Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od początku wiedziałem, że belki które pojawiają się po przerwie reklamowej nie są nakładane automatycznie, tylko ręcznie. Przykładem jest dramat pt.,,Melissa", wyemitowany późno w nocy - belek brak. Co innego mogę stwierdzić o TVN-nie. Zawsze te belki ukazują się ok. 4\5 sek. po przerwie reklamowej, nie wcześniej, ani nie później. Automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy u Was też są widoczne te białe kreski po lewej na górze ekranu (chodzi o Polsat SD)? Zauważyłem, że poprzez podłączenie dekodera kablem SCART są one niewidoczne, a na HDMI je widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Ten problem występuje tylko na SAT, od czasu przejścia Polsatu na 16:9. Nawet chyba kiedyś @Piotrekk pisałem Ci o tym. Problem jest widoczny, kiedy mamy podłączony telewizor HD kablem HDMI i włączoną opcję "pokazuj wszystkie piksele" lub podobną, a także na telewizorze 4:3. To strasznie denerwuje, pisałem już o tym do Polsatu, ale bez efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście może już wiosenną ramówkę Polsatu? Ja miałem okazję wczoraj jakoś o 22:30 poleciała po raz pierwszy. Przyznam, że mi się bardzo podoba.

http://www.youtube.com/watch?v=0-NxilTFokc

Chyba raczej spot, a nie wiosenną ramówkę. A spot leciał już wczoraj ok. 21:10
Czy u Was też są widoczne te białe kreski po lewej na górze ekranu (chodzi o Polsat SD)? Zauważyłem, że poprzez podłączenie dekodera kablem SCART są one niewidoczne, a na HDMI je widać.
Owszem, widoczne są te kreski :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Spot żenujący, jak cały Polsat. Czego się spodziewać? Stacja, która nei ma w ramówce nic godnego uwagi nie może "od tak" nagle zrobić super spotu. TVN dalej w tym przoduje i jest 100lat przed polsatem.

Kolego puste słowa nie poparte żadnymi argumentami merytorycznymi. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot żenujący, jak cały Polsat. Czego się spodziewać? Stacja, która nei ma w ramówce nic godnego uwagi nie może "od tak" nagle zrobić super spotu. TVN dalej w tym przoduje i jest 100lat przed polsatem.

 

To zależy od gustów i przyzwyczajeń. Ja na przykład o wiele częściej oglądam Polsat od TVN, ale to może z przyzwyczajenia do programów, bo TVN-u długo nie miałem, bo analogowo nadaje w mojej okolicy z nadajnika o słabej mocy, więc nie przyzwyczaiłem się do ich programów, a teraz, jak już mam TVN w NTC, to też jakoś mnie do nich nie ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja mam tak samo. Polsat nadaje w mojej okolicy od 1994 analogowo i to z mocą 800 kW największą w Polsce, a TVN z mocą 10 kW i zawsze był z nim problem. A poza tym Polsat to już o tym pisałem to moja rodzima stacja począwszy od Disco Relax, DP Live, potem Miodowe lata, Kiepscy, wspaniałe teleturnieje. Teraz są inne czasy, ale Polsat dalej u mnie przoduje. Nie da się ot tak przestać lubić stacji, na której się wychowywałem. Zresztą patrząc obiektywnie bez żadnego rodzaju zamiłowań to i tak Polsat prezentuje lepszy poziom od TVN i prawie zawsze tak było. TVN miał u mnie wysokie miejsce w latach 2006-2008, ale potem jakoś zrobił się coraz gorszy i jedyne w czym przoduje to rozwój techniczny, a tak to mnie do niego nie ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest Malanowski (o wiele lepszy od "Detektywów" podróbka TVNu), Wydarzenia (bardziej obiektywistyczne od Faktów TVN), Świat według Kiepskich (jak zawsze the best i u mnie Polsat ma plusa za to że jest o 19:30). Jak dla mnie spot Polsatu jest lepszy niż i tu i tu TVNu, który ma tylko Milion w minutę i Szymona na żywo.

 

Ja też przez wiele lat miałem lepszy sygnał Polsatu niż TVNu w naziemnym analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że detektywi są podróbką oryginalnego LeBen&Partieren ,na licencji,którego jest "Malanowski i Partnerzy". Nie ważne co było pierwsze,ważne co jest lepsze,a "Malanowski przebija detektywów pod każdym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie dziwne, że za dwa tygodnie w ramach transmisji z Ligi Mistrzów Polsat pokaże mecz FC Barcelona - Bayer Leverkusen? Przecież już po pierwszym spotkaniu jasne jest kto awansował dalej. Wiadomo, Barca gra fajnie, ma w naszym kraju olbrzymią rzesze fanów ale to jednak nie powinno tak wyglądać. O wiele lepiej byłoby pokazać mecz o coś - spotkanie Apoel Nikozja - Olympique Lyon, tutaj emocji na pewno nie zabraknie. Francuzi wygrali u siebie zaledwie 1-0 i w Nikozji będzie toczyć się prawdziwa bitwa o ćwierćfinał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...