Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na naziemnej też była sieczka, problem z dosyłem sygnału poprzez sieć Eutelsat, z której korzysta Polsat, przekazy z Astry1 i Astry2 działały bez problemu. Po prostu do studia nie dotarł im sygnał z Węgier. Niemcy i Brytyjczycy byli na miejscu więc byli w lepszej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię zrozumieć jednego. Dlaczego ta stacja nie potrafi nawet zrobić PORZĄDNEJ zapowiedzi filmu lub serialu, który bedzie leciał na ich antenie. Dlaczego pytam Was? Wytną pare losowych scen z filmu/serialu z lektorem [!!] (które i tak nie mają kompletnie znaczenia w filmie/serialu ), dołożą do tego żałosną adnotacje głosową w stylu " zwariowana komedia w gwiazdorskiej obsadzie", na koniec wyskakuje jakiś kwadracik, w którym pisze data, godzina, kategoria filmu i pan z uśmiechem czyta tą date, godzine ( jakby ktoś nie potrafił przeczytać ) i dodaje urocze " tylko w Polsacie". I to jest cała zapowiedź filmu/serialu na szanowanej wsrod widzów telewizji Polsat. Przecież to jest kompletnie olanie filmu/serialu i widza. Aż tak im ciężko wymyślić coś ciekawego?

 

ich konkurent, który jest na rynku prawie 2x krócej niż oni potrafi zrobić ciekawy zwiastun filmu/serialu. Na dodatek niektóre są tak ciekawe, że dostaje za to nagrody od światowej komisji. Chyba pamietacie zwiastun transformers? Jeżeli nie -> http://www.youtube.com/watch?v=bLqqPAGnWnY. Jeżeli nawet nie robią często to zawsze coś ciekawego dodadzą, aby było urozmaicenie. Na konięc nie dają durnych belek/kwadracików z tytułem tylko już troche wytrudzą się i zrobią w programie ciekawy "dizajn" napisu, który wrzucą na koniec zapowiedzi. Podobnie z serialami zagranicznymi. Starają się zaciekawić widza swoim zwiastunem, a nie odpychać go słabym wycinkiem scenek i napisem tytułu serialu. Ostatnie coś ciekawego w stylu tvn pamiętam na Polsacie z Prison Break'iem 1 sezonem ( to było chyba ich pierwsze i jedyne jak do tej pory ). A to troche lat już jest. Rozumiem, że nie zawsze trzeba takie coś robić, ale do filmów w PRIME TIME i zagranicznych seriali ( tak jak TVN robi ) takie coś mogliby się postarać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Kiedyś w internecie porównywano zwiastun tego samego odcinka serialu Bones z Polsatu i z amerykańskiego FOXa. Kompletnie inne sceny użyte przez obie stacje. Zwiastun Polsatu całkowicie nijaki. Natomiast zwiastun FOXa można by rzec że ciekawszy od samego odcinka, zachęcający do obejrzenia tego odcinka nawet osoby, które nie są stałymi oglądaczami tego serialu.

Polsat faktycznie w tym temacie się nie stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś pilotowy odcinek serialu "Komisarz Rozen"? Jakie wrażenia?

Dla mnie to kolejna bajka nie mająca nic wspólnego z realiami polskiej policji. Biega Rambo w garniturku, który zabija wzrokiem... Nie wiem, czy to ma być komedia, parodia, czy cyrk na kółkach. Dlaczego serial jest kręcony (nie wiem jak to nazwać) w formie teatralnej ? Sztucznej grze aktorów (czyt. Bosak), dodaje to jeszcze więcej sztuczności. Co do fabuły... Gdzieś za miastem, w nieoznakowanym samochodzie, piratów drogowych łapie tylko jeden krawężnik. I o co chodziło z tymi flagami. W każdym rogu komisariatu flaga Polski i Unii Europejskiej. Dotacje z Unii dostali na ten serial, czy co? Tylu flag to nawet w KGP nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie bardzo złą porę, jak dla odcinka pilotażowego wybrali... Co do samego serialu, to już po samej zapowiedzi wiedziałem że na ten serial raczej nie będę miał ochoty, ale zostałem zmuszony do obejrzenia go gdyż moja siostra jest fanką grającego tam Kamila Kuli. Ogólnie dno, pod względem scenariusza, gry aktorskiej, ale najgorsze były te ustawienia anteny, które jak nazwał kolega wyżej dały formę teatralną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...