Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Filmy w Polsacie w lipcu 2012 roku:

American Pie / Anakonda / Anakonda 3: Potomstwo / Anakonda 4 - Krwawe ślady / Anakondy: Polowanie na Krwawą Orchideę / Bad Boys / Bad Boys 2 / Bandyci / Błękitna laguna / Bohater ostatniej akcji / premiera Brama Tygrysa i Smoka / Conan barbarzyńca / Człowiek widmo 2 / Dwóch gniewnych ludzi / Formuła / [beep] / Gang z boiska / Jackie Chan: Pierwsze uderzenie / Jak ugryźć 10 milionów 2 / premiera Jesse Stone: Bez żalu / Karate Kid 4: Mistrz i uczennica / Komando / Lepiej być nie może / Maksimum ryzyka / Mąż idealny / Metamorfoza / Młody Adam / Mój chłopak się żeni / Mój przyjaciel niedźwiedź / New York Taxi / Niebezpieczne miasto / Nigdy więcej / Obłędny rycerz / Obudzony duch / Ofiary wojny / Osaczeni / Płytki facet / premiera Polowanie na potwora / Porzucona / Powrót do Błękitnej Laguny / Predator, cz. 2 - Starcie w miejskiej dżungli / Robin Hood / Rycerze z Szanghaju / Ryzyko / S.W.A.T. Jednostka Specjalna / Spirala życia i śmierci / premiera Straż dzienna / Straż nocna / Super Tata / Szalona odwaga / Szalone wakacje na kółkach / Szybciej od dźwięku / Ślepa furia / Świntuch 3: Zemsta / Tango i Cash / W cywilu 2 / Włoska robota / Wpół do śmierci / Wszyscy ludzie króla / Zapaść / Zemsta [beep]ów / Zemsta [beep]ów - następne pokolenie / Zemsta [beep]ów w raju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat ciągle to samo

Pamiętajmy, że to darmowa stacja i lipiec... Sezon powtórkowy.

 

W sezonie letnim z ramówki wylatują następujące seriale (pn-pt, godz. 09:45-12:45):

,,Daleko od noszy" - w zamian ,,Przygody Merlina";

,,Świat według Kiepskich" - w zamian ,,90210";

,,Malanowski i partnerzy" - w zamian ,,Jej Szerokość Afrodyta".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o godziny pomiędzy 9.45,a 12.45. Serial Malanowski &Partnerzy(powtórki) będzie nadawany od 14:45(2 odcinki),a "ŚWgK"nadal będzie emitowany o 19:30 od pon-pt ,a także o 20.00 w śr. Polsat wywalił z ramówki powtórki powtórek i dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak zawsze jest, że albo puszczają reklamy albo Zza kamery... To Zza kamery jest tylko dlatego, że muszą czymś zapchać czas kiedy w call tv potrzebują przerwę na przeniesienie sprzętów itp. Jak mają zlecenie na reklamy to zamiast ZZa kamery... są reklamy. A jak mają reklamy to już nie dają Zza kamery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halinka Kiepska (Marzena Kipiel-Sztuka) pisze autobiografię. W nowym sezonie "Świata według Kiepskich", emisja jesienią 2012 roku w Polsacie, widzowie przekonają się, czy dzięki książce wyjdzie z cienia swojego niezwykłego męża.

 

Autobiografia Halinki Kiepskiej na pewno wywoła burzę i sporo zmieni w życiu Kiepskich. Właśnie ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu serialu "Świat według Kiepskich", a widzowie będą mogli poznać szczegóły jesienią. Emisję nowych odcinków Polsat rozpocznie we wrześniu - w każdą środę o godz. 20.

 

 

 

Źródło Media 2.

I mamy kolejny sezon Kiepskich, zapowiada się ciekawie i śmiesznie. Ja się tylko zastanawiam kiedy pomysły się wyczerpią oby nie prędko. I tu mamy przykład że jak mamy dobry serial to należy go konsekwentnie produkować dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co było takiego "wielkiego" w pierwszych odcinkach? Po prostu inny typ humoru i tyle. W takim serialu nie ma mowy o jakimkolwiek poziomie, więc dla mnie argument "serial się stacza" jest całkowicie bezsensowny.

 

Zmienił się główny "dowodzący" serialem, więc i zmienił się trochę charakter fabuły. Owszem, może te pierwsze były śmieszniejsze, ale obecne bywają również ciekawe. Podobają mi się aluzje do ostatnich wydarzeń i satyryczne podejście serialu do niektórych problemów. Opisywana wyżej biografia Halinki to nic innego jak nawiązanie do Danuty Wałęsowej. Pomysły Ferdka na biznes kiedyś się musiały skończyć.

Ja tam lubię oglądać ŚwK, niezależnie który to odcinek. Idealne do zrelaksowania się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...