Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam olalem zarówno Polsat jak i TVP. Nie będę brał udziału w tym cyrku:Który sylwek lepszy. Mentoss47 Seksmisja,Vabank i VabankII to kultowe polskie filmy. Sam poszedłem spać 2.25 bo oglądałem VabankII.

Dlaczego nie oglądałem Polsatu??

1. Nie znoszę obecnie Ibisza(kiedyś bardzo go lubiłem)

2.Nie mogę patrzeć na Cichopek.

3. Odstarsza mnie widok pani Prezydent.

4. Miałem ciekawsze zajęcie niż oglądanie tv w sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płezydent Wałszawy jak przemawiała to ja byłem w drugim pokoju i toast wznosiłem więc mi nie przeszkodziła :D. A resztę zdzierżyłem. A jak miałeś ciekawsze zajęcia od oglądania sylwestra w tv to trzeba było to robić a nie teraz komentować sylwki w tv.

To właśnie je wykonywałem ,a nie oglądałem tych sylwestrów,na których temat się nie wypowiadałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie macie co robić tylko jarać się jakimiś pseudo-koncertami sylwestrowymi na polsacie i tvp? "to było lepsze, polsat jest wspaniały!", "a własnie ze nie, bo to tvp byla zdecydowanie lepsza!". Ludzie opanujcie się!

 

Byłem na imprezie i nie oglądałem tego dziadostwa. Ale zacytuję komentarze na temat tych imprez:

 

Obydwa koncerty Sylwestrowe tj. w Polsacie i TVP2 były żenujące.!!!! Tych "wspaniałych " przebojów już nie można słuchać, widać kto za wszelką cenę chce nabić kasę w tym dniu. To samo od lat ,aż chce się ż.........Przecież na Sylwestra ludzie chca się bawić przy muzyce lekkiej, wpadającej w ucho, a nie stare, zdarte rąbanki. Czy my jesteśmy nienormalni,że chce nas się "paść" tymi pseudo przebojami.!!!
A w Polsacie aż 5 par prowadzących ,bo caryca nie potrafiła nikomu odmówić. Już raz się okazało,że np. Pani Cichopek może grać w "M jak miłość", ale nie nadaje się na prowadzącą imprezy. Młynarska, choć podkreślali,że jest babcią , ale jest to prawdziwa dziennikarka z klasą, ma wygląd,prezencję,ą ten mały krasnal nie nadaje się jeszcze ze swoim głosem na scenę !! Litości.!! A we Wrocławiu po co te folklorystyczne zespoły z innych państw. A Pani Torbicka już tak nisko upadła ,że załapała się na rynkową zabawę.?? Obydwie stacje bez poszanowania uczestników zabaw i telewidzów wykonały chałturę w najgorszym wydaniu. 

 

Dno, żenada, kicz i [beep] w najlepszym wydaniu. OBIE imprezy były godne obchodów Dni Gminy Zarośle Dolne. Takiego szamba nie pamiętam od lat, co wcale nie znaczy, że poprzednie imprezy były na jakimś poziomie. Po prostu w tym roku i Polsat, i Telewizja Misyjno-Abonamentowa ustanowiły nowy, rekordowy poziom tandety i amatorszczyzny. W obu przypadkach zbieranina pseudo gwiazdek 'od sasa do lasa', które załapały się na sylwestrową chałturę, żenujące zastępy prowadzących, do których załamującego poziomu dostosowała się nawet Torbicka (a już prawdziwy hit to ten [beep] z tabletem - skąd oni toto wytrzasnęli?) - prawdziwe wysypisko śmieciu w centrach dwóch miast, ponoć z ambicjami. Szkoda słów.
Majstersztykiem zaś był pomysł (przyznaję, przeoczyłem która to była impreza) powitania nowego roku utworem "The Show Must Go On"... Nie wiem, czy 'język angielska za trudna być', czy też [beep], który dokonał tego wyboru, nie miał bladego pojęcia w jakich okolicznościach ten utwór powstał i jaki ma wydźwięk. Bez względu na powyższe to był SZCZYT ORGANIZACYJNEGO [beep]STWA I ZATRWAŻAJĄCY POKAZ BEZMYŚLNOŚCI I NIEKOMPETENCJI. Gratuluję!
I na koniec jedna uwaga, a propos wchodzących właśnie w życie zmian. To, że Solorz za - jak podejrzewam - niemałą sumę swoich własnych pieniędzy organizuje coś równie dennego, to jego sprawa. Chce płacić za ośmieszanie własnej stacji - ma prawo. ALE ZA TANDETĘ ZORGANIZOWANĄ PRZEZ [beep]ÓW Z WORONICZA ZAPŁACILIŚMY MY. I będziemy tym szambem katowani jeszcze przez dobre dwa miesiące, w ramach akcji 'Przeżyjmy to jeszcze raz' (oczywiście - na życzenie telewidzów!). Trudno o lepsze przykład, jak haracz ściągany (bezprawnie) z nas wszystkich służy mitycznej 'misji'.

