień tego roku: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=8826

 

Natomiast jeszcze wiosną będzie kolejny specjalny kabaretowy program. 21 maja Polsat pokaże jubileusz 20-lecia Formacji Chatelet: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=8813

Program został zarejestrowany wcześniej. Dodam jeszcze, że za 2 tygodnie (16 kwietnia) będzie program Paranienormalnych, a 30 kwietnia transmisja na żywo z XI Płockiej Nocy Kabaretowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę, 21 maja br. Polsat pokaże o godzinie 20:05 jubileusz 20-lecia kabaretu Formacja Chatelet. Także z ramówki szybko wylatują od soboty, 29 kwietnia br. serial ''Daleko od noszy. Reanimacja'' oraz paradokument ''Ameryka Marzeń'', gdzie oba programy jednocześnie nie zostaną dokończone.

 

Także Polsat odkupił od TVN ''Shreka'' (emisja w sobotę, 20 maja br. o godz. 20:05) oraz od TVP ''Salę Samobójców'' (emisja w piątek, 26 maja o godz. 0:05).

 

Co do emisji ''Shreka'' na Polsacie to jestem w szoku, bo zawsze ''Shrek'' mi się kojarzy z emisją na TVN-ie, jednak Polsat wielokrotnie emitował już filmy krótkometrażowe ze ''Shrekiem'' gdzie kilka z nich, jak ''Pada Shrek'' czy ''Shrek ma wielkie oczy'' to Polsat odkupił od TVN.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ameryka marzeń to jedna z najgorszych produkcji pod względem aktorstwa ludzi tam występujących. To już w dawnych odcinkach Dlaczego ja? i Trudnych spraw część z nich grała jak prawdziwi aktorzy w porównaniu do tamtych.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Homer Simpson

Polsatowska wiosna nie należy do udanych. Wg mnie na jesień powinni dać jakieś dobre produkcje. TzG odpuścić sobie do wiosny, dać na to miejsce inne show. TTBZ odświeżyć porządnie. Ja w Polsacie na jesień widziałbym powrót Awantury o Kasę (TVN-owi udało się z Milonerami, to czemu mialoby się nie udać z AoK w Polsacie, w końcu AoK to też bardzo mile wspominany teleturniej, jeden z lepszych) oraz jakiś fajny serial sensacyjny i komediowy.

Edytowane przez Homer Simpson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Wiadomo jak będzie wyglądała ta jesień. Będzie "Wyspa Przetrwania", ten program z modelkami w rozmiarze XXL , będzie kontynuacja "The Brain" . Wątpię by planowali teleturniej czy jakieś nowe seriale. Polsat w przeciwieństwie do TVN nie robi przerw sezonowych w emisji. "Taniec z Gwiazdami" na pewno nie wypadnie, nadal ma bardzo dobre wyniki oglądalności,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 czerwca będzie koncert disco polo z Wrocławia, w zapowiedzi tego wydarzenia wiążą to z 25-leciem Polsatu, które w tym roku przypada:

 

Swoją drogą to będzie na nieco ponad tydzień przed galą w Dwójce. W opisie na YT Polsat chwali się, że to oni pierwsi zaczęli emitować ten rodzaj muzyki. Tylko czy czasem pierwsza nie była Polonia 1? (chodzi mi o wprowadzenie cyklicznego programu)

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodziło im o wciąż nadającą telewizję.

 

Co do tej imprezy, to przeginają już z tym disco polo. Naprawdę... Było fajnie przez chwilę, ale ileż można. Do tego jeszcze mieszanie tego w Tańcu z gwiazdami. Nie rozumiem jak można zniszczyć taką markę… Ale w sumie można było się tego spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za cyklicznymi imprezami DP. Mam jedynie żal do Polsatu, że "obudzili się" dopiero w 2013 roku, gdy Polo zajęło na wyłączność klasykę, a nie w latach 2007-10, kiedy mówiło się o powrocie tego gatunku. Jednak bardzo nie podoba mi się mieszanie wykonawców branży z innymi. Po prostu to nie pasuje. No, chyba, że mówimy o czymś takim jak SuperHit Festival, gdzie jest koncert najpopularniejszych wykonawców w kraju. Wtedy, żeby był on obiektywny ta muzyka musi być.

Edytowane przez Mr. Music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...