Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W "Pamiętnikach z wakacji" najlepsza jest muzyka na imprezach. Poza tym-dno i wodorosty.

 

W moich oczach Polsat ratuje się właśnie tylko Dlaczego Ja, Trudnymi Sprawami i Pamiętnikami. Poza tym to kopia prawie 1:1 do TVN, a tej to nie cierpię :lol2:

No niby jaka kalka? Przecież TVN i polsat różnią się od siebie diametralnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frontowiec

,,Prosto w serce", to serial obyczajowo-komediowy. Z tygodnia na tydzień coraz nudniejszy. ,,Prosto w serce" przypomina mi ,,BrzydUlę", tak samo sztuczny i nudny. W ,,Linii życia" ciągle coś się działo bez żadnych komediowych, mało śmiesznych scen.

 

Jak się nudzę, to też oglądam ,,Dlaczego ja?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak zamiast Linii Życia nowy serial para-dokumentalny pod tytułem „Patologiczne rodziny” ? ;D

A tak w ogóle jak myślicie ile odcinków będą miały Pamiętniki z wakacji? Bo z tego co widzę są 2 nowe odcinki na tydzień, czyli za dużo nie będzie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=r2PLanToPQU&feature=related

 

Polsat oficjalnie sięgnął dna. Jak można wyprodukować taki "serial" ( czy co to w ogóle jest? ). Dlaczego Ja?, Trudne Sprawy i ten nowy Pamiętniki z wakacji ostatecznie przekonały mnie do tego, że ta stacja to kompletne dno. Już nawet TVN'owskie W-11 czy inne Sądy rodzinne trzymają wyższy poziom. Skandal, kompromitacja i wstyd. Moim zdaniem ktoś powinien zareagować do KRRiTv odnośnie tych 3 programów polsatu, bo to istne obrzydzenie. Dobrze, że to ostatni sezon LM w tej stacji. Na szczęscie juz nie bede musial oglądać tej mizernej stacji ani przez moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nawet TVN'owskie W-11 czy inne Sądy rodzinne trzymają wyższy poziom.

Zależy dla kogo. Ja nie mogę patrzeć już na W-11 i sądy w TVN. Za to na seriale Polsatu typu ,,Dlaczego ja?", owszem. Dużo ciekawsze.

 

Na szczęscie juz nie bede musial oglądać tej mizernej stacji ani przez moment.

Wolny wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zamiast tych durnot typu Pamiętniki z Wakacji wrócić do Disco Polo Relax. Na pewno było by to coś lepszego niż te głupoty. Poza tym chciałbym zauważyć, że Polsat przestał kupować znane seriale z USA. Pamięta się jeszcze te czasy, gdy kupiono Bones, Prison Break ... a teraz co? Praktycznie tylko CSI i Grey's Anatomy. Moim zdaniem powinni się postarać o nowe produkcji a nie ciągle wałkować to samo tylko z nowymi sezonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie nie... Programy paradokumentalne są jak dla mnie świetne i nie widzę powodu zastępowania tego czymkolwiek, a już na pewno nie programem Disco Polo (na co i tak nie ma szans)

http://www.youtube.com/watch?v=_8NMcxINctk widzieliście? :D Nie wiem czy pan Okił tworzy to "na fazie" jeśli tak to niech z niej nie schodzi :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...