Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się. Zacofanie jest ogromne. Technicy Polsatu nawet nie potrafią dodać oryginalnej ścieżki dźwiękowej do ich szlagierowego kanału (nie mówiąc już o pozostałych ich kanałach). W tych czasach! Ich główni konkurenci (czyli TVP i TVN) od bardzo dawna umożliwiają widzom wybór ścieżki dźwiękowej podczas filmów.

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premier filmowych będzie więcej. Dla mnie pod tym względem Polsat prezentuje się najlepiej, w porównaniu do pozostałych kanałów otwartych, chociaż jestem ciekawy, dlaczego takie filmy jak: „Pingwiny z Madagaskaru”, oraz „Jak wytresować smoka 2” będą miały swoją premierę w Polsacie, a nie w TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Świętokrzyska Gala Kabaretowa'' na Polsacie jest moim zdaniem świetnym widowiskiem. [...]

 

Także były odgrzewane kotlety, m.in. skecz o Indianach w wykonaniu ''Kabaretu Pod Wyrwigroszem'' czy parodia teleturnieju ''Jeden z Dziesięciu'' w wykonaniu ''Kabaretu na Koniec Świata''.

 

Szkoda, że nie zaprosili na ''Świętokrzyską Galę Kabaretową'' Genowefy Pigwy, w końcu jest z Kielc (Napierstkowa). Także największymi nieobecnymi są Kabaret Ani Mru Mru i Artur Andrus.

 

Sykut jako prowadząca kabaretonu daje radę, lecz są 2 minusy na tym kabaretonie: reklamy i ''wyślij SMS, do wygrania pieniądze oraz samochód'' (pasek z tą informacją jest denerwujący).

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne nawiązanie do polityki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kilkoma minutami skończyła się Świętokrzyska Gala Kabaretowa, która kończy wakacyjny sezon kabaretowy. Ogólnie nawet fajne widowisko, trio prowadzących, czyli Paulina Sykut-Jeżyna + dwóch panów z Kabaretu Skeczów Męczących, poradziło sobie świetnie. Skecze dotyczyły różnych sfer, od polityki, poprzez sport, aż po relacje damsko-męskie i rodzinne.

To co było nieco przeszkadzające, to fakt, że trafiały się skecze, które już wcześniej były grane. Ale może na jesień coś nowego przygotują? Brakowało mi także trochę kabaretu Smile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Kazachstan - Polska na Polsacie i Polsacie Sport oglądało 6,1 mln widzów.

 

http://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=8385


2,4 mln widzów obejrzało 1. odcinek nowego programu "Kabaret na żywo". 1 odcinki nowych edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" też świetne wyniki miały :)

 

http://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=8386

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotnie, wynik programu kabaretowego jest w miarę dobry, zważywszy na to, że o tej samej porze Jedynka daje "Ranczo", a TVN "Masterchefa". Ciekawe jak to będzie za tydzień wyglądać, kiedy Polsat nie będzie pokazywać meczu (a to też miało wpływ na wyniki).

 

Ale "TzG" już nie ma tak świetnego wyniku, jeśli spojrzy się na rezultaty z poprzednich lat, ciężko będzie zdobyć temu programowi 3 miliony widzów, może podczas finału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem fragment tego medycznego- takiej kaszany to nie widziałem, właściwie same setki.. Masakra, acz szkoda,że Malanowskiego zdjęli,ale wiadomo B. Cieślak miał już swój wiek.. Choć mogli np. przekazać prowadzenie biura komuś innemu. Moim zdaniem szkoda,że jakoś nie zakończyli tego serialu tylko tak urwali. Mogli zrobić jakiś odcinek pożegnalny gdzie jakoś by rozwiązali to biuro albo by zginęli w akcji czy coś,a tak to po polsatowskiemu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórki to na Ipli mogę obejrzeć kiedy chcę,a o 9:00 mnie nie ma :P Jednak chodzi mi o zakończenia- "Falę Zbrodni" tak po prostu urwali... Moim zdaniem zwyczajnie ze względu na fanów danej pozycji powinni jakoś pozamykać wątki i zakończyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem fragment tego medycznego- takiej kaszany to nie widziałem, właściwie same setki.. Masakra, acz szkoda,że Malanowskiego zdjęli,ale wiadomo B. Cieślak miał już swój wiek.. Choć mogli np. przekazać prowadzenie biura komuś innemu. Moim zdaniem szkoda,że jakoś nie zakończyli tego serialu tylko tak urwali. Mogli zrobić jakiś odcinek pożegnalny gdzie jakoś by rozwiązali to biuro albo by zginęli w akcji czy coś,a tak to po polsatowskiemu..

 

Chyba już zdążył komuś to biuro przekazać gdyż w niektórych odcinkach Tomek wydawał polecenia detektywom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...