Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na 15-lecie byla wielka gala i to chyba wystarczy. Nie ma sensu na kazde urodziny robic jakiejs uroczystosci w TV. Nastepna gala bedzie pewnie na 20-lecie :P

 

Wolalbym aby zamiast tych wszystkich gal Polsat postaral sie o premiery seriali pare dni po emisji w USA i kupili dla Polsatu Futbol PLige angielska i wloską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Polsat o rok młodszy od Radia Maryja :lol: . Też dziś obchodzą, tyle że osiemnastkę i jak co roku cały dzień transmisji i pewnie przez cały najbliższy tydzień będą leciały powtórki tego :lol2: . A co do tych marzeń qqq to bym się ucieszył, jakby się spełniły, ale zapewne pozostaną one tylko naszymi marzeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawia kwestia, czemu nikt nie nakaże Polsatowi aby ten kanał jako ogólnodostępny z racji koncesji na nadawanie naziemne na terenie Polski, został obowiązkowo włączony do pozostałych platform satelitarnych? Dla mnie ta sprawa jest śmierdząca. Ok, stacja może być zakodowana ale dlaczego nie jest dostępna w pozostałych platformach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie,w pewnym stopniu jest to dyskryminacja ludzi korzystajacych z innych platform,lub jak kto woli namawianie innych ludzi do kupna Cp bo oni maja przeciez WSZYSTKIE polskie programy ogolnodostepne.Mysle ze nawet jesli weszlaby jakakolwiek ustawa zobowiazujaca polsat do wejscia do inny polskich platform,to wydaje mi sie ze bedzie to opozniane tyle ile sie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Władza po prostu boi się mediów.

Polsat niech koduje sobie swoje Polsat Filmy i Polsat Sporty. TVN jest dostępny wszędzie i nie ma tak dużego zasięgu naziemnego jak Polsat...

Co za absurd.

 

Aha :-) Żeby nie było :-) Mam dostęp do Polsatu, ale tu chodzi o sprawiedliwość i logikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavl6 ma racje,jak chce reklam sobie poogladac to moge wlaczyc mango 24,lub polonie 1.Wlasnie polsat ma to do siebie ze blok reklamowy trwa nie wiadomo ile.Ja rozumiem stacja komercyjna reklamy musza byc w czasie filmu.Bo juz o tych reklamach w czasie walki Adamek Golota to juz nie wspomne bo myslalem ze krew mnie zaleje,co runda to reklama. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka co jest? Z całym szacunkiem, ale Polsat to telewizja PRYWATNA i państwu łapy z dala od autonomicznych decyzji władz i właściciela!!! :idea: Tylko TVP ma psi obowiązek posiadania jak największego zasięgu, a TVN, Polsat i spółka mają prawo do tego, ale nie obowiązek i tego się trzeba trzymać. Wara państwu od tego, bo to narusza czyjąś własność i nawet jak najbardziej szlachetne przesłanki nie są tutaj usprawiedliwieniem dla etatyzmu państwa i naruszania czyiś praw. Kiedyś o tym pisałem i to chyba w tym wątku - można z polityką dystrybucji głównego kanału Solorza się nie zgadzam, ale trzeba uszanować, tak jak choćby decyzję o zaprzestaniu nadawania FTA z satelity TVN.

Skoro pod pretekstem dyskryminacji widzów innych platform wymusi się prawnie zwiększenie jego zasięg na właścicielu i władzach prywatnej telewizji, to następnym razem można pod pretekstem dyskryminacji, edukacji i innym szczytnym zacząć odgórnie tworzyć ramówkę stacjom prywatnym. PO pewnym czasie, oczywiście z bardzo szlachetnych pobudek, ktoś wpadnie na pomysł nacjonalizacji, by wszystkim żyło się lepiej :crazy: Te działania to bardzo niebezpieczny precedens i mimo, iż sam nie pochwalam decyzji Solorza, to uważam, że następstwa wymuszania odgórnego co ma prywatny nadawca robić, będą o wiele bardziej niebezpieczne.

Moi drodzy, zanim następnym razem coś takiego wpadnie komuś do głowy, to niech rozważy następstwa takich decyzji. To jest właśnie braniem odpowiedzialności za swoje słowa. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat to zabawka Solorza. Każdy ze swoimi zabawkami może robić co chce. Nie chciałbym by moimi zabawkami bez mojej wiedzy bawił się ktoś inny. Ci co krzyczą, że Polsat powinien być w każdej platformie też by nie chcieli. Polsat to nie TVP. Polsat to prywatny biznes a każdy z prywatnym biznesem może robić co chce. Mimo tego jestem za ustawą nakazującą udostępniania kanałów naziemnych wszystkim operatorom.

Firmy telekomunikacyjne za takie praktyki, lub podobne każe się ogromnymi karami finansowymi.

Nie wiem co ma piernik do wiatraka i nie rozumiem tego porównania.