 

Oglądałem w telewizji relację z Wrocławia i Warszawy ogólni poziom niszowy,Wrocław jeszcze mógłbym zaakceptować ale Warszawa to zupełna /żenada na poziomie trampkarzy/o ile chodzi o prezenterów to jeszcze mogę zrozumieć że stacja chce ich nam wepchnąć nawet do .........natomiast gwiazdy występujące na estradzie /za wyjątkami/to zupełne dno czy oni /one/ myślą że widzowie to [beep]e i zachwycą się anorektycznym wyglądem pewnej blond upioru z krakowa/albo podrygującej w majtasach wapniaczki/czy to nawyki z przedszkola czy ze studiów na awf-ie -nowych utworów zero wiem to nie konkurs,ale tacy błyskotliwi,tacy patrząc jak się zachowują jako jurorzy........ atu klops ALCCHaimer 

 

 

To by było na tyle jeśli chodzi o wasze "super imprezy na polsacie i tvp" :roll: TVN od kilku lat już daje sobie spokój z takimi sylwestrami, bo to żenada. Nie ma sensu robić za kilka milionów imprezy tylko po to, żeby sciagnac pseudo-gwiazdki z polskiej "sceny muzycznej" i dać im zarobić po 100 tyś zł za 5 minut "spiewania" z playback'u. Polsat i tvp niech dalej sie pchaja w takie cos.... ich sprawa. Dziwota tylko, że ludzie się jeszcze na tym nie poznali i dalej ogladaja ten [beep] i cieszą jape.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając te komentarze "na poziomie" tylko zastanawiam się skąd w tych ludziach tyle jadu. Nie podoba się, to nikt nie zmusza do oglądania, rany julek, mamy duży wybór innych kanałów, a poza tym jak kogoś to nie interesuje to nikt mu nie karze przed telewizorem ślęczeć w tym dniu :roll:

Ja w tym roku co prawda nie oglądałem żadnej transmisji, ale do poprzednich większych zastrzeżeń jakoś nigdy nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare - wszystko skopiowane z Onetu, który należy wiadomo do kogo. Co najwyżej mogę się zgodzić z pierwszym komentarzem, że Polacy chcą się bawić przy muzyce lekkiej, a taką niewątpliwie jest m. in. DISCO POLO. Można tego bip nie lubić, można po nim jeździć, ale gdy alkohol leje się strumieniami to mamy to wszystko w d. Niestety w Polsce jest monopol. polsat zrobił wielką łaskę, że zaprosił Boysa... Ale dlaczego ich? Dlaczego nie zaprosili np. TOP ONE, który jest legendą? Dlaczego nie zaprosili debiutantów EFFECT, których hity BEDĘ KAWALEREM, SEXOHOLIK zna cała klubowa Polska. I gdzie jest Stachursky???? Imprezy TVP nie skomentuję, bo nawet nie włączałem. W najbliższą noc sylwestrową POLO TV będzie miało 90% i zobaczymy czy uda mu się coś zwojować.

