Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie! Was na prawdę jara takie "coś" jak Dlaczego ja?, Trudne Sprawy i Pamiętniki z Wakacji? Gdzie wy macie jakikolwiek gust? Jak można oglądać taki [beep]. Później nie dziwota, że stacje wypełniają całą ramowke takimi gniotami a na dobre pozycje już nie ma miejsca. Potem sie dziwić dlaczego polskie seriale i filmy to dno. Robią takie produkcje na jakie oczekują widzowie. Gdzie ja żyje .... Polacy to na prawdę totalne bezguścia i wolą oglądać totalny gniot i tasiemiec, z którego nic nie wynika i nic nie można wynieść niż dobre produkcję. Dobrze, że jest jeszcze internet, bo tacy ludzie jak ja w Polsce by po prostu "zdechły" z totalnego syfu w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Was na prawdę jara takie "coś" jak Dlaczego ja?, Trudne Sprawy i Pamiętniki z Wakacji? Gdzie wy macie jakikolwiek gust?

Spójrz na siebie.

Gdzie ja żyje .... Polacy to na prawdę totalne bezguścia i wolą oglądać totalny gniot i tasiemiec, z którego nic nie wynika i nic nie można wynieść niż dobre produkcję.

A Ty myślisz, że seriale paradokumentalne telewizja produkuje tylko w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokladnie ;)

Jakby nie bylo, to co w drugim domu jest taki cyrk, My sie akurat smiejemy z serialu, a tak na prawde to co sie dzieje w domach, to nie zawsze jest do smiechu.

16 letnia corke miec w ciazy ? dla mnie bylaby to zalamka, i dla innych zapewne tez. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence ja nie mówię,że nie zdarza się w to w życiu,tylko uważam,że po prostu przeginają pałę,zbyt wykrzywiają rzeczywiste sytuacje,żeby było jeszcze śmieszniej. Ja to traktuję jak istny kabaret.. Co do 14-latek to w ostródzie było aż 5,ja nie mówię,że się nie zdarza młodociana w ciąży,ale aż trójka dzieci w wieku 17 lat?? To już chyba przegięcie.. Ludzie w realnym życiu się zabezpieczają,wiedzą o antykoncepcji.

Ten odcinek akurat oglądałem (Dlaczego ja?\Trudne sprawy[?]), o trzech dziewczynach, które w wieku 17-stu lat zaszły celowo w ciążę. Takie sytuacje w realnym świecie raczej się nie zdarzają, ale ten odcinek właśnie jest dowodem, że niekiedy seriale paradokumentalne służą jako kabaret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na youtubie jest kanał dlaczegojapl czy coś takiego. Tam wrzucają wszystkie odcinki "Dlaczego Ja??"

Ja wiem czy Polacy lubią życiwe programy ,np Mjak miłość nie jest życiowym serialem,a ogląda go 6-7mln. Podobnie inne seriale..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Was na prawdę jara takie "coś" jak Dlaczego ja?, Trudne Sprawy i Pamiętniki z Wakacji? Gdzie wy macie jakikolwiek gust? Jak można oglądać taki [beep].

Każdy ma inny gust - coś co dla jednej osoby jest najgorszym [beep]em, dla drugiej może być wartościowym programem. Ja na przykład nie cierpię bezsensownych programów o tańczeniu i śpiewaniu, ale nie krytykuję ich publicznie, gdyż wiem, że są osoby, które uwielbiają tego typu audycje. Obecnie żyjemy w świecie, w którym mamy do wyboru kilkadziesiąt różnych kanałów, więc jeśli komuś dana pozycja nie odpowiada, powinien po prostu użyć pilota. Może seriale Dlaczego ja? czy Trudne sprawy nie są produkcjami najwyższych lotów, ale należy wziąć pod uwagę, że są to pozycje emitowane codziennie w dni robocze i nie należy oczekiwać od nich tak wysokiego poziomu jak od produkcji wychodzących raz na tydzień. Według mnie jak na seriale codzienne są one niezłe.

 

To co mi się nie podoba w serialach Dlaczego ja?, Trudne sprawy, Pamiętniki z wakacji i Ukryta prawda to zaśmiecanie ekranu logiem audycji przez cały czas jej trwania. Nie mam pojęcia po co twórcy to robią. Te programy są tak charakterystyczne, że wyświetlanie logo serialu non stop jest kompletnie bezsensowne. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego TVN wziął w tej kwestii przykład z Polsatu. Myślałem, że nie będą wyświetlać przez cały czas logo serialu, aby odróżnić się od konkurencji, a także dlatego, że kanał ten dotychczas nie przejawiał tendencji do bezsensownego zaśmiecania obrazu telewizyjnego. Dobrze, że ta praktyka występuje tylko w serialach paradokumentalnych. Mam nadzieję, że nie dojdzie kiedyś do sytuacji, w której każda audycja telewizyjna będzie przez cały czas spamowana logiem kanału, oznaczeniem wiekowym i nazwą audycji. Dwa śmieci na ekranie to i tak o jeden za dużo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi się nie podoba w serialach Dlaczego ja?, Trudne sprawy, Pamiętniki z wakacji i Ukryta prawda to zaśmiecanie ekranu logiem audycji przez cały czas jej trwania.

Zaczęło się od ,,Dlaczego ja?", po ,,Ukrytą prawdę". Po co tyle śmieci? Nie wiem. Logo tych seriali mogłoby się tylko wyświetlać w czasie belek z imionami. Został ostatni wolny róg ekranu. Oby nie dodali kolejnego niepotrzebnego logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo w "Verdachtsfalle" (czyli "Dlaczego ja?" po niemiecku) jest wyświetlane tylko w belkach, podczas programu nie.

 

Takie programy mają wartość edukacyjną, można rzec misyjną. Promują rozwiązywanie problemów (a nie odkładanie ich w niepamięć, po czym i tak powracają), negują kłamstwa, zachęcają do korzystania z odpowiednich służb (np. ktoś na nas napadł - idziemy na policję), promują pozytywne wzorce (np. zdrada w związku zawsze wychodzi na jaw). "Pamiętniki z wakacji" mówią, iż buractwo i prostactwo w życiu wychodzi także wśród obcych, na wakacjach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak reklamowali "Ukrytą prawdę,że to program edukacyjny.. Moim zdaniem programy popularnonaukowe,przyrodnicze można tak nazwać. Inna sprawa jest taka,że wolę już z seriali oglądać Dlaczego Ja?? niż te wszystkie seriale typu Galeria,Klan,M jak Miłość itp. gdzie jest tylko jeden motyw-miłość i teksty tak infantymne o niej.. I za co oni biorą te ciężkie pieniądze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...