Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak spojrzałeś na słupki oglądalności to który kanał był na czele z tych co go nie ma w n, Cyfrze + i TNK? Polsat oczywiście. Sprawa wolnego czasu to temat na inną dyskusję. Ci co oglądają telewizję oglądają w dużej mierze Polsat więc cóż się dziwić, że chcą go abonenci innych platform. To co emitują to już kwestia gustu a o nim nie ma co dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spojrzałeś na słupki oglądalności to który kanał był na czele z tych co go nie ma w n, Cyfrze + i TNK? Polsat oczywiście.

 

taaaak? a ja spogladam na slupki i widze cos zupelnie innego chyba Ci sie slupki pomylily :curious: polsat od kilku lat jest na 4 miejscu.. zaraz za tvp2 :lol2: niestety ale polsat bardzo duzo traci na tej wylacznosci w cp nkowicze i cyfrowicze sie poprostu od tego kanalu odzwyczaili ja sam zreszta tez juz polsatu nie ogladam bo mam cyfr i naziemnie polsatu nie moge zlapac (polnocna czesc woj swietokrzyskiego) nie zamierzam tez placic cp 10 zl tylko za polsat :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wyszło mi, że Polsat to taki jeden "wielki" serial! Ze stałymi przerywnikami typu: Wydarzenia, od czasu do czasu transmisji sportowej i czasami dobrego, choć już wszędzie opatrzonego filmu.

Bez obrazy, ale co innego można nadawać w telewizji oprócz seriali, filmów i informacji? Ja osobiście dodał bym do ramówki więcej seriali zamiast tych filmów, które 80% Polaków zna na pamięć!

W porównaniu do TVN-owskiego prime time Polsat nie nadaję tak dużo seriali w tym czasie. TVN przoduje w tym dzięki Na Wspólnej i W-11.

A co do słupków oglądalności TVN ma wyższą oglądalność (przy małej dostępności tego kanału) myślę że dzięki tym serialom w prime-time. Zaś Polsat który jest dostępny w CP i w dużej części Polski ma słabą oglądalność w porównaniu z konkurencją. Myślę że przyczyną tego są filmy (a w zasadzie to powtórki filmów). Władze Polsatu powinny czasem przeglądnąć jakieś wyniki oglądalności i poważnie się zastanowić nad zmianą ramówki. A także nad zmianą dyrektora programowego.

A propo po reklam..., ale to już w innym wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spojrzałeś na słupki oglądalności to który kanał był na czele z tych co go nie ma w n, Cyfrze + i TNK? Polsat oczywiście.

 

taaaak? a ja spogladam na slupki i widze cos zupelnie innego chyba Ci sie slupki pomylily :curious: polsat od kilku lat jest na 4 miejscu.. zaraz za tvp2 :lol2:

Potrafisz czytać ze zrozumieniem?

 

Nie wiem gdzie dokładnie mieszkasz ale z przymrużeniem oka patrzę na tę niemożliwość odbioru Polsatu. Nie neguję jej ale musisz mieć niebywałego pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spojrzałeś na słupki oglądalności to który kanał był na czele z tych co go nie ma w n, Cyfrze + i TNK? Polsat oczywiście.

 

taaaak? a ja spogladam na slupki i widze cos zupelnie innego chyba Ci sie slupki pomylily :curious: polsat od kilku lat jest na 4 miejscu.. zaraz za tvp2 :lol2: niestety ale polsat bardzo duzo traci na tej wylacznosci w cp nkowicze i cyfrowicze sie poprostu od tego kanalu odzwyczaili ja sam zreszta tez juz polsatu nie ogladam bo mam cyfr i naziemnie polsatu nie moge zlapac (polnocna czesc woj swietokrzyskiego) nie zamierzam tez placic cp 10 zl tylko za polsat :roll:

 

Skoro uważasz, że TVP2 nie ma w TnK, to na prawdę masz pojecie o mediach :shock: . Ja też bym nie płacił 10zł za możliwość oglądania reklam, ale Polsat odbieram, jak z resztą większość Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie dodam tylko, że główna antena Polsatu to nie jest do końca mój target - ot obejrzeć sobie Wydarzenia, jakiś film czy serial (od sportu u mnie są kanały sportowe kanału). Mnie on nie grzeje, nie mrozi (jak TVN, który w mojej skromnej opinii w ciągu ostatnich 4 lat się stoczył i jest jakąś chimerą TVN Style z reklamą unisex).