Reklamy tu narobiłem mega, ale sorry musiałem to z siebie wyrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zaprosili Boysa, bo jest on chyba najbardziej związany z tą stacją. To właśnie Polsat kręcił teledyski Boysom m.in. do hitowego utworu Dlaczego i wielu innych. To Boys jest królem DP. Top One owszem, ale to trochę inny kierunek. Nikt nie bawi tak jak Boysi. A co do debiutantów to jak dla mnie nie ma dla nich miejsca na takiej imprezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wg. Ciebie dla debiutantow ma nie byc miejsca? Skoro tak lamsuja Eneja to dlaczego znow, raz na rok nie wylansowac gwiazdy Disco. Akurat Effect robi swietne szol i wciaz zaskakuja nowymi numerami. Boys z kolei jedzie na klasyce. Nie spiewali nic nowego, bo nic nie maja. "kiedy zona cie o[beep]a kup jej loda bedzie lepsza". Obecny Boys to niwstety tylko namiastka tego co bylo kiedys. Niedawno na Itv pokazywali wywiad z Millerem i cos wspominal o Ninie Terentiew, ze niby cos ma jej doradzac w sprawie zespolow Disco na imprezy i padl tam m. in Top One. Jednak dopoki nie zobacze nie nie uwierze...

Ech.... znowu zszedlem z tematu. Dobrze, ze chociaz Boys byl i dotrzymali zasady "dla kazdego cos milego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare

Takie imprezy się opłacają, bo gdyby się nie opłacały, nie było by ich (ludzie to oglądają i w dodatku ślą SMS-y). Sylwester muzyczny w Polsacie nie trwa co tydzień, a co rok. Ludzie się przy takim widowisku dobrze bawią. Sorry, ale wg mnie, to nie jest dzień na oglądanie filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Masz racje. To nie jest dzień na filmy. Ale to nie jest także dzień na marne widowiska-koncerty w naszej marnej telewizji. W taki dzień wychodzi się do ludzi z przyjaciółmi. Bawi się! Rozumiem ludzi starszych, inwalidów itp. Dla takich powinny byc puszczany komedie w telewizji lub dobra muzyka. A nie dziadostwo na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że przy sukcesie Polsatu od razu przylecą fanatycy ITI, ludzie ktoś Wam robi wode z mózgu. Po co tyle jadu. A komentarze na onecie wogole nie skomentuje. Jeden [beep] wiekszy od drugiego. Tam same trolle siedzą i hejcą, nie znaczy ze trzeba ten smietnik wnosic na to forum.

 

Kazdy robi co chce, mam takie samo prawo bawic sie jak i ogladac tv a Tobie Time nic do tego. Swoją drogą jesli sie bawiles to dlaczego byłeś online na forum w okolicach polnocy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare

Takie imprezy się opłacają, bo gdyby się nie opłacały, nie było by ich (ludzie to oglądają i w dodatku ślą SMS-y). Sylwester muzyczny w Polsacie nie trwa co tydzień, a co rok. Ludzie się przy takim widowisku dobrze bawią. Sorry, ale wg mnie, to nie jest dzień na oglądanie filmów.

Ba... powiem wiecej. Jak mozna w ten dzien isc na impreze skoro w TV takie emocje. Odliczanie, sztuczne ognie. Napic sie tez mozna w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem trochę tego sylwestra Polsatowskiego na drugi dzień. Był w miarę ok,na jednych piosenkach szło usnąć ,a na innych się ożywiałem. Fajnie,że promowali przy okazji EURO2012 i puszczali futbolowe songi to plus. te 4 pary prowadzących nie dziwią,skoro nie było reklam,tylko nigdy nie zrozumiem jednego: Dlaczego te prowadzące(choć nie wszystkie) co wejście na antenę muszą mieć inną kieckę.Ale to nie jest krytyka odnosząca się jakoś specjalnie do pań z Polsatu. O dziwo najbardziej mnie nie irytował Krzysiu,ale Sykut,która naprawdę jest sympatyczna,ale nie rozumiem po co za każdym razem się tak wydziera. Mi to osobiście przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...