Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dzięki za wszystkie opinie. Biorę sobie je do serca. Nie mówię że wszystkim się spodobam, takie podejście byłoby idiotyczne, ale będę jak najlepiej wykonywał swoją robotę, która jest dla mnie równocześnie ogromną pasją.

 

pozdrawiam serdecznie,

 

Grzegorz Jędrzejewski

Bardzo fajnie komentowałeś w weekend F1 - mam nadzieję, że to nie był twój twój "jednorazowy występ" w F1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzięki za wszystkie opinie. Biorę sobie je do serca. Nie mówię że wszystkim się spodobam, takie podejście byłoby idiotyczne, ale będę jak najlepiej wykonywał swoją robotę, która jest dla mnie równocześnie ogromną pasją.

 

pozdrawiam serdecznie,

 

Grzegorz Jędrzejewski

 

Witamy panie Grzegorzu! Życzymy powodzenia w komentowaniu F1 i Moto GP! :smile:

P.S Swoją drogą Maurycy Kochański,moim zdaniem równie dobrze komentował F1 Pozdrowienia również dla niego! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GRZEGORZ_GP - To skoro tak to zapytam, może dostanę odpowiedź - czy jest taka możliwość, aby zaprosić Roberta Kubicę do studia, czy do skomentowania choć jednego wyścigu. Czy jest to w ogóle taki pomysł ? Może udałoby się go wyrwać na jeden wyścig ? Kiedyś były takie przejazdy toru z nim przed wyścigami i ciekawie to opowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Panie Grzegorzu, nie będę się łasił i przymilał, bo nie na tym rzecz polega. Pierwsze GP nie było w pana wykonaniu złe, ale paru błędów nie dało się nie zauważyć. Wiadomo że to dopiero początek i brak znajomości kierowców można jeszcze odpuścić, ale "dwutysięczny trzynasty" wgniótł mnie w fotel. Za to bardzo na plus emocje. Ktoś kto twierdzi, że F1 to tylko procesja maruderów, powinien posłuchać pana komentarza z niedzieli.

Poziomu Sky Sports F1 niestety nigdy w Polsce nie osiągniemy, więc jak to mawiał klasyk "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma". Trzymam kciuki za kolejne weekendy i kibicuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzięki za wszystkie opinie. Biorę sobie je do serca. Nie mówię że wszystkim się spodobam, takie podejście byłoby idiotyczne, ale będę jak najlepiej wykonywał swoją robotę, która jest dla mnie równocześnie ogromną pasją.

 

pozdrawiam serdecznie,

 

Grzegorz Jędrzejewski

 

Również witamy serdecznie. Bardzo proszę mi powiedzieć czy został pan od tego sezonu etatowym komentatorem GP F1 w Polsacie?

Mam nadzieję że tak bo jak wcześniej wspominałem uważam że jest Pan właściwym człowiekiem na właściwym miejscu tzn. widać że komentowanie nie jest dla Pana zwyczajną pracą, a sprawia panu przyjemność i angażuje się Pan w to co dzieje się na torze.

Żeby wszystko było zgodne z regulaminem to na dalszą dyskusję zapraszam do odpowiedniego wątku gdzie możemy już zgodnie z jego założeniami swobodnie rozmawiać na temat naszej ukochanej F1: viewtopic.php?f=36&t=2558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to panie Grzegorzu nie będę ukrywał, że pana komentarz mnie nie zadowolił i pomyłki były trochę wkurzające, jednak no wielki plus dla pana za to, że zarejestrował się pan na tym forum chcąc wysłuchać opinii i odpowiedzieć na nasze pytania. Myślę, że trzeba czasu, abyście dotarli się odpowiednio z panem Andrzejem, choć to może nie być łatwe. Ale no zobaczymy co będzie w Malezji, początki zawsze bywają trudne. Pamiętam Maurycy Kochański też mnie okropnie wkurzał, gdy zaczął komentować po Mikołaju Sokole, a potem jakoś się przyzwyczaiłem i dobrze mi się słuchało tego komentarza. Tak więc panie Grzegorzu wszystkiego dobrego, jak najmniej pomyłek i wpadek oraz trochę myślę mniej emocjonowania się np. zwykłym wyjazdem poza tor, bo czasami reagował pan na to jakby wydarzyło się coś pokroju karambolu. Może i tak powinien wyglądać komentarz F1, ale jednak od 2004 r., gdy F1 debiutowało jeszcze w TV4 przyzwyczaiłem się raczej do wyważonego komentarza. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to właśnie o to chodziło, żeby dzięki panu Grzegorzowi komentarz na F1 był bardziej emocjonujący, bo w poprzednim sezonie w połowie wyścigu to już albo przysypiałem, albo "latałem" po kanałach, a w niedzielę w końcu obejrzałem wyścig od początku do końca z zainteresowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Dokładnie, podpisuję się pod słowami @pavl6. Wystarczy posłuchać komentatorów Sky albo RTL - tam emocjonują się każdym złapaniem pobocza. To nie są rajdy i każda taka wycieczka może się skończyć nieciekawie, tym bardziej jeśli pobocze jest wilgotne. Dla mnie właśnie taki powinien być komentarz - pan Andrzej spokój i wyważony nastrój, zaś pan Grzegorz - "nakręcacz" emocji. Taki kontrast dobrze zrobi relacjom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w Polsacie w kwietniu 2013 roku:

Dzwonnik z Notre Dame / 7 sekund / 8 części prawdy / Bal maturalny / Bez pardonu / Błękitna stal / Byt / Chętni na kasę / Chłopięcy świat / Co się zdarzyło w Las Vegas / Człowiek w ogniu / Daleko jeszcze? / Daleko od domu / Defendor / Dla niej wszystko / Dobosz / Dom dusz / Duże dzieci / Dzielnica Lakeview / Dziesiąty krąg / Ghost Rider / Hellboy / Jak długo jeszcze? / John i Mary / John Rambo / Karate Kid / Kill Bill 2 / Klopsiki i inne zjawiska pogodowe / Klub Dzikich Kotek / Kod da Vinci / Krach / Kroki w ciemnościach / Królestwo niebieskie / Kwarantanna / Legion / Łatwa dziewczyna / Moja dziewczyna / Moja dziewczyna 2 / Mój brat niedźwiedź / Mulan / Naprzeciw ciemności / Niebezpieczny człowiek / Niebiańska plaża / Nowe szaty króla / Obsesja / Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2 / Pocahontas / Policja zastępcza / Potwory i spółka / Przyzwoity przestępca / Pytania i odpowiedzi / Rodzinny interes / Rykoszet / Salt / Sam w domu - po raz trzeci / Siła strachu / Skąd wiesz? / Supersamiec / Szalone wakacje na kółkach / Śmiertelna pułapka / Turysta / W pogoni za zemstą / Wielki podryw / Wielki świat / Więcej szmalu / Wszystko o psach i kotach / Za linią wroga / Zdrada / Zmowa milczenia.

 

II Dzień Wielkanocy (1 kwietnia): Franklin i skarb jeziora / Goofy na wakacjach / The Olsen Gang Gets Polished / Super Tata / Spider-Man 3 / Rycerz Króla Artura / Dorwać byłą / Ryzykanci.

 

 

UWAGA! Mogły nie zostać uwzględnione wszystkie filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rodzina zastępcza" wiecznie żywa. Wiele osób się denerwuje,ale fakt tak wielkiej ilości emisji tej produkcji w kanałach grupy Polsat świadczy ,że ta produkcja wciąż ma audytorium na zadowalającym poziomie dla pory emisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...