Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie Polsat pokazuje mistrzostwa dobrze. Kto czyta wątki o kanałach sportowych to wie, że rzadko kiedy wypowiadam się pozytywnie. Można się doszukiwać, że to pasek Wydarzeń był, czy komentarz nie wyraźny (chociaż rzeczywiście czasami ciężko było zrozumieć co mówił komentator) ale przynajmniej nie ma żenady, którą nie raz można było zobaczyć chociażby w TVP. Co do paska Wydarzeń to w skokach narciarskich co chwilę w TVP wyskakuje konkurs SMS-owy i nikt nie narzeka. Polsat - oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Świat według Kiepskich" - nowe odcinki od marca.

Już w marcu 2010 roku na antenie telewizji Polsat będzie można zobaczyć nowe odcinki "Świata według Kiepskich". Bohaterowie po raz kolejny będą dzielić się z telewidzami oryginalnymi pomysłami. W serialu pojawią się gwiazdy, m.in. Krzysztof Ibisz.

Żródło: Media2.pl :arrow:tutaj cały artykuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że Polsat będzie produkował nadal ŚwK. Oglądalność coraz bardziej spada, odcinki coraz gorsze... Szczerze powiedziawszy myślałem, że ten serial spotka taki sam los co Rodzinę Zastępczą. A wiecie może czy Polsat planuje wyemitować kolejną serię serialu "Malanowski i partnerzy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdej telewizji w transmisji na żywo mogą przytrafić się problemy techniczne. Trzeba mecz oglądać i naszym szczypiornistom kibicować żeby zwyciężyli, a nie z byle powodu robić aferę. Mam wrażenie, że niektórzy zamiast oglądać spotkanie, czekali na wpadki w czasie transmisji meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio po meczu mocne :D

Co do urywanego komentarza, to tym razem Polsat się popisał i przynajmniej maja kim zastąpić Włodarczyka (nie tyle Michalewskim, ale eksperckim komentarzem Nowińskiego), to przy niektórych "problemach technicznych" na TVP pikuś.

No i sam mecz - mistrzowie horroru :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nasi piłkarze ręczni spieszą się do meczu finałowego i złotego medalu. Właśnie dla przeżywania takich emocji sportowych (piłka ręczna, siatkówka) warto mieć CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to niestety nie każdy może odebrać naziemnie Polsat, dlatego jedynym wyjściem jest zakupupienie CP, szczególnie jeśli siatkówkę czy piłkę ręczną stawia na pierwszym miejscu. Swoją drogą Cyfrę+ też mam, ale nie zastanawiam się, ani nie licytuję, która platforma jest lepsza. Skompletowałem ofertę, która mi odpowiada i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat można oglądać prawie wszędzie. Kwestia dobrej anteny. Temat wałkowany 1000 razy. Jak widzę co u niektórych instalację antenową to mnie pusty śmiech ogarnia. Znajomi przychodzą do mnie i dziwią się dlaczego u mnie wszystko tak dobrze odbiera bo u nich to nie ma tego kanału lub innego. Podejrzewam, że 80% kłopotów z odbiorem Polsatu drogą naziemną wynika z niewłaściwej instalacji antenowej. Nie zawsze wystarczy wystawić drut za okno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...