Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego Polsat potrafi zrobić świetny festiwal,a TVN nie??

TVN potrafił zrobić świetny koncert. Sopot Festival z 2005 i 2006 roku to top pod względem scenografii, formuły koncertu czy artystów. Jeszcze edycja z 2007 roku stała na wysokim poziomie. Tylko co z tego, skoro mało widzów chciało przed telewizorami obejrzeć te wydarzenia? Dlatego dwa lata nie oglądaliśmy Sopot Festivalu, a szumnie zapowiadana reaktywacja przez Polsat w tym roku jest trochę wątpliwa.

 

Co do wczorajszego koncertu Top mam trochę inne odczucia. Choć nadal można go oglądać bez niesmaku i z przyjemnością, to Polsatowi trochę się skończył zapał. Po raz któryś miałem wrażenie, że oglądam ten sam spektakl, ale za każdym razem z innymi aktorami. Może dzisiaj będzie lepiej.

 

Inna sprawa, że nawet z tymi wadami TopTrendy i tak jest najlepszym festiwalem telewizyjnym. Jedyna prawdziwa konkurencja, KFPP w Opolu, od kilku lat leży i kwiczy na dnie sprzedając w kółko te same pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Polsat potrafi zrobić świetny festiwal,a TVN nie??

 

A czy każda stacja musi mieć jakiś swój festiwal? Ważne, że TVN potrafi robić dobre show, co pokazał na przestrzeni ostatnich 8 lat przy X-factor, YCD, Mam Talent itp. Polsat tego nie potrafi. Tak więc Polsat ma 3 dni w roku, w których emituje coś dobrego. TVN ma to przez 9 miesięcy w roku.

Must be the music zdecydowanie lepszy od X-factor,Got to Dance chyba ten sam [beep] co YCD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "TVN" to moim zdaniem wszystko co dobre skończyło się w tej stacji z chwilą kiedy bezpośredni wpływ na nią przestał mieć Pan Mariusz Walter i dobrani przez niego ludzie oraz także po śmierci Pana Jana Wejcherta.

 

Dopóki oni rządzili w "TVN", to liczyła się tam telewizyjna "pasja", a zysk był chyba jednak niekoniecznie na pierwszym miejscu, chociaż też przecież nikt chyba wtedy do interesu nie dokładał???

 

Teraz do głosu doszli księgowi, którzy chcą jak wszędzie "wycisnąć" jak największy zysk jak najmniejszym kosztem i mamy to co mamy (w "TVP" zaczyna być podobnie, chociaż oni muszą zachować jeszcze chociaż pozory "misji publicznej")...

 

W "Polsacie" według mnie jest ciut inaczej, tzn. po pierwsze właściciel jest w zasadzie jeden i nikt inny nie siedzi mu nad głową domagając się wielkich zysków, a sam Pan Solorz ma też przecież inne biznesy, na których zarabia, więc daje trochę więcej swobody w kreowaniu bardziej różnorodnej ramówki, przyciągającej widza, a jeśli przy okazji będzie z tego jakiś zysk, to przecież nie zaszkodzi :D .

 

Swoją drogą ciekaw jestem wyniku "bitwy" między "TVN", a "Polsatem" o "Taniec Z Gwiazdami". Najbardziej rozbawiło mnie zdanie w informacji, którą podał "Satkurier", że " władze TVN myślą co zrobić, by nie emitować show, ale i nie pozwolić na to innym" :D .

 

Ciekawe jak chcą tego dokonać, bo ja widzę tylko taką opcję, że wykupią licencję na kolejnych 13 edycji, tylko nie będą już z niej korzystać, a więc "BBC" i tak na tym zarobi i tak (jak nie od jednych to od drugich :D ), a w ogóle co się dziwić, że "BBC" jest wzorem dla telewizji publicznych na całym świecie, skoro oni nie tylko potrafią ściągać abonament, ale też "golić" prywatne telewizje z innych krajów na licencjach ("zapłać nam z góry za 13 edycji, bo inaczej nic nie dostaniesz !") :D ...

 

Wie ktoś czy "TZG" jest emitowany w jakiejś innej telewizji publicznej na świecie, poza "BBC", czy tylko w prywatnych???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A czy każda stacja musi mieć jakiś swój festiwal?

Jeżeli nie potrafi zrobić festiwalu, który przyciągnąłby widzów to nie, bo w przypadku stacji komercyjnych nie ma to sensu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Kiepskiego zamiast odcinka 354: Tryptyk dolnośląski cz.II Cyc i Pupcia dali odcinek 88: Korzenie?

Puścili ten odcinek bo zabrakło im czasu. Odcinek Korzenie trwa tylko 20 minut, a standardowy czas odcinka wynosi 22 minuty.

Często się zdarza gdy po Kiepskich jest jakaś transmisja. Przy Lidze mistrzów bywało, że zamiast odcinka z kolejności puścili jakiś stary, niedawno mieliśmy okazję obejrzeć Gumowy interes bo trwa tylko 18 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Podczas ostatniego w Kiepskim dialogu pomiędzy Paździochem, a Ferdkiem zaczął gadać lektor o Sopot TOPtrendy Festiwal i o innych pozycjach Polsatu.

 

Oj, coś się niedobrego dzieje w Polsacie.

Powiem krótko. To co dzisiaj odwalili to już przegięcie pały na maxa. Jutro piszę do Polsatu, aby to w końcu ogarneli, bo tak dalej być nie może. Oglądam sobie Kiepskich a tu się wtrybia lektor w czasie rozmowy Ferdka z Paździochem. Pojechali po bandzie na maxa i mnie wkurzyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się podobało co prawda reklamy ale i tak plus wielki za to że nieprzerywali wczasie skeczu ale i tak każdy z koncertów przedłużenie miało wczorajszy miał skończyć się o 23 potem program zmienili to i tak przedłużyło się do 00:30 jak zespołem bajm a w sobote do około 1-szej trwało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sopot Top Trendy Festiwal? Chyba Sopot Reklama Festiwal.

 

Znowu się czepiacie. Mają taki festiwal jeden raz w roku, to chyba zrozumiałe jest, że chcą trochę na nim zarobić. Poza tym to telewizja komercyjna. Wyluzuj.

 

Polsat stać na gest w stronę telewidza, jeśli chodzi o reklamy. Pokazali to chociażby w czasie ostatniego sylwestra, gdzie przez (o ile się nie mylę) ponad 6 godzin na antenie nie pojawił się żaden blok reklamowy. Wiem, że to bardzo rzadki wyjątek ale jednak.

 

Mit o tym, że na Polsacie jest najwięcej reklam to nadal mit. TVN emituje ich tyle samo, tylko dziwnym trafem widzowie ich tam tak nie odczuwają, jak u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Właśnie nie rozumiem ciągłego krytykowania Polsatu praktycznie na każdym kroku. Większość wychwala tvn, który jest dobry, ale jedynie pod względem nowinek technicznych, a reszta to bieda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, że na TVN są krótsze reklamy niż na Polsacie, ale za to pojawiają się częściej. Tak czy inaczej oba kanały emitują w ciągu godziny mniej więcej tyle samo reklam. Taka ilość reklam ma oczywiście swoje plusy, ponieważ dzięki nim te kanały stale utrzymują w czołówce najchętniej oglądanych kanałów telewizyjnych w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież stacje komercyjne są nastawione na zyski i muszą mieć źródło dochodów,a tym są reklamy i jestem przekonany,że stacje jak mają 12 minut na godzinę to wykorzystują ten limit. To nic złego,to normalne. A jeśli już miałbym wybierać to wolę dłuższą przerwę reklamową niż krótszą co chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...