Mnie zastanawia zaś ambiwalentne opinie krytyków, a konkretnie tych, którzy nie mają dostępu do kanału Solorza. Z jednej strony uważają, że kanał jest po prosu kiepski/słaby/cienki/żałosny (niektórzy wypowiadają święty dżihad stacji ze Słonecznej), a drugiej zaś rządową uzyskania do niego dostępu. Zanim ktoś święcie się oburzy na moje słowa niech zapozna się z poprzednimi 75 stronami tematu.

 

Tak generalizują i co? Świat sie zawalił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Polsat mam, ale czy oglądam... Szczerze powiedziawszy - niezbyt często. Nie ma tam nic, co oglądałbym regularnie. Z kanałów ogólnych dużo częściej zdarza mi się być widzem TVN, TV4 czy nawet TV PULS.

 

Moim zdaniem Solorz powinien wypuścić swój sztandarowy kanał do innych platform, bo na obecności "tylko w CP" Polsat traci na oglądalności, a ludzie i tak biorąc platformę satelitarną nie patrzą, że nie ma tam Polsatu czy też jest, bo go po prostu często-gęsto nie potrzebują (lub mają Polsat z innego źródła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
O matko, większej głupoty w życiu nie czytałem :lol:

Dali ostatni odcinek, bo się sezon skończył. Przecież nie będą kręcić nowych odcinków :)

 

Mnie też to ciekawi bo jestem fanem tej produkcji.

Patrzylem w programie na polsat.pl to pisze ze bedzie kolejny odcinek

Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, większej głupoty w życiu nie czytałem :lol:

Dali ostatni odcinek, bo się sezon skończył. Przecież nie będą kręcić nowych odcinków :)

Ale to nie jest ostatni odcinek przecież. Jeszce miała być ucieczka z wiezienia Sary ??

No to jest właśnie w The Final Break, który Polsat jednak pokaże.

 

Dodam że w dystrybucji telewizyjnej The Final Break to 2 odcinki po 45 minut każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewyobrażalnym jest dla mnie wyemitowanie tych 2 odcinów osobno...

Ja oglądałem te odcinki osobno z tygodniową przerwą między nimi (tak się pojawiły w Nce) i jakoś nie widzę w tym nic dziwnego. Większe cliffhangery robią w serialach przy np. season final i potem trzeba ze 4 miesiące czekać na ciąg dalszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, telewizja Polsat pokaże walkę Mariusza Pudzianowskiego z Timem Sylvią podczas gali, która odbędzie się 21 maja na gali God of Martial Arts w Worchester pod Bostonem.

wp.pl

 

Moze to nie jest za bardzo wiarygodne zrodlo, ale chyba powoli mozemy zaczac sie cieszyc, ze po raz kolejny zobaczymy "Pudziana" w akcji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek, który ze swoją babą oglądali ten badziewny show Polsatu ze śpiewającym, Pudzianem dzwonił do mnie i powiedział, że Kawulski w tym programie osobiście to potwierdził.

Dla mnie żadna rewelacja, bo galę organizuje jakaś lewa koreańska organizacja (to ich w ogóle pierwsza gala) i Butterbeane, czyli w skrócie - wielka wiocha, a nie mma. Co gorsza walka Jurasa jest na undercardzie i Polsat jej nie pokaże :/

Ja bym wolał UFC albo DREAM, czyli prawdziwe MMA na najwyższym poziomie (KSW to obecnie najlepsza europejska federacja mma, ale ten kontynent po za Wyspami, Holandią i Rosją w kwestii sportów walki po za boksem, zapasów i turniejów judo, karate to pustynia w kwestii profesjonalnych organizacji sportów walki).

Kupiliby choćby The Ultimate Fighter, nawet ostatni sezon (swoją drogą bardzo dobry) - takie reality show w zawodnikami mma w TV4 czy nawet na Polsacie Play by pasowało w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...