 

Ciągle słyszę teksty: "Nie ma Polsatu w Cyfrze + i n". I co z tego, że nie ma? Polsat pokrywa zasięgiem naziemnym 85% kraju. Nie widzę problemu by kupić antenę naziemną i Polsat mieć. Jak się komuś nie chce tego zrobić to niech nie płacze tylko ruszy tyłek do sklepu. Zdaje sobie sprawę, że wszyscy do Polsatu dostępu nie mają ale 15% mieszkańców Polski to nie jest zbyt wiele. Pełno narzekań, że Polsat z analogu jest w fatalnej jakości. Rozumiem, że w różnych miejscach w Polsce dzieją się dziwne cuda z nadajnikami naziemnymi. Tylko ilu z tych co narzekają na odbiór naziemny ma taką instalację antenową jak trzeba. Pewnie niewielu. Osobiście nie widzę różnicy w odbiorze analogowym naziemnym a cyfrowym satelitarnym - tylko, że mnie zestaw antenowy kosztował 200 zł i był kupiony w specjalistycznym sklepie, a nie w Tesco za 30 zł. Po drugie jest umieszczony bardzo wysoko, a nie postawiony byle gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsatowi gratulujemy wyczucia :) Właśnie oglądam sobie E=MC2, Pazura mówi Nie p*erdol Max ... i w tym momencie(bez żadnego jingla) następuje przerwa na reklamę :lol: Pojawia się Kowalewski w stroju Mikołaja i zachęca do oglądania jutrzejszego bloku reklamowego :lol: Normalnie mistrzostwo świata :D

 

Tak czytając przedpiśców doszedłem do wniosku że Polsat jest kanałem który oglądam najczęściej, poza kanałami informacyjnymi. Filmy zdecydowanie Polsat ma najlepsze, to oglądam. Dodatkowo CSI, Kości, ostatnio wciągnąłem się w Gotowe na wszystko. To już któryś tam sezon a ja wcześniej nie widziałem o tym serialu. Tym właśnie TVN bije na głowę Polsat. Potrafi wypromować nawet największe guano, przedstawiając je jako coś smakowitego. Nie dziwi później że TVN jest jedną z najbardziej rozpoznawanych marek. Przykład braku promocji? Choćby Gotowe na wszystko. W Stanach ogląda ten serial 15-20 mln ludzi. W Polsacie od czasu do czasu pojawi się jakiś krótki jingielek. Przecież wraz ze startem nowego sezonu miasta powinny być oblepione billboardami z tym serialem. pisma kobiece pełne reklam i wywiadów z głównymi bohaterkami. Dzisiaj przełączyłem sobie w okolicach południa na Polsat a tam leci zapowiedź serialu Jericho. Jutro o 14:50 będą dwa pierwsze odcinki. Czy ktoś widział akcję promocyjną? W Stanach średni oglądało ten serial 8,50 mln. Dlaczego zamiast promować jakieś bzdurne JOŚ nie promują tego co się sprawdziło? Inna sprawa że Polsat nie ma gdzie promować swoich produktów. TVN jeśli z czymś startuje to główni bohaterowie najpierw odwiedzają DDTVN w tygodniu. W weekend DDTVN odwiedza ktoś inny. U Majewskiego i Wojewódzkiego też wcześniej lub później pojawia się pół obsady serialu lub show. Dodatkowo jakaś rozmowa na TVN Style lub Turbo, jakiś niusik na tvn24.pl lub TVN24 i wszyscy wiedzą co mają wiedzieć. A Polsat? Kanały tematyczne maja nikła oglądalność, programu śniadaniowego niema. Pozostają gazety i billboardy, tyle że i tam nie ma Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha ... POLSAT -> kocham ta stacje :lol2::lol2:

 

Chociarz ogladalem Mam Talent. Wkoncu to jedyny program w Polsce, ktory da sie ogladac. A E=mc2 jest stare jak swiat i widzilem juz 2 razy i dziwie sie ze na "walke z Mam Talent" dali taki film.

A z ta reklama co mowiles to naprawde dali jaja :P:P Wkoncu to POLSAT :brawo:

 

POLSAT --> WŁĄCZ EMOCJE :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ostatnio mi podpadł zmieniając seriale w niedziele. O ile Skazany wypalił sie po pierwszym sezonie to przerwać Kości i dać Bestie to [beep]two.

Czy w Polsacie myśl. Dają seriale z ponad rocznym opóźnieniem i teraz jeszcze taki numer.

Oj we łbach im sie poprzewracało. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncesje ma na nadawanie naziemne a nie satelitarne, a do tego jest telewizja prywatną. Taka jest polityka Polsatu, żeby trzymać ten kanał tylko u siebie, dzięki temu mają tylu użytkowników.

Miejmy nadzieję, że jeśli nie dobrowolnie to siłą "polityka" Polsatu zostanie zmieniona, bo zgodnie z poniższym fragmentem, który znalazł się w projekcie Strategii cyfryzacji nadawania sygnału telewizyjnego, Polsat będzie musiał znaleźć się we wszystkich platformach satelitarnych.

[...] niezbędne będzie legislacyjne zapewnienie wzajemności („must carry” / „must offer”) wszystkich kanałów dostępnych obecnie analogowo w nadawaniu naziemnym dla wszystkich platform satelitarnych niezależnie od struktury własności. Platformy będą konkurowały w sektorze kanałów płatnych i usług dodanych, podczas gdy wszystkie koncesjonowane kanały przejęte z nadawania analogowego będę musiały być dostępne na każdej z platform satelitarnